Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Sztuk Pięknych (ASP) im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • W mojej ocenie szkoła jest dobra. Wszystko to jest kwestia kto ma jakie oczekiwania. Ja studiuję bardziej dla tego że chcę się czegoś nauczyc. W drugiej kolejności chcę otrzymać dyplom, bo to też ważna sprawa i może się przydać. No ocenach mi jakoś specjalnie mniej zależy, że niby mogłabym dostać piątke a ktoś mi postawi czwórke na przykład to dla mnie sa rzeczy drugorzędne. Mi się wydaje, że trochę wychowani jesteśmy w systemie, że oceny są bardzo ważne i wciąż szukamy sprawiedliwości społecznej. Nie mamy do tego dystansu. Patrząc z mojej perspektywy jesli będzie Ci zależeć żeby się na tej uczelni czegoś nauczyć to się nie zawiedziesz. A że traficie na kilku wykładowców, którzy się średnio nadają to nie wątpię.

  Beata
  Wzornictwo
  11-05-2021
 • Studiuję na łódzkim ASP i sobie chwalę. Podejście do studenta jest indywidualne. Wykładowcy mają swoja wizje świata, ale nie narzucają jej innym. Panuje tutaj intelektualna i artystyczna atmosfera. Nikt nie stara się zmiażdżyć twoich pomysłów w przedsionku. Ja raczej czuję takiego ducha wspólnych poszukiwań. Podoba mi się tez ekipa z roku. Ludzie są nieprzeciętni i najarani. Powiem szczerze, że tak sobie wyobrażałem studia na ASP, ale bałem się że pojawi się kilku sfrustrowanych wykładowców, którzy zabiją artystyczną atmosferę. Tak się na szczęście nie stało. Ja mam dobre kontakty z wykładowcami i nie odnoszę wrażenia aby wyzywali się na innych studentach.

  Eryk
  Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia
  11-03-2021