Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Galeria łódzkie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Ja studiuję tutaj na wydziale finansów i rachunkowości. Studiuję niestacjonarnie i w sumie podoba mi się to że niedziele są wolne. Zjazdy są w piątki po południu i w sobotę. Ja dogadałam się w pracy że mogę troszkę wcześniej wyjść i odrobić w tygodniu. Mi zależy głównie na dyplomie i na poszerzeniu wiedzy. Pracuję w biurze rachunkowym także zawodu i tak uczę się w pracy. Atmosfera na uczelni jest bardzo przyjemna. Wykładowcy są super życzliwi i osobiście nie spotkałam się z jakimś złym traktowaniem. Dodatkową korzyścią ze szkoły jest fakt, że poznałam tam kilka fajnych osób. Moje wrażenia są pozytywne. Znajomi z którymi studiuje z tego co wiem to również nie narzekają

  20-05-2021
 • Renata
  Zarządzanie

  Zacznę od tego że mi się tutaj podoba. Podoba mi się atmosfera, podoba mi się że ludzie są życzliwi. Nigdy nie miałam problemów, aby coś załatwić w dziekanacie czy żeby się dogadać z wykładowcom. Jeśli chodzi o poziom wykładowców to moim zdaniem jest bardzo przyzwoity. Jest może trochę starszych osób, ale dość sensownie przekazują wiedze i to jest najważniejsze. Dużą zaleta tej Uczelni są wolne niedziele. I powiem Wam, że bardzo mi to rozwiązanie odpowiada. Sam kierunek uważam,że super wybór. Ja jestem osobą kontaktową, lubię pracę z ludźmi i wiedza jak ta pracę poprawić jest bardzo przydatna dla mnie.

  07-05-2021
 • Piotek
  Zarządzanie

  Wybrałem Zarządzanie na tej uczelni ze specjalnościa Marketing. Jak na razie jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Chciałbym w przyszłości pracować w agencji reklamowej. Myślę, ze Uczelnia daje bardzo solidną wiedzę w tej dziedzinie. Niby specjalistów od marketingu jest za dużo w Polsce, być może i tak, ale pamiętajcie o tym, że dobrych specjalistów nie jest aż tak dużo. Tu trzeba być kreatywnym i starać się myśleć w sposób łamiący schemat. Teoria która dostaniecie w szkole to klasyka, która trzeba znać. Pytanie jest takie czy będziecie chcieli pójść dale poza tą klasykę. Tu myślę, że 80 % osób odpada. Czyli, jak sami widzicie jeśli będziecie chcieli być dobrym facowcem i się przyłożycie to specjalistów już wcale nie ma aż tak dużo.

  26-03-2021