Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w ŁodziWyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ)(Niepublliczna)

palceholder

94-016 Łódź

ul. Wileńska 53/55

tel.:

42 687 00 44

Studia dyplomowe - kierunki
Kosmetologia

Opis uczelni

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU (WSKINOZ)

Łódzka uczelnia została założona z inicjatywy Edwarda Kujawy w 2008r. decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uzyskując wpis do rejestru niepublicznych szkół wyższych i uzyskując zgodę na prowadzenie studiów zawodowych z tytułem licencjata. Szkoła nastawiona jest na gruntowną edukację praktyczną, która przygotowuje do wykonywania zawodu związanego z kosmetologią. Grono kadry dydaktycznej dostosowuje program zajęć w oparciu o dynamiczny rozwój sektora kosmetologicznego, wdrażając nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem zaawansowanych technik i urządzeń.

Aktualna oferta uczelni proponuje studia licencjackie I-ego stopnia, studia magisterskie oraz podyplomowe studia prowadzone na dwóch kierunkach. Osoby pracujące od kilku lat w zawodzie związanym z kosmetologią, mogą również wybrać przyspieszony tok studiów, na którym nauka trwa trzy semestry. 

Duże zainteresowanie wykładaną tematyką, spowodowało również otworzenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Administracyjno-Usługowego, Policealnej Szkoły Medycznej, Publicznej Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz organizację licznych kursów kwalifikacyjnych. Wśród wykładowców uczelni znajdują się specjaliści nauk medycznych oraz praktycy marketingu, psychologii i zarządzania, którzy doskonale przygotowują studentów do przyszłego zawodu.

 

Misja Uczelni

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ) zlokalizowana w sercu Łodzi, ustanowiła misję edukacyjną skierowaną na kształcenie kompetentnych profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki, dietetyki i nauk o zdrowiu.

Kładzie szczególny nacisk na holistyczne podejście do zdrowia i urody, promując zdrowy styl życia wśród swoich studentów. Czołowymi celami WSKiNoZ są tworzenie nowych rozwiązań naukowych, które przekładają się na rozwój branży kosmetycznej oraz ochrony zdrowia.

Uczelnia stworzyła wysokiej jakości programy edukacyjne, mające na celu przekazanie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej niezbędnej do pracy w dynamicznie rozwijającej się branży. Szkoła regularnie aktualizuje swoje programy, aby dostosować je do zmieniających się realiów rynkowych i potrzeb wynikających z postępu naukowego. WSKiNoZ współpracuje z wieloma firmami w branży kosmetycznej i ochrony zdrowia, oferując swoim studentom ciekawe praktyki i staże.

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu to miejsce, które inspiruje do ciągłego rozwoju i odkrywania nowych, pionierskich rozwiązań w dziedzinie zdrowia i urody.

 

Studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ) to renomowana instytucja edukacyjna z siedzibą w sercu Polski - Łodzi. Koncentrując się na edukacji świadczącej o najwyższym standardzie, ta szkoła wyższa oferuje szeroki zakres studiów podyplomowych odpowiadających na wymagania współczesnego rynku.

WSKiNoZ oferuje bogaty wachlarz studii podyplomowych z dziedziny kosmetyki i nauk o zdrowiu. Wybrane kierunki to m. in.:

  • Dermokosmetyka Estetyczna,
  • Trichologia i Dermatoskopia,
  • Medycyna Estetyczna,
  • Dietetyka.

To idealny wybór dla osób pragnących poszerzyć swoje kompetencje w zawodzie czy zmienić ścieżkę kariery.

Dyplomowani absolwenci WSKiNoZ dołączają do rosnącej społeczności specjalistów o ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Szkoła zapewnia interdyscyplinarną edukację, łącząc nauki o zdrowiu z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetyki. W ramach kształcenia studenci mają również możliwość uczestniczenia w cennych praktykach, spotkaniach z ekspertami branży i pilotażu najnowszych technologii w praktyce.

WSKiNoZ tworzy środowisko, które promuje nieustanne uczenie się, doskonalenie umiejętności i rozwój osobisty. Studia podyplomowe na tej uczelni to inwestycja w przyszłość, która otwiera drzwi do satysfakcjonującej kariery w branży zdrowia i urody.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ) to jednostka oświatowa zlokalizowana w sercu Łodzi, specjalizująca się w szeroko rozumianych naukach o zdrowiu, w tym= kosmetyki. Ta łódzka uczelnia cieszy się uznaniem w regionie, a kierunki które oferuje zdobywają coraz większe zainteresowanie.

Wsród uczelni o podobnym profilu działających w Łodzi warto zwrócić uwagę na Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Uniwersytet jest jednym z czołowych ośrodków medycznych w Polsce, który oferuje liczne kierunki związane z opieką zdrowotną i kosmetologią.

Kolejną instytucją o podobnym profilu jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Ta łódzka uczelnia skupia się na kształceniu w obszarach biznesu w związku z sektorem zdrowia, a także prowadzi innowacyjne badania i rozwija technologie związane z kosmetyką.

Ponadto, Akademia Wychowania Fizycznego w Łodzi prowadzi kierunki związane z fizjoterapią i rehabilitacją, co również łączy ją z naukami o zdrowiu. Na tej placówce studenci mają możliwość zdobycia wiedzy w zakresie zarządzania sportem, fizjoterapii i rehabilitacji.

 

Kosmetologia

Zlokalizowana w samym sercu Łodzi, Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ) jest czołową instytucją w Polsce, oferującą kierunek studiów: Kosmetologia. WSKiNoZ jest niezastąpionym miejscem dla tych, którzy pragną połączyć swoją pasję do piękna i zdrowia z profesją.

Studia na kierunku Kosmetologia w WSKiNoZ dają możliwość zdobycia umiejętności w zakresie kosmetologii estetycznej, dermatologii kosmetycznej, kosmetologii upiększającej. Program studiów został starannie zaprojektowany tak, by zapewnić studentom praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne na dynamicznie rozwijającym się rynku kosmetyki i zdrowia.

WSKiNoZ oferuje nowoczesne laboratoria, w których studenci prowadzą badania, ćwiczą i pogłębiają swoje umiejętności. Jakość nauczania potwierdzona jest przez liczbę absolwentów, którzy teraz cieszą się udaną karierą w branży kosmetycznej.

Kosmetologia na WSKiNoZ to nie tylko nauka, to także rozwijanie swoich talentów, nawiązywanie kontaktów z branżą oraz uczestnictwo w ciekawych projektach i warsztatach. WSKiNoZ to nie tylko uczelnia - to miejsce, gdzie twoje marzenia o karierze w kosmetologii stają się rzeczywistością.

Zobacz więcej: Kosmetologia w Łodzi - 8 uczelni

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Czy kobiety dominują na rynku edukacji i szkoleń oraz jak to wygląda na kierunku kosmetologia?
Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie?
Jak zostać naukowcem? Studiuj na UMED Łódź!