Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


ikonka studia

Studia woj. łódzkie - 23 uczelnie

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)

Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Galeria Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP)
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Wydziały/Kierunki: 4

Kierunki/Specjalizacje: 14

Opinie: 3

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi ( zobacz więcej )

90-212 Łódź

ul. Sterlinga 26

tel.:

800 080 888 - bezpłatna infolinia
tel.: 42 631 58 00, 42 631 58 01 - rekrutacja

ikonka email do uczelni

rekrutacja@ahe.lodz.pl

Akademia Muzyczna (AMUZ) im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi ( zobacz więcej )

Łódź

ul . Gdańska 32, Łódź

tel.:

+ 48 42 662 16 01, + 48 42 662 16 02

ikonka email do uczelni

kancelaria@amuz.lodz.pl

Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego Skierniewice ( zobacz więcej )

96-100 Skierniewice

ul. Batorego 64 C

tel.:

46 834 40 09, 46 834 40 02

ikonka email do uczelni

bos@pusb.pl

REKOMENDOWANA UCZELNIA


Wybrane uczelnie w województwie łódzkim

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach jest zawodową publiczną uczelnią, która funkcjonuje od 2005 roku. Patronuje jej Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, co oznacza, że poziom kształcenia uczelni jest wysoki i doskonale przygotowuje kadry zawodowe, spełniające oczekiwania nowoczesnego rynku pracy. Uczelnia składa się z dwóch wydziałów: Ekonomii i Administracji oraz Nauk Przyrodniczych i Technicznych, a także jednostek międzywydziałowych i ogólnouczelnianych.

Szkoła kształci na 11 kierunkach na studiach pierwszego stopnia: licencjackich oraz inżynierskich. Kandydaci mają do wyboru między innymi: administrację, pedagogikę, zarządzanie, bezpieczeństwo wewnętrzne, informatykę, pielęgniarstwo, dietetykę oraz kosmetologię. Szkoła posiada świetnie zorganizowaną bazę dydaktyczną oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Oferuje studentom możliwość uczestniczenia w kursach, szkoleniach, projektach naukowych, wymianach, a także stażach i praktykach zawodowych.

Adres: ul. Stefana Batorego 64C, 96-100 Skierniewice

2. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w SkierniewicachWyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Skierniewicach jest uczelnią prywatną, która funkcjonuje od 1996 roku. Szkoła oferuje studia pierwszego stopnia na 4 kierunkach: administracja, zarządzanie, pedagogika, socjologia, a także studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku ogrodnictwo. Uczelnia cieszy się sporym zainteresowaniem kandydatów, posiada świetną bazę lokalową oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Studenci mają możliwość uczestniczenia stażach, praktykach zawodowych, ciekawych projektach czy kursach doszkalających.

Szkoła nieustannie się rozwija, dopasowując swoją ofertę oraz program kształcenia do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Współpracuje z partnerami biznesowymi, a także z wieloma uczelniami na terenie całego kraju. Absolwenci uczelni doskonale radzą sobie na dalszych etapach kształcenia w innych ośrodkach akademickich, są też świetnie przygotowani do wykonywania obowiązków zawodowych związanych z ukończonym kierunkiem studiów.

Adres: ul. Mazowiecka 1b, 96-100 Skierniewice

3. Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie jest niepubliczną uczelnią działającą od 1998 roku. Szkoła posiada nie tylko świetną ofertę studiów, ale również komfortową bazę lokalową dla studentów, między innymi dobrze rozwinięty ośrodek sportu, własny akademik, bibliotekę oraz inne udogodnienia dla osób studiujących. W ofercie kształcenia są studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunkach między innymi: administracja, europeistyka, psychologia, bezpieczeństwo narodowe, inżynieria środowiska, geodezja i kartografia, inżynieria przetwórstwa rolno-spożywczego.

Uczelnia organizuje również spory pakiet studiów podyplomowych, których kierunki są nieustannie konsultowane z przedstawicielami biznesu i dopasowywane do potrzeb i realiów rynku pracy. Studenci Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej mają możliwość uczestniczenia w kursach, szkoleniach, a także brać udział w praktykach i stażach organizowanych u najlepszych pracodawców w regionie. Studia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Adres: ul. Lelewela 7, 99-300 Kutno

4. Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim

Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim jest uczelnią niepubliczną, działającą od 2003 roku. Uczelnia kształci na studiach pierwszego i drugiego stopnia na kilku kierunkach, takich jak stosunki narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja. Szkoła posiada dobrą bazę lokalową oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Studenci maja możliwość uczestniczenia w kursach, szkoleniach oraz wielu formach dokształcania i podnoszenia kwalifikacji.

Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi wiele programów i projektów, współpracuje z przedstawicielami biznesu, dzięki czemu jest w stanie zaoferować nie tylko kształcenie na wysokim poziomie, ale również dopasowane do aktualnych potrzeb rynku pracy. Na uczelni kształci się kilka tysięcy studentów. Kameralne warunki oraz świetna baza gwarantują, że nauka będzie upływała przyjemnie i bezproblemowo. Absolwenci uczelni doskonale radzą sobie na rynku pracy, chętnie również podejmują różne formy dokształcania i podnoszenia kwalifikacji.

Adres: ul. Słoneczna 1, 97-300 Piotrków Trybunalski

5. Społeczna Akademia nauk w BełchatowieSpołeczna Akademia Nauk w Bełchatowie to niepubliczna uczelnia, oferująca wysoki poziom kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia. W ofercie studiów pierwszego stopnia są między innymi: pedagogika, resocjalizacja, zarządzanie, rachunkowość i finanse w zarządzaniu, administracja, zarządzanie logistyczne. Nauka odbywa się na studiach stacjonarnych oraz w trybie zaocznym. Ta druga forma doskonale sprawdza się w przypadku osób, które pracują zawodowo, ale równolegle chcą uzupełnić lub podwyższyć posiadane wykształcenie.

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie posiada świetną bazę dydaktyczną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników naukowych. Oferuje studentom możliwość dokształcania się na praktykach, stażach, kursach i szkoleniach. Uczelnia współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi, jednostkami naukowymi, a także ze światem biznesu. Dzięki temu oferuje wysoki poziom kształcenia, który dostarcza studentom nowych kwalifikacji i umiejętności, które są obecnie mocno poszukiwane na rynku pracy.

Adres: ul. Czapliniecka 96, 97-400 Bełchatów

Największym miastem tego województwa jest Łódź i chcąc tam studiować możemy wybrać spośród 23 uczelni, których pełna lista znajduje się pod linkiem - studia w Łodzi.
Jest tam 16 niepublicznych szkół wyższych, oraz 7 publicznych placówek.