Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w ŁodziSAN ON-LINE(Niepublliczna)

palceholder

90-113 Łódź

ul. Sienkiewicza 9, pok. 405

tel.:

42 664-66-50

Studia dyplomowe - kierunki
Bezpieczeństwo narodowe
Finanse i Rachunkowość
Logistyka
Pedagogika
Psychologia
Zarządzanie

Opis Uczelni

SAN ON-LINE


SAN ON-LINE
to dynamicznie rozwijająca się instytucja edukacyjna, ulokowana w sercu kraju - w Łodzi. Uczelnia dedykowana jest dla osób pragnących zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, niezależnie od miejsca pobytu, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Uczelnia oferuje wysoce specjalistyczne programy nauczania online. Doświadczeni wykładowcy z ogromnym pasją i zrozumieniem dla nowoczesnej technologii prowadzą proces nauczania. Wśród kursów SAN ON-LINE, znaleźć można zarówno te skierowane dla przyszłych menedżerów, jak również dla specjalistów z dziedzin takich jak projektowanie graficzne czy marketing cyfrowy.

Znanymi zaletami uczelni są elastyczność, dostosowanie do potrzeb studentów oraz kreatywność. Podkreślając znaczenie cyfrowej edukacji i nieustannego rozwoju, SAN ON-LINE cechuje się nowatorskim podejściem do dydaktyki.

Wybierając SAN ON-LINE, studenci otwierają drzwi do świata nowoczesnej edukacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. To tu kształcą się przyszli liderzy rynku, przygotowani na wyzwania cyfrowego świata.

 

Misja Uczelni

SAN ON-LINE jest prywatną uczelnią z siedzibą w Łodzi , która wykazuje silne zaangażowanie w zdigitalizowanie nauki. Są one nowoczesne, otwarte na zmiany i dostosowują się do potrzeb nowoczesnego studenta, oferując elastyczne formy nauki online.

Misją tej instytucji jest tworzenie i przekazywanie wiedzy oraz jej upowszechnianie w społeczeństwie, poprzez nauczanie na poziomie akademickim i badanie naukowe. SAN ON-LINE jest zdeterminowane, aby dostarczyć najwyższą jakość edukacji dla swoich studentów, dostosowując się do ich potrzeb poprzez elastyczne formy nauki.

Celem badawczym tej uczelni jest prowadzenie innowacyjnej pracy naukowej, której wyniki są wykorzystywane do ulepszania jej programów edukacyjnych oraz wspierania rozwoju społeczeństwa i gospodarki. Jako placówka edukacyjna, której celem jest dostosowanie się do potrzeb studentów, SAN ON-LINE jest liderem w świecie cyfrowej nauki.

Istotnym aspektem misji SAN ON-LINE jest promowanie i rozwijanie umiejętności cyfrowych swoich studentów, co jest kluczowe w dzisiejszej cyfrowej gospodarce. Ta uczelnia z Łodzi jest szanowanym uczestnikiem społeczności akademickiej, prowadzi szerokie spektrum badań, a jej absolwenci są cenionymi członkami społeczeństwa i gospodarki.

 

Studia podyplomowe

SAN ON-LINE to nowoczesna uczelnia z siedzibą w sercu przemysłowej Łodzi, oferująca szeroki wybór studiów podyplomowych. Przykładem mogą być kierunki takie jak: 

  • Marketing i Zarządzanie, 
  • Technologia Informacyjna,
  • Psychologia w biznesie. 
Daje to możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i rozwijania swojej kariery zawodowej.

Studia podyplomowe skupiają się na zapewnieniu praktycznych umiejętności niezbędnych w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu i technologii. To doskonała okazja do poszerzenia swojego profilu zawodowego i przyspieszenia rozwoju kariery.

Na SAN ON-LINE naukę prowadzą eksperci w swoich dziedzinach, w tym wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem. Oferują oni indywidualne podejście do studenta, a dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej możliwe jest kontynuowanie nauki z dowolnego miejsca na świecie.

Doniesienia absolwentów potwierdzają, że studia podyplomowe w SAN ON-LINE znacząco przyczyniają się do rozwoju zawodowego, nierzadko otwierając drogę do ciekawych ofert pracy. Niezależnie czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem czy doświadczonym specjalistą- SAN ON-LINE to miejsce dla Ciebie.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

SAN ON-LINE to nowoczesna, zdalna uczelnia wyższa, która korzysta z najnowszych technologii edukacyjnych, oferując studentom elastyczną formę nauki przystosowaną do ich stylu życia. Łódź, miasto w którym uczelnia ma swoją siedzibę, to dynamiczna metropolia z szeroką ofertą edukacyjną.

Jeśli jesteś zainteresowany alternatywami kształcenia na podobnych kierunkach, istnieją trzy inne instytucje, które powinieneś rozważyć w Łodzi. Pierwsza to Politechnika Łódzka, posiadająca bogatą ofertę kierunków technicznych, które mogą pasować do niektórych kierowników oferowanych przez SAN ON-LINE.

