Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Sztuk Pięknych (ASP) im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Tomek
  Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia

  Wybrałem kierunek fotografia i multimedia i każdemu mogę go gorąco polecić. Wykładowcy dają przestrzeń na toją indywidualność ja spotkałem z bardzo fajnym indywidualnym podejściem do moich pomysłów. Oczywiście, jest tak, że wykładowcy mają jakieś uwagi, ja to nazywam wskazówkami, ale w końcu po to są studia, że ktoś kto siedzi w jakiejś dziedzinie mówi nam konkretnie co sadzi na jakiś temat. Nie można być po prostu za bardzo przewrażliwionym na swoim punkcie, tylko nastawić się na czerpanie wiedzy od innych. Mi się tu podoba, jest fajna ekipa studentów a także na prawdę spoko wykładowcy

  17-02-2022
 • Ada
  Taniec

  studiuję na tym kierunku taniec nowoczesny i mam bardzo duży niedosyt. Związany on jest głównie z tym, że zajęcia odbywają się on line. Wyobraście sobie naukę choreografii on line. To po prostu się nie da. Zastanawiam się nawet czy nie marnuję trochę czasu. Wykładowcy są fajni, widać, że mają bardzo dużą wiedzę i dobre podejście do studenta. Myślę, że gdybym nie trafiła na okres pandemii to byłabym zadowolona z tej uczelni, bo na moje oko wygląda to całkiem nieżle. Także jeśli pandemia się skończy to mój odbiór bedzie bardzo pozytywny. Przynajmniej tak uważam na ten moment.

  15-02-2022
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Beata
  Wzornictwo

  W mojej ocenie szkoła jest dobra. Wszystko to jest kwestia kto ma jakie oczekiwania. Ja studiuję bardziej dla tego że chcę się czegoś nauczyc. W drugiej kolejności chcę otrzymać dyplom, bo to też ważna sprawa i może się przydać. No ocenach mi jakoś specjalnie mniej zależy, że niby mogłabym dostać piątke a ktoś mi postawi czwórke na przykład to dla mnie sa rzeczy drugorzędne. Mi się wydaje, że trochę wychowani jesteśmy w systemie, że oceny są bardzo ważne i wciąż szukamy sprawiedliwości społecznej. Nie mamy do tego dystansu. Patrząc z mojej perspektywy jesli będzie Ci zależeć żeby się na tej uczelni czegoś nauczyć to się nie zawiedziesz. A że traficie na kilku wykładowców, którzy się średnio nadają to nie wątpię.

  11-05-2021
 • Eryk
  Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia

  Studiuję na łódzkim ASP i sobie chwalę. Podejście do studenta jest indywidualne. Wykładowcy mają swoja wizje świata, ale nie narzucają jej innym. Panuje tutaj intelektualna i artystyczna atmosfera. Nikt nie stara się zmiażdżyć twoich pomysłów w przedsionku. Ja raczej czuję takiego ducha wspólnych poszukiwań. Podoba mi się tez ekipa z roku. Ludzie są nieprzeciętni i najarani. Powiem szczerze, że tak sobie wyobrażałem studia na ASP, ale bałem się że pojawi się kilku sfrustrowanych wykładowców, którzy zabiją artystyczną atmosferę. Tak się na szczęście nie stało. Ja mam dobre kontakty z wykładowcami i nie odnoszę wrażenia aby wyzywali się na innych studentach.

  11-03-2021