Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Milena
  Zarządzanie

  Zapewne niejedna osoba będzie zastanawiać się dlaczego ta uczelnia a nie inna. Po pierwsze ma fajne opinie, po drugie niedziele są wolne, a po trzecie po trzech latach studiowania mogę śmiało powiedzieć, że spotkałam tutaj fantastyczne osoby. Uczelnia jest katolicka, lecz jest tutaj sporo osób, które otwarcie twierdzą, że są niewierzące. Nikomu to nie przeszkadza, nawet dziekanowi, a jest nim ksiądz. Jestem obecnie na trzecim roku, za mną już podstawy ekonomii, prawa cywilnego i zarządzania. Fajne przedmioty, lecz sporo nauki. Niestety trzeba się wiele uczyć na pamięć. Mam jednak nadzieje, że po skończeniu tych studiów znajdę pracę zgodną z kierunkiem nauki.

  22-02-2023
 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Ja studiuję tutaj na wydziale finansów i rachunkowości. Studiuję niestacjonarnie i w sumie podoba mi się to że niedziele są wolne. Zjazdy są w piątki po południu i w sobotę. Ja dogadałam się w pracy że mogę troszkę wcześniej wyjść i odrobić w tygodniu. Mi zależy głównie na dyplomie i na poszerzeniu wiedzy. Pracuję w biurze rachunkowym także zawodu i tak uczę się w pracy. Atmosfera na uczelni jest bardzo przyjemna. Wykładowcy są super życzliwi i osobiście nie spotkałam się z jakimś złym traktowaniem. Dodatkową korzyścią ze szkoły jest fakt, że poznałam tam kilka fajnych osób. Moje wrażenia są pozytywne. Znajomi z którymi studiuje z tego co wiem to również nie narzekają

  20-05-2021
 • Renata
  Zarządzanie

  Zacznę od tego że mi się tutaj podoba. Podoba mi się atmosfera, podoba mi się że ludzie są życzliwi. Nigdy nie miałam problemów, aby coś załatwić w dziekanacie czy żeby się dogadać z wykładowcom. Jeśli chodzi o poziom wykładowców to moim zdaniem jest bardzo przyzwoity. Jest może trochę starszych osób, ale dość sensownie przekazują wiedze i to jest najważniejsze. Dużą zaleta tej Uczelni są wolne niedziele. I powiem Wam, że bardzo mi to rozwiązanie odpowiada. Sam kierunek uważam,że super wybór. Ja jestem osobą kontaktową, lubię pracę z ludźmi i wiedza jak ta pracę poprawić jest bardzo przydatna dla mnie.

  07-05-2021
 • Piotek
  Zarządzanie

  Wybrałem Zarządzanie na tej uczelni ze specjalnościa Marketing. Jak na razie jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Chciałbym w przyszłości pracować w agencji reklamowej. Myślę, ze Uczelnia daje bardzo solidną wiedzę w tej dziedzinie. Niby specjalistów od marketingu jest za dużo w Polsce, być może i tak, ale pamiętajcie o tym, że dobrych specjalistów nie jest aż tak dużo. Tu trzeba być kreatywnym i starać się myśleć w sposób łamiący schemat. Teoria która dostaniecie w szkole to klasyka, która trzeba znać. Pytanie jest takie czy będziecie chcieli pójść dale poza tą klasykę. Tu myślę, że 80 % osób odpada. Czyli, jak sami widzicie jeśli będziecie chcieli być dobrym facowcem i się przyłożycie to specjalistów już wcale nie ma aż tak dużo.

  26-03-2021