Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Społeczna Akademia Nauk (SAN) Łódź. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Adam P.
  Administracja publiczna i samorządowa

  Jestem absolwentem dwóch kierunków studiów podyplomowych z działu prawo i administracja - serdecznie polecam szkołę. Pierwszy online - bo innej możliwości nie było - okres pandemii, drugi również online - bo rozwiązanie, sposób prowadzenia zajęć z pierwszego kierunku bardzo mi odpowiadał. Kadra dydaktyczna i pracownicy dziekanatu kompetentne i sympatyczne. Sama nauka skuteczna, a jednocześnie bezstresowa. Jeśli podyplomowe - to SAN!

  21-10-2023
 • Paulina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Jestem absolwentką SAN na studiach licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych. Jestem zadowolona z wyboru uczelni i gdybym miała wybierać jeszcze raz, pewnie wybrałabym tak samo. Bardzo fajną opcją są studia podyplomowe, na których można zdobyć dodatkowa wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin. Ja wybrałam coaching oraz zarządzanie kapitałem ludzkim i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczne panie Profesor, prowadzące zajęcia, posiadające ogromna wiedzę, która w ciekawy sposób przekazują. Dodatkowym atutem jest to, że można je realizować jednocześnie np. ze studiami magisterskimi, bo obsługa studiów podyplomowych zadbała, aby nie kolidowały one z innymi zajęciami. Bardzo sympatyczna Pani Kaleta zawsze pomocna. Dzięki niej studenci wiedzą o wszystkich sprawach na bieżąco, a w razie pytań odpowiedź jest natychmiastowa. Ogólnie polecam SAN oraz zachęcam do korzystania z oferty studiów podyplomowych :)

  18-08-2023
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Paweł
  Administracja rządowa i samorządowa

  Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku administracja rządowa i samorządowa. Wybrałem tę uczelnię ponieważ wiem, że SAN stawia na profesjonalną kadrę, na ludzi z pasją, na praktyków, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę. Ogromnym plusem jest również forma kształcenia dostosowana do potrzeb osób pracujących - kształcenie online. Ponadto obsługa administracyjna na wysokim poziomie - Pani Wiktoria Kaleta zawsze służyła pomocą, za co serdecznie dziękuję :)

  31-07-2023
 • Jakub K.
  Administracja rządowa i samorządowa

  Jestem bardzo zadowolony ze studiów podyplomowych w SAN. Wysoki poziom nauczania, najlepsza kadra i życzliwa obsługa w sekretariacie. Był to bardzo owocny czas, duża dawka wiedzy. Jestem pod wielkim wrażeniem olbrzymiej wiedzy i doświadczenia wykładowców. Wykładowcy oprócz wiedzy teoretycznej kładą także nacisk na aspekt praktyczny. Podczas zajęć omawialiśmy i analizowaliśmy liczne problemy, z którymi można się spotkać w codziennym życiu, a to jest także bardzo ważne.

  11-07-2023
 • Justyna
  Zarządzanie nieruchomościami

  W Społecznej Akademii Nauk w Łodzi ukończyłam właśnie studia podyplomowe. Wysoko oceniam profesjonalne podejście wykładowców oraz poziom merytoryczny wykładów. Studia te dały mi możliwość poszerzenia wiedzy i podniesienia swoich kwalifikacji. Serdeczna i zawsze pomocna na każdym etapie Pani Wiktoria z Działu Studiów Podyplomowych – SAN w Łodzi. Polecam serdecznie :)

  28-06-2023
 • Pytająca
  Informatyka

  Czy ktoś studiował bądź studiuje Informatyke na II stopniu? Będę wdzięczna za każdą opinie na temat tego kierunku, właśnie na II stopniu zarówno na studia stacjonarne jak i nie. :) Głównie mi tu chodzi o poziom zajęć jakie są prowadzone oraz podejście prowadzących. Dodatkowo, czy da się połączyć pracę ze studiami na spokojnie? Czy psychicznie też da radę to wszystko pogodzić? Pozdrawiam :)

  13-01-2022
 • Jacek
  Grafika projektowa

  Studiuję grafikę projektową i multimedialną w SAN. Nie odczułem różnicy w jakości kształcenia między pierwszym rokiem stacjonarnym a drugim podczas lockdownu :) Wykładowcy świetnie sobie poradzili ze zmianą i nasze zajęcia są tak samo dobre jak podczas nauki w sali. W razie problemów zawsze otrzymałem pomoc, a cała nasza grupa ma dodatkowe wsparcie od opiekuna kierunku :)

  06-05-2021
 • Beata
  Kosmetologia i stopnia

  Jeśli ktoś się zastanawia nad kosmetologią, to śmiało :) Jestem właśnie w trakcie pisania pracy licencjackiej i mimo drobnych potknięć, mogę przyznać, że przez cały okres studiów czułam, że czas poświęcony na naukę był w pełni wykorzystany. Świetni ludzie, świetni wykładowcy - praktycy i bardzo pomocne Panie w dziekanacie (nawet kiedy dłużej czekałam na maila, czy kolejka do dziekanatu była ogromna, zawsze robiły wszystko by rozwiązać sprawę na moją korzyść). A co do zajęć - zawsze się cieszyłam na zajęcia praktyczne :)

  06-05-2021
 • Greta
  Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

  Cześć, studiowałam na tej uczelni dziennikarstwo i komunikację społeczną w trybie zaocznym i mam bardzo dobre wspomