Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP) w Łodzi. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Krzysztof
  Architektura

  Przyjemna atmosfera i dobry kontakt między profesorami a studentami. Uczelnia ma też podpisane wiele partnerstw co mnie i moim kolegom pomogło w rozpoczęciu pierwszej pracy która jeszcze bardziej pomogła rozwinąć moje umiejętności. Pracownicy często prowadza własne firmy i można się dowiedzieć wiele na temat przyszłej pracy w zawodzie który chcemy wykonywać w przyszłości.

  19-08-2021
 • Kamil
  Architektura wnętrz

  Wybrałem się tutaj, bo lubię zagadnienia związane ze sztuką. Przez moment nawet rozważałem kierunek film i fotografia, ale ostatecznie się nie odważyłem z uwagi na perspektywę pracy. Wiem z jednej strony, że film reklamowy się rozwija, ale czy da się z tego systematycznie wyżyć to nie wiem. A w dochodach ważna jest jednak systematyka. Zdecydowałem się na architekturę wnętrz i jestem zadowolony. Perspektywy branży są stabilne, szkoła jest bardzo w porządku, a dyplom się przyda. Z perspektywy czasu powiem, że przynajmniej jak na razie nie żałuję swojej decyzji.

  07-05-2021
 • Karolina
  Architektura wnętrz

  Studiuję tutaj niestacjonarnie architekturę wnętrz. Uczelnia bardzo mi się podoba, ma bardzo przyzwoite zaplecze do nauki. Ludzie są świetni, zależy im na przekazaniu wiedzy. Na studiach spotkacie się z takimi przedmiotami jak, historia sztuki (jeden z moich ulubionych ), ergonomia, materiałoznawstwo czy budownictwo. Atmosfera jest przyjazna zarówno w relacji z wykładowcami jak i studentami. Bardzo zadowolona jestem z wyboru zarówno kierunku jak i uczelni. Myślę, że kierunek daje bardzo ciekawą perspektywę rozwoju finansowego jak i ciekawą pracę. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem to spokojnie mogę Wam polecić ten kierunek na tej uczelni.

  08-04-2021

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP) w Łodzi - Aktualności

DIMEL to marka stworzona dla kobiet 50 plus przez młodą projektantkę Igę Dymel studentkę Projektowania Ubioru na Wydziale Wzornictwa w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Kolekcja powstała z potrzeby kreowania wizerunku kobiet dojrzałych, pewnych siebie, eleganckich. Ideą marki jest tworzenie strojów dopracowanych konstrukcyjnie. Głównym celem jest pragnienie udowodnienia, że wiek kobi [..]

Zobacz więcej

Techniki bibułkarskie z okolic Opoczna, wianki niczym z muzeum kultury wsi. Do tego piękny makijaż rodem z "Vogue"a" i stroje, które nawiązują do tradycji. Polska kultura ludyczna jest piękna, a my - omamieni "Słowianami Donatana" - łatwo o tym zapominamy. Projekt "Etno" charakteryzatorki Beaty Bojdy i fotograficzki Uli Kóski w ostatnich dniach podbija internet, mimo że powstał pod koniec [..]

Zobacz więcej