Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w ŁodziPolski Uniwersytet Wirtualny (PUW)(Niepublliczna)

palceholder

90-212 Łódź

ul. Sterlinga 26

tel.:

(+48) 42 29 95 500,
(+48) 42 63 15 800,
(+48) 42 63 15 801

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja
Administracja WSPA Lublin
Bezpieczeństwo wewnętrzne nowość!
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna WSPA Lublin
Ekonomia nowość!
Filologia angielska
Filologia germańska
Filologia polska
Finanse i rachunkowość WSPA Lublin
Gospodarka przestrzenna WSPA Lublin
Grafika
Informatyka
Informatyka WSPA Lublin
Inżynieria materiałowa nowość!
Kulturoznawstwo
Ochrona środowiska nowość!
Pedagogika
Pielęgniarstwo (pomostowe)
Politologia
Prawo nowość!
Psychologia
Socjologia WSPA Lublin
Sport
Stosunki międzynarodowe WSPA Lublin
Transport
Transport WSPA Lublin
Turystyka i Rekreacja nowość!
Zarządzanie
Zarządzanie WSPA Lublin
Zdrowie publiczne nowość!

Opis uczelni

POLSKI UNIWERSYTET WIRTUALNY (PUW)

Zgodnie z dewizą uczelni „Nowoczesna strona edukacji”, pierwsze zajęcia na odległość zostały uruchomione już w październiku 2002r., które odbywały się wtedy na kierunkach Informatyka i Marketing i Zarządzanie. Duże zainteresowanie taką formą nauki, zaowocowało uruchomieniem kolejnych kierunków już po roku działalności. Od 2007r. można było podląc na uczelni uzupełniające studia magisterskie, a zbiegiem czasu również studia doktoranckie. Nowoczesne rozwiązania i możliwość nauki on-line stała się coraz bardziej poszukiwaną formą studiowania.

Obecnie Polski Uniwersytet Wirtualny oferuje studentom 19 kierunków studiów z tytułem zawodowym licencjata bądź inżyniera, 7 kierunków magisterskich, kilkadziesiąt kierunków podyplomowych oraz wiele szkoleń i kursów kwalifikacyjnych. 

Dzięki umieszczeniu materiałów dydaktycznych na platformie zdalnego nauczania i zajęciach, które odbywają się w małych grupach pod opieką dydaktyka, student może brać udział w procesie edukacyjnym w swoim miejscu zamieszkania, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących. Sesja egzaminacyjna odbywa się w tradycyjnej formie stacjonarnej w siedzibie uczelni.

 

Misja Uczelni

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) stanowiący przestrzeń edukacyjną w mieście Łódź, o współczesnym podejściu do kształcenia, nosi misję demokratyzacji edukacji. Integrując technologię z najlepszymi praktykami dydaktycznymi, PUW otwiera drzwi do wysokiej jakości edukacji dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Tworząc innowacyjne środowisko naukowe, PUW zatroszczył się o dostęp do aktualnej wiedzy, nielimitowany kontakty z wykładowcami oraz możliwość interakcji ze studentami z całego kraju. Zapewniając elastyczność i swobodę nauki, PUW realizuje swoją misję, skupiając się na potrzebach studenta jako kluczowym elemencie procesu edukacyjnego.

Podejmowanie badań naukowych, które kształtują przyszłość zdalnej edukacji, to kolejny element misji PUW. Uniwersytet ciągle poszerza granice wiedzy i umiejętności, wpływając na rozwój technologii edukacyjnych, aby rozwijać efektywne i angażujące metody nauczania.

Polski Uniwersytet Wirtualny, uwzględniając realia cyfrowej ery, stawia na dostępność, innowacyjność i jakość, tworząc nowe standardy w edukacji.

 

Koła naukowe

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) w Łodzi to prestiżowa i nowoczesna uczelnia, której program nauczania jest skoncentrowany na edukacji zdalnej z wykorzystaniem najnowszych technologii. To właśnie te elementy wyróżniają PUW na tle innych instytucji edukacyjnych.

Ceniony jest nie tylko za swój wysoki poziom edukacji, ale także za aktywne koła naukowe, które zrzeszają ambitnych studentów z różnych dziedzin. Uczelnia pieczołowicie dba o rozwój akademicki, ale także o rozwinięcie umiejętności praktycznych swoich studentów.

Koła naukowe PUW są bardzo różnorodne, od nauk humanistycznych po ścisłe. Wytwarzają one platformę do wymiany idei, nauki i innowacji. Uczestnictwo w kółkach naukowych to nie tylko doskonały sposób na pogłębianie wiedzy, ale również szansa na rozwijanie umiejętności przydatnych w przyszłej karierze zawodowej.

W PUW aktywność naukowa studentów jest nie tylko promowana, ale też doceniana. Uczelnia przekonuje, że uczestnictwo w kółkach naukowych jest ważnym krokiem w budowaniu kariery zawodowej, niezależnie od wybranej ścieżki edukacyjnej.

Zachęcamy więc do dołączenia do naszej społeczności akademickiej, skupionej wokół Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, gdzie nowoczesne technologie łączą się z pasją do nauki i odkrywania.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się instytucją edukacyjną z siedzibą w sercu Łodzi. Ta renomowana uczelnia, znana ze swojego innowacyjnego podejścia do nauki, oferuje szerokie spektrum programów, które są doskonale dostosowane do współczesnego rynku pracy.

W obszarze Łodzi znajdują się również inne czołowe uczelnie, które oferują podobne kierunki studiów. Jednym z nich jest Uniwersytet Łódzki. Znakomite stypendia, skomplikowana baza badań oraz duży wybór kierunków studiów to atuty, które wyróżniają tę instytucję.

Kolejnym z nich jest Politechnika Łódzka, której kierunki techniczne i inżynierskie są uważane za jedne z najlepszych w kraju. W dodatku ich podejście do nauki opiera się na praktycznym doświadczeniu, co daje studentom realne umiejętności pracy.

Na koniec, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi to kolejna opcja dla osób poszukujących kreatywnych kierunków studiów. Znana z unikalnych programów artystycznych, ta uczelnia jest wiodącym miejscem dla tych, którzy pragną rozwijać swoją pasję.

Wszystkie te uczelnie, w tym PUW, oferują studentom nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności wymagane przez pracodawców. Dzięki temu absolwenci łódzkich uczelni z łatwością odnajdują się na rynku pracy.

 

Administracja

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) ma swoją siedzibę w sercu przemysłowego miasta - Łodzi. Wśród wielu kierunków, które oferuje, znajduje się Administracja – specjalność, która zdobywa coraz większą popularność wśród studentów.

Studia na kierunku Administracja na PUW, oferują szerokie spektrum wiedzy zakładającej zarówno nauki społeczne, jak i prawne. Dzięki temu, absolwenci są ekspertami w dziedzinie zarządzania zasobami publicznymi i prywatnymi, zyskując tym samym ogromne możliwości zawodowe.

Jednym z głównych atutów studiów na tej uczelni jest możliwość studiowania zdalnego, co umożliwia skupienie się na edukacji bez konieczności rezygnacji z innych obowiązków. Wykładowcy na PUW to wybitni specjaliści w swoim fachu, których doświadczenie i wiedza są bezcennym zasobem dla każdego studenta.

Zatem, jeżeli zależy Ci na elastyczności, dobrze strukturyzowanej wiedzy, i chcesz studiować u uznanych specjalistów, administracja na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym z pewnością będzie doskonałym wyborem.

Zobacz więcej: Administracja w Łodzi - 7 uczelni

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) w Łodzi jest zaawansowaną instytucją edukacyjną zorientowaną na zdalne nauczanie i innowacje. Jest ona bezpośrednio związana z coraz bardziej cyfrowym światem, a tym samym perfekcyjnie odpowiada na nowoczesne potrzeby edukacyjne. PUW oferuje wysoką jakość studiów zdalnych, umożliwiając studentom dostęp do nauki bez ograniczeń czasu i miejsca.

