Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


ikonka studia

Studia woj. kujawsko-pomorskie - 25 uczelni

Akademia Jagiellońska w Toruniu ( zobacz więcej )

87-100 Toruń

ul. Prosta 4

tel.:

695 000 014

ikonka email do uczelni

kontakt@aj.torun.pl

Kujawska Szkoła Wyższa (KSW) we Włocławku ( zobacz więcej )

87-800 Włocławek

pl. Wolności 1

tel.:

660 713 891

ikonka email do uczelni

biurorektora@wshe.pl

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa (KPSW) w Bydgoszczy ( zobacz więcej )

85-023 Bydgoszcz

Toruńska 55-57

tel.:

52 322-03-22, 500 149 149

ikonka email do uczelni

rekrutacja@kpsw.edu.pl

Uczelnia im. Edwarda Herzberga ( zobacz więcej )

Grudziądz

ul. Kościelna 15-17

tel.:

(56) 46-110-81

ikonka email do uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki (WSG) w Bydgoszczy ( zobacz więcej )

85-229 Bydgoszcz

ul. Garbary 2

tel.:

52 567 00 45, 52 567 00 00

ikonka email do uczelni

rekrutacja@byd.pl

dziekanat@byd.pl

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (WSNoZ) w Bydgoszczy ( zobacz więcej )

85-067 Bydgoszcz

ul. Jagiellońska 4

tel.:

513 011 492

ikonka email do uczelni

sekretariat@wsnoz.pl

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Toruniu ( zobacz więcej )

87-100 Toruń

ul. Młodzieżowa 29

tel.:

533 274 001

ikonka email do uczelni

studia.torun@wsnoz.pl

Aktualności - Studia


Wybrane uczelnie w województwie kujawsko-pomorskim

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku

Włocławska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa powstała w 2002 roku we Włocławku. Ideą jej powstania, podobnie jak innych uczelni tego typu w Polsce, było umożliwienie zdobywania wykształcenia osobom, które nie mają możliwości studiowania w większych miastach akademickich.

W strukturze organizacyjnej uczelni znajdują się trzy instytuty: Humanistyczny, Nauk o Zdrowiu, Nauk Społecznych i Technicznych. Aktualnie szkoła kształci na pięciu kierunkach w ramach studiów pierwszego stopnia – licencjackich i inżynierskich. Uczelnia posiada świetną bazę lokalową oraz doskonale przygotowaną kadrę dydaktyczną. Współpracuje z wieloma większymi uczelniami w kraju, realizuje sporo projektów i programów dla studentów. Mogą oni uczestniczyć w licznych stażach, praktykach zawodowych, kursach czy szkoleniach. Absolwenci uczelni są doskonale przygotowani do wykonywania obowiązków zawodowych w wyuczonym zawodzie.

Adres: ul. 3 Maja 17, 87-800 Włocławek

2. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w InowrocławiuInowrocławska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości początkowo funkcjonowała pod nazwą Toruńska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i miała siedzibę w Toruniu. W 2016 roku szkoła zmieniła nazwę, a jej siedzibę przeniesiono do Inowrocławia. Uczelnia prowadzi studia zawodowe na studiach pierwszego stopnia licencjackich oraz inżynierskich. Do wyboru obecnie są 3 kierunki: kryminologia, logistyka oraz kosmetologia.

W ofercie Wyższej Szkoły przedsiębiorczości znajduje się bardzo bogaty pakiet studiów podyplomowych, przeznaczonych dla absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą podnosić kwalifikacje i uzupełnić swoje kompetencje zawodowe. W ofercie podyplomówek można znaleźć takie kierunki, jak: kryminologia, podologia, zarządzanie kryzysowe, rozwój osobisty czy logistyka przedsiębiorstw. Uczelnia kształci na wysokim poziomie, posiada doskonałą kadrę wykładowców akademickich oraz świetną bazę lokalową. Studenci mają możliwość uczestniczenia w stażach i praktykach realizowanych u najlepszych pracodawców w mieście i regionie.

Adres: ul. Kiełbasiewicza 7, 88-100 Inowrocław

3. Społeczna Akademia Nauk w Brodnicy

Społeczna Akademia Nauk w Brodnica to niepubliczna uczelnia kształcąca na wielu kierunkach i w licznych specjalnościach. Uczelnia oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia na takich kierunkach, jak między innymi: administracja, bezpieczeństwo narodowe, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska, ekonomia, fizjoterapia, informatyka, geodezja i kartografia, finanse i rachunkowość. W ofercie są również studia magisterskie na kierunkach: informatyka, logistyka, filologia angielska, pedagogika, zarządzanie, stosunki międzynarodowe.

W bogatej ofercie kształcenia Społecznej Akademii Nauk można również znaleźć sporo studiów podyplomowych, które przeznaczone są dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnić wykształcenie. Uczelnia posiada świetnie przygotowany program dydaktyczny, doskonałą kadrę wykładowców oraz komfortową bazę lokalową. Absolwenci uczelni doskonale radzą sobie na rynku pracy zarówno w regionie, jak i w całej Polsce.

Adres: ul. Matejki 5, 87-300 Brodnica

4. Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu

Wydział w Inowrocławiu jest zamiejscową jednostką Wyższej Szkoły Gospodarki. Kształci na wysokim poziomie nowoczesne kadry pracowników w różnych branżach życia gospodarczego i społecznego. Aktualnie studenci mają do wyboru dwa kierunki studiów: zarządzanie oraz pedagogikę. Oba kierunki realizowane są w kilku specjalnościach, dzięki temu studenci mogą wybrać taką specjalizację, która najbardziej im odpowiada i którą chcą zająć się w przyszłości.

Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych jest doskonale przygotowany pod względem lokalowym, posiada świetną, wykształconą kadrę wykładowców, daje studentom możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach, programach naukowych, stażach i praktykach. Uczelnia współpracuje z wieloma innymi uczelniami w Polsce o nie tylko, zapewniając studentom możliwość kształcenia na najwyższym poziomie. Absolwenci uczelni są doskonale przygotowani do pracy zawodowej, mogą również zdecydować się na dalsze kształcenie w którymś z ośrodków akademickich.

Adres: ul. Poznańska 43-45, 88-100 Inowrocław

5. Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w ŚwieciuUczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu to jednostka niepubliczna, ale z uprawnieniami uczelni publicznej. Funkcjonuje od 2004 roku i oferuje zdobywanie wykształcenia osobom, które nie mają możliwości kształcenia się w większych ośrodkach akademickich. W ofercie uczelni znajdują się nowoczesne studia filologiczne, prowadzone w systemie stacjonarnym i zaocznym. Możliwe jest kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

Szkoła posiada bardzo bogatą ofertę kursów i szkoleń, a także umożliwia kształcenie w formie e-learningu. Studenci uczelni mają dostęp do nowoczesnej bazy dydaktycznej, a także do wielu udogodnień, między innymi bazy lokalowej oraz wysokich stypendiów. Uczelnia oferuje możliwość odbywania stażów, praktyk oraz szkoleń zawodowych na najwyższym poziomie. Absolwenci Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym, dzięki czemu bez problemu znajdują zatrudnienie w wyuczonym zawodzie.

Adres: ul. Chmielniki 2A, 86-100 Świecie

Bogatą ofertę studiów oferuje również stolica tego województwa i można się z nią zapoznać na stronie studia w toruniu, znajduje się tam 8 uczelni.
Możemy wybierać z pośród 6 niepublicznych szkół wyższych w Toruniu, oraz 2 publicznych uczelni.

Studia woj. kujawsko-pomorskie - waszym zdaniem - opinie / rekomendacje