Drugim wyborem jest Uniwersytet Łódzki, który oferuje szerokie spektrum kierunków od nauk humanistycznych po techniczne. Jest ceniony za interdyscyplinarność oraz bogatą ofertę z zakresu zdalnej edukacji.

Na końcu, ale wcale nie najmniej ważna, jest doskonała Akademia Muzyczna w Łodzi. Jeśli jesteś wyjątkowo twórczy i twoje zainteresowania krążą wokół muzyki i sztuk performatywnych, to jest miejsce dla ciebie.

 

Bezpieczeństwo narodowe

Spośród wielu propozycji edukacyjnych, które oferuje SAN ON-LINE w Łodzi, jednym z towarzyszących przyszłości to jest kierunek Bezpieczeństwo Narodowe. Jest to jednostka edukacyjna, która wykorzystuje nowoczesne technologie nauczania i kładzie nacisk na praktyczne aspekty nauki.

Kierunek ten jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności z zakresu bezpieczeństwa narodowego oraz zrozumieć zasady, na których opiera się współczesna strategia obrony. Studenci zdobywają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także uczą się praktycy, przygotowując się do realnych wyzwań związanych z zagadnieniami bezpieczeństwa.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów i profesjonalistów z dziedziny bezpieczeństwa narodowego. Studenci mają możliwość uczestniczenia w licznych projektach i warsztatach, które są integralną częścią programu studiów.

SAN ON-LINE oferuje elastyczny proces nauczania, który idealnie nadaje się dla osób pracujących, oferując możliwość nauki zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Absolwentów tego kierunku cechuje wysokiej jakości wiedza teoretyczna i praktyczna, które są niezbędne w dynamicznie rozwijającym się sektorze bezpieczeństwa narodowego.

Zobacz więcej: Studia bezpieczeństwa narodowego w Łodzi - 6 uczelni

 

Finanse i rachunkowość

SAN ONLINE to nowoczesny kierunek Finanse i Rachunkowość, dostarczając wysoce specjalistycznego, przejrzystego i praktycznego nauczania. Ta uczelnia online z siedzibą w Łodzi to synonim jakości rozwoju intelektualnego i kariery zawodowej.

Kierunek Finanse i Rachunkowość, oferuje precyzyjnie zaprojektowane programy studiów zapewniające studentom znakomite umiejętności analityczne, doskonałe zrozumienie zasad finansów i umiejętności zarządzania pieniędzmi. Studenci zdobywają wiedzę na temat aktualnych teorii i praktyk finansowych, zdobywając doświadczenia zarówno w teorii jak i praktyce.

Edukacja prowadzona w SAN ONLINE jest dostosowywana do potrzeb każdego studenta. Zdalne nauka umożliwia zdobycie wykształcenia na czasie i z dowolnego miejsca na świecie, skupiając się na osobistym rozwoju zawodowym. Co więcej, kadra akademicka to wykwalifikowani specjaliści w swoich obszarach, gwarantujący profesjonalne i aktualne wykształcenie.

Wybranie SAN Online daje gwarancję, że student zostanie wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia i metody zarządzania finansami i rachunkowością. To ścieżka studiów, która faktycznie przygotowuje studentów do przyszłości.

Więcej informacji: Finanse w Łodzi - 11 uczelni oraz Rachunkowość w Łodzi - 9 uczelni

 

Logistyka

SAN ON-LINE jest nowoczesną uczelnią z siedzibą w Łodzi specjalizującą się w edukacji online. Jest opcją doskonałą dla tych, którzy cenią sobie elastyczność, a ograniczenia czasu i przestrzeni nie są dla nich przeszkodą w zdobywaniu wiedzy.

Jednym z popularnych kierunków studiów na SAN ON-LINE jest Logistyka. Program na tym kierunku został starannie zaprojektowany w taki sposób, aby dostarczyć studentom wiedzę z różnych obszarów logistyki. Uczelnia korzysta z najnowszych trendów w edukacji online, dostarczając materiałów interaktywnych i multimedialnych, co sprzyja zrozumieniu skomplikowanych zagadnień.

SAN ON-LINE wyróżnia się indywidualnym podejściem do studenta. Wykładowcy, to wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem praktycznym w różnych dziedzinach logistyki. Istnieje możliwość uczestniczenia w webinariach z ekspertami i networkingu ze studentami z różnych części świata.

Wybierając Logistykę na SAN ON-LINE, absolwenci nie tylko zdobędą wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności niezbędne na współczesnym rynku pracy. W efekcie, będą przygotowani do pracy w różnych sekcjach logistyki, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw, logistyka międzynarodowa, zarządzanie transportem i wiele innych.

Więcej szczegółów: Logistyka w Łodzi - 11 uczelni

 

Pedagogika

SAN Online to nowoczesna, cyfrowa uczelnia z siedzibą w Łodzi, która jest znana z dostarczania zaawansowanych, dostosowanych do potrzeb rynku programów nauczania. Dzięki swojemu unikalnemu podejściu do edukacji, ta uczelnia stała się liderem wirtualnej edukacji w Polsce.

Pedagogikę na SAN Online można opisać jako kombinację ogromnej wiedzy teoretycznej i bogatej praktyki. Program ten koncentruje się na najnowszych trendach w edukacji i wychowaniu, a materiał naukowy jest dostosowany do aktualnych potrzeb rynku pracy. Co więcej, dostęp do nowoczesnych narzędzi pedagogicznych i bezpośredni kontakt z wykwalifikowanymi wykładowcami daje studentom możliwość zdobywania praktycznych umiejętności, które są niezbędne w tej dziedzinie.

Możliwość studia online na SAN Online umożliwia studentom elastyczną naukę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wirtualne środowisko uczenia się jest dobrze zaprojektowane i łatwe w użyciu, co sprzyja efektywnemu przyswajaniu wiedzy.

Na koniec, SAN Online oferuje studia pedagogiczne, które są dobrze zorganizowane, dynamiczne i angażujące, co pomaga studentom rozwijać niezbędne umiejętności i kompetencje potrzebne do sukcesu w dziedzinie edukacji.

Sprawdź więcej: Pedagogika w Łodzi - 9 uczelni

 

Psychologia

SAN ON-LINE jest jednym z czołowych ośrodków naukowych w Łodzi, oferującym innowacyjne podejście do edukacji. Teki swoje siedziby w jednym z najbardziej dynamicznych miast Polski, ta szczególna uczelnia łączy nowoczesność z tradycją akademicką.

Psychologia na SAN ON-LINE to program studiów, który łączy teorię i praktykę w unikalnym stopniu. Ten kierunek jest projektowany z myślą o przygotowaniu studentów do sprostania wyzwaniom współczesnego świata, z jego skomplikowaną siecią relacji międzyludzkich i błyskawicznie zmieniającym się krajobrazem zdrowia psychicznego. Studenci zdobywają gruntowne podstawy teoretyczne z zakresu psychoanalizy, terapii behawioralnej, neuropsychologii, psychologii społecznej i wiele innych.

Co wyróżnia SAN ON-LINE, to możliwość studiowania na odległość. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają elastycznego podejścia do nauki, nie chcąc kompromisu jakości edukacji. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii e-learningowych, student ma możliwość podejmowania studiów z dowolnego miejsca na świecie.

Studia na kierunku Psychologia na SAN ON-LINE to nie tylko zdobycie wiedzy, ale również rozwijanie umiejętności takich jak krytyczne myślenie, empatia, zdolności komunikacyjne, które są kluczowe w przyszłych zawodach jak psycholog, terapeuta, doradca.

Zobacz więcej: Psychologia w Łodzi - 9 uczelni

 

Zarządzanie

SAN ON-LINE to dynamicznie rozwijająca się uczelnia, która działa na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat. Znajduje się w centrum Łodzi, ale oferuje programy edukacyjne zdalnie, umożliwiając studentom naukę z dowolnego miejsca.

Jednym z najpopularniejszych kierunków na tej uczelni jest Zarządzanie. Kierunek ten jest idealny dla osób, które chcą zdobyć umiejętności niezbędne do zarządzania zasobami ludzkimi, finansowymi i materialnymi w różnych typach organizacji. Program stanowi doskonałe połączenie teorii i praktyki, a wykładowcy to doświadczeni praktycy i eksperci w swoich dziedzinach.

Drugim istotnym aspektem jest elastyczność, jaką oferuje SAN ON-LINE. Dzięki platformie online, studenci mogą dostosować naukę do swojego harmonogramu, co jest szczególnie korzystne dla osób pracujących lub mających inne zobowiązania. Uczelnia zapewnia również wsparcie i umożliwia uczestnictwo w warsztatach online.

SAN ON-LINE to idealne miejsce dla tych, którzy chcą łączyć naukę z innymi aspektami życia, zdobywając jednocześnie praktyczne umiejętności, które przekładają się na sukces zawodowy.

Więcej informacji: Zarządzanie w Łodzi - 13 uczelni

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Bezpieczeństwo narodoweod 400 zł/miesiąc
Finanse i Rachunkowośćod 400 zł/miesiąc
Logistykaod 410 zł/miesiąc
Pedagogikaod 390 zł/miesiąc
Psychologiaod 470 zł/miesiąc
Zarządzanieod 430 zł/miesiąc

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Studia przez Internet w Polskiej Akademii Otwartej
Dzień Otwarty P@O- studia online
Jak osiagnąć sukces w zarządzaniu?

SAN ON-LINE - Aktualności