Na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na tej uczelni student otrzymuje wszechstronne i interdyscyplinarne przygotowanie do pracy w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w kraju. Studenci poznają podstawy prawa, administracji, socjologii, psychologii, ale przede wszystkim są przygotowani do identyfikacji, analizy, prognozy i zarządzania zagrożeniami w sferze bezpieczeństwa wewnętrznego.

Korzystając z najnowszych narzędzi cyfrowych, PUW zapewnia elastyczność, umożliwiając tym samym studentom dostosowanie procesu nauki do ich osobistych potrzeb i szanse na zdobycie praktycznego doświadczenia poprzez praktyki i staże. Materiały dostępne online są stale aktualizowane, dając możliwość stałego rozwijania i poszerzania wiedzy na ten temat.

Więcej informacji: Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi - 5 uczelni


 

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) z siedzibą w Łodzi jest nowoczesną instytucją oferującą szeroki zakres kształcenia na odległość. Największym atutem PUW jest elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb studentów, dzięki czemu studenci mogą łączyć naukę z pracą, hobby czy obowiązkami rodzinnymi.

Jeden z najbardziej dynamicznych kierunków oferowanych przez PUW to Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kierunek ten zapewnia solidne podstawy teoretyczne, jak również praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego działania w dziedzinie mediów, komunikacji oraz public relations. Studia mają na celu przygotowanie absolwentów do pracy w różnych typach mediów - tradycyjnych i cyfrowych.

Ponadto, PUW szczególnie stawia na innowacyjność i praktyczność. Dlatego kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna daje możliwość zdobycia doświadczenia przez realizację rzeczywistych projektów, co znacznie podnosi wartość dyplomu w oczach przyszłych pracodawców.

Wybierając Polski Uniwersytet Wirtualny i kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, studenci zyskują możliwość zdobycia cennych umiejętności, które niewątpliwie pomogą w przyszłej karierze.

Zobacz również: Dziennikarstwo w Łodzi - 4 uczelnie oraz Komunikacja społeczna w Łodzi - 3 uczelnie

 

Ekonomia

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) położony w sercu Polski, w Łodzi, oferuje dynamiczne i nowoczesne podejście do nauki. PUW jest dla studentów, którzy szukają uniwersyteckiego wykształcenia z możliwością nauki na odległość.

Szczególnie wyróżnia się na ich tle kierunek Ekonomii. Ta specjalność przeplata teorię z praktyką, zapewniając studentom dogłębne zrozumienie zasad ekonomii globalnej i lokalnej. Studentami kierunku Ekonomii w PUW stają się osoby zorientowane na wykorzystanie wiedzy ekonomicznej w dynamika systemów gospodarczych.

Interaktywne materiały dydaktyczne, webinary, moduły e-learningowe oraz stały kontakt z wykładowcami gwarantują wsparcie i rozwój na każdym etapie nauki. Kierunek Ekonomia na PUW to elastyczny model studiów, dopasowany do potrzeb nowoczesnego studenta.

Studia na kierunku Ekonomia dają solidne podstawy do pracy w sektorze finansów, przemyśle, administracji publicznej, czy w sektorze usług. To także doskonałe przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Sukces absolwentów to dowód na skuteczność metody dydaktycznej PUW.

Zobacz więcej: Ekonomia w Łodzi - 4 uczelnie

 

Filologia angielska

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) z siedzibą w sercu przemysłowego miasta Łodzi, jest znany z dziedzin, które wybiegają naprzód w świecie edukacji.

Głównym spośród nich jest Filologia angielska. PUW, od wielu lat, oferuje wyjątkowy program wspierający studentów w pogłębianiu wiedzy z zakresu kultury, literatury i języka angielskiego.

