Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Dawid
  Pedagogika

  Pedagogika to świetny wybór dla osób lubiących dzielić się wiedzą. Nauki jest więcej niż w liceum, ale wykładowcy są zazwyczaj przyjaźni. Jest kilka wyjątków, ale ogólnie atmosfera jest dobra. Nie żałuję wyboru pedagogiki. Z wykładowcami na spokojnie można się dogadać, czy to w sprawie organizacji czy w sprawie egzaminów nie ma żadnych problemów, wszystko okej

  21-05-2024
 • aniaa
  Zarządzanie

  Studia nie są zbyt trudne, chociaż pierwszy rok jest najbardziej intensywny. Znalezienie równowagi między nauką a pracą może być wyzwaniem. Atmosfera jest przyjazna, wszyscy się wspierają. Kontakt z niektórymi wykładowcami bywa trudny, ale większość jest w porządku. W dziekanacie też jest okej, idzie wszystko załatwić, nie ma problemów z pomocą, polecam bardzo

  26-03-2024
 • Kamil
  Pedagogika i st

  Zdecydowanie polecam studia na kierunku pedagogika. Co do samej uczelni, zdarzają się pewne niedoskonałości, na przykład różne informacje od różnych wykładowców na ten sam temat. Czasem studenci są wrzucani na głęboką wodę, jak na przykład kiedy kazano mi napisać konspekt, a później inny wykładowca powiedział, że robię to źle i dopiero teraz powinienem się tego uczyć. Ogólnie atmosfera na uczelni jest przyjazna, wszyscy sobie pomagają. Starsi studenci zawsze są gotowi pomóc młodszym, udzielając informacji o wykładowcach czy przekazując swoje notatki. Profesorowie dokładają wszelkich starań, aby studenci czuli się komfortowo.

  02-01-2024
 • Zuza
  Administracja

  Ogólnie rzecz biorąc, na studiach nauki jest więcej niż w liceum, a ilość czasu, którą trzeba na nią poświęcić, zależy od samego studenta, co wpływa również na ilość czasu wolnego. Wykładowcy często polecają literaturę, co uważam za bardzo pozytywne. Ogólnie oceniam całe doświadczenie dobrze. Poziom zajęć zależy zarówno od prowadzącego, jak i od studentów, ale w większości przypadków zajęcia są dobrze zorganizowane i prowadzone zgodnie z planem. Relacje między studentami różnią się – dużo zależy od podejścia osób w grupie. Z wykładowcami zazwyczaj da się znaleźć wspólny język.

  22-12-2023
 • Milena
  Zarządzanie

  Zapewne niejedna osoba będzie zastanawiać się dlaczego ta uczelnia a nie inna. Po pierwsze ma fajne opinie, po drugie niedziele są wolne, a po trzecie po trzech latach studiowania mogę śmiało powiedzieć, że spotkałam tutaj fantastyczne osoby. Uczelnia jest katolicka, lecz jest tutaj sporo osób, które otwarcie twierdzą, że są niewierzące. Nikomu to nie przeszkadza, nawet dziekanowi, a jest nim ksiądz. Jestem obecnie na trzecim roku, za mną już podstawy ekonomii, prawa cywilnego i zarządzania. Fajne przedmioty, lecz sporo nauki. Niestety trzeba się wiele uczyć na pamięć. Mam jednak nadzieje, że po skończeniu tych studiów znajdę pracę zgodną z kierunkiem nauki.

  22-02-2023
 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Ja studiuję tutaj na wydziale finansów i rachunkowości. Studiuję niestacjonarnie i w sumie podoba mi się to że niedziele są wolne. Zjazdy są w piątki po południu i w sobotę. Ja dogadałam się w pracy że mogę troszkę wcześniej wyjść i odrobić w tygodniu. Mi zależy głównie na dyplomie i na poszerzeniu wiedzy. Pracuję w biurze rachunkowym także zawodu i tak uczę się w pracy. Atmosfera na uczelni jest bardzo przyjemna. Wykładowcy są super życzliwi i osobiście nie spotkałam się z jakimś złym traktowaniem. Dodatkową korzyścią ze szkoły jest fakt, że poznałam tam kilka fajnych osób. Moje wrażenia są pozytywne. Znajomi z którymi studiuje z tego co wiem to również nie narzekają

  20-05-2021
 • Renata
  Zarządzanie

  Zacznę od tego że mi się tutaj podoba. Podoba mi się atmosfera, podoba mi się że ludzie są życzliwi. Nigdy nie miałam problemów, aby coś załatwić w dziekanacie czy żeby się dogadać z wykładowcom. Jeśli chodzi o poziom wykładowców to moim zdaniem jest bardzo przyzwoity. Jest może trochę starszych osób, ale dość sensownie przekazują wiedze i to jest najważniejsze. Dużą zaleta tej Uczelni są wolne niedziele. I powiem Wam, że bardzo mi to rozwiązanie odpowiada. Sam kierunek uważam,że super wybór. Ja jestem osobą kontaktową, lubię pracę z ludźmi i wiedza jak ta pracę poprawić jest bardzo przydatna dla mnie.

  07-05-2021
 • Piotek
  Zarządzanie

  Wybrałem Zarządzanie na tej uczelni ze specjalnościa Marketing. Jak na razie jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Chciałbym w przyszłości pracować w agencji reklamowej. Myślę, ze Uczelnia daje bardzo solidną wiedzę w tej dziedzinie. Niby specjalistów od marketingu jest za dużo w Polsce, być może i tak, ale pamiętajcie o tym, że dobrych specjalistów nie jest aż tak dużo. Tu trzeba być kreatywnym i starać się myśleć w sposób łamiący schemat. Teoria która dostaniecie w szkole to klasyka, która trzeba znać. Pytanie jest takie czy będziecie chcieli pójść dale poza tą klasykę. Tu myślę, że 80 % osób odpada. Czyli, jak sami widzicie jeśli będziecie chcieli być dobrym facowcem i się przyłożycie to specjalistów już wcale nie ma aż tak dużo.

  26-03-2021