Studia te wystawiają na próbę zdolności lingwistyczne studentów, jednocześnie dając solidną podstawę do kariery w szeroko zakrojonej dziedzinie, od tłumaczeń, przez nauczanie, aż po sferę biznesu. Wykładowcy PUW to doświadczeni specjaliści, którzy zadadzą trudne pytania, a jednocześnie będą pomocni w odpowiedziach. Dzięki temu studia stanowią miejsce, w którym nauka jest wymagająca, ale satysfakcjonująca.

Polski Uniwersytet Wirtualny stosuje nowoczesne metody nauczania, dostosowane do potrzeb studentów i dynamicznie zmieniającego się świata. To sprawia, że studia na kierunku Filologia angielska są inwestycją w przyszłość, która otwiera szerokie spektrum możliwości.

Więcej informacji: Filologia angielska w Łodzi - 4 uczelnie

 

Grafika

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) w Łodzi to uczelnia, która jest pionierem edukacji online w kraju, przynoszącym wizję nowoczesnej nauki na najwyższym poziomie.

Jednym z rozległych kierunków studiów oferowanych przez PUW jest Grafika. Na tej ścieżce edukacyjnej studenci otrzymują gruntowne przygotowanie, którego celem jest zrozumienie i rozwijanie umiejętności w zakresie projektowania graficznego, ilustracji, animacji oraz technologii multimedialnych.

Zakres studiów obejmuje nauczanie zarówno tradycyjnych metod tworzenia grafiki, jak i najnowszych trendów w dziedzinie technologii cyfrowych. Format edukacji online umożliwia studentom dostęp do kursów 24/7, interakcje z wykładowcami i towarzyszami studiów, a także dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania.

PUW gwarantuje solidne podstawy dla dalszych studiów lub startu w karierze jako grafik. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, uczelnia skupia się na praktycznym doświadczeniu, integracji teorii z praktyką oraz rozwijaniu zdolności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Sprawdź również: Grafika w Łodzi - 6 uczelni

 

Informatyka

Z przyjemnością prezentujemy Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) znajdujący się w samym sercu dynamicznego miasta Łódź. Ta nagradzana instytucja jest pionierem w innowacyjnych formach edukacji, dostarczając studentom łatwo dostępne kursy na różnych poziomach i w różnych dziedzinach.

Informatyka na PUW jest jednym z najpopularniejszych kierunków, który przekształca studentów w ekspertów do rozwiązywania problemów z pogranicza nauki i technologii. Kompleksowy program studiów obejmuje najnowsze trendy i technologie, takie jak programowanie, analiza danych, sztuczna inteligencja czy cyberbezpieczeństwo.

Studentom oferuje się interaktywne metody nauczania, w tym webinaria, projekty grupowe i indywidualne, a także możliwość praktyk w wiodących firmach branży IT. PUW zapewnia studentom możliwość rozwijania praktycznych umiejętności programistycznych oraz innych niezbędnych umiejętności, takich jak krytyczne myślenie, analityczne rozwiązywanie problemów i efektywna komunikacja.

Absolwenci kierunku Informatyka z PUW są dobrze przygotowani do wdrażania innowacyjnych rozwiązań IT i stają się niezastąpionymi specjalistami na rynku pracy, zdobywając stanowiska w czołowych firmach IT na całym świecie.

Zobacz więcej: Informatyka w Łodzi - 7 uczelni

 

Ochrona środowiska

W samym sercu Łodzi, metropolii pełnej kultury i innowacji, znajduje się Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW). Ta nowoczesna i wpływowa instytucja oferuje szeroki wachlarz programów studiów dla studentów o różnych zainteresowaniach i aspiracjach.

Jednym z kluczowych kierunków oferowanych przez PUW jest Ochrona Środowiska. Ten kierunek, który jest coraz bardziej popularny wśród młodych ludzi, pozwala studentom na zrozumienie i analizę skomplikowanych kwestii związanych ze środowiskiem naturalnym. Studenci mają możliwość nauki pod okiem doświadczonych ekspertów w dziedzinie ochrony środowiska.

Na PUW kładzie się duży nacisk na praktyczne doświadczenie. Program ten łączy teoretyczne nauki z pierwszorzędnym szkoleniem i stażami w instytucjach publicznych, przedsiębiorstwach i organizacjach zajmujących się ochroną środowiska. Studenci mają okazję zastosować zdobytą wiedzę w realnym świecie, co daje im przewagę na konkurencyjnym rynku pracy.

Studiować w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym to inwestować w swoją przyszłość. Zdecyduj się na kierunek Ochrona Środowiska i dołącz do grona liderów, którzy kształtują naszą planetę na lepsze.

Więcej szczegółów: Ochrona środowiska w Łodzi - 3 uczelnie

 

Pedagogika

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) w Łodzi jest jednym z czołowych ośrodków kształcenia zdalnego w Polsce. Został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie elastyczność i łatwość dostępu do wiedzy.

PUW szczyci się swoją ofertą edukacyjną skierowaną na kierunku Pedagogika. Uczelnia, korzystając z możliwości nauki online, oferuje studia, które można dostosować do indywidualnych potrzeb zarówno studentów, jak i rynku pracy.

Kierunek Pedagogika na PUW ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności niezbędne dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji. Profesjonalni wykładowcy i innowacyjne metody nauczania skoncentrowane na praktyce sprawiają, że studenci są przygotowani do wyzwań współczesnego społeczeństwa.

W programie studiów Pedagogika na PUW znajdują się kursy, które pomagają studentom zrozumieć i skutecznie reagować na zmieniające się wymagania edukacyjne. To zdecydowanie stawia Polski Uniwersytet Wirtualny na mapie czołowych uczelni oferujących kierunek Pedagogika.

Zobacz również: Pedagogika w Łodzi - 9 uczelni

 

Psychologia

Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW) to nowoczesna instytucja z siedzibą w Łodzi, która skupia się na edukacji zdalnej. Wiodącym na tej uczelni jest kierunek Psychologia.

Mobilność i elastyczność studiów to atuty tej uczelni, które decydują o jej popularności. Szczególnie opłacalne dla osób pracujących, uczelni dedykują dużo uwagi to technologicznym aspektom nauczania. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania IT, aby zagwarantować studentom efektywne i łatwe zdobywanie wiedzy.

Psychologia na PUW jest kierunkiem interdyscyplinarnym, łączącym w sobie wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, społecznych i humanistycznych. Uczelnia oferuje wszystkie trzy stopnie studiów (licencjackie, magisterskie, doktoranckie).

Korpus naukowy stanowi wybitny zespół specjalistów o międzynarodowej renomie. Studia na kierunku Psychologia na PUW to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności praktycznych. Absolwenci są przygotowani do podejmowania zawodów z zakresu psychologii klinicznej, biznesu, edukacji, oraz badań i analiz społecznych.

Zobacz więcej: Studia psychologiczne w Łodzi - 9 uczelni

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Administracja1860
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna2100
Kulturoznawstwo1920
Pedagogikaod 420 zł/msc
Politologia1920
Zarządzanie1920
Transport2280
Filologia angielska2160
Filologia germańska2160
Filologia polska1920
Socjologia WSPA Lublin1650
Bezpieczeństwo wewnętrzne nowość!1920
Grafika560-955 zł/sem
Finanse i rachunkowość WSPA Lublin1600
Informatyka WSPA Lublin1700
Pielęgniarstwo (pomostowe)2220
Ekonomia nowość!2040
Inżynieria materiałowa nowość!5400
Ochrona środowiska nowość!1920
Psychologia2220
Turystyka i Rekreacja nowość!1920
Zdrowie publiczne nowość!1800
Informatyka 2100
Sport3300
Administracja WSPA Lublin1650
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna WSPA Lublin1700
Gospodarka przestrzenna WSPA Lublin1800
Stosunki międzynarodowe WSPA Lublin1700
Transport WSPA Lublin1650
Zarządzanie WSPA Lublin1650
Prawo nowość!3480

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Studia w WSPA
Turystyka historyczna na UMCS
Wirtualny spacer kampusem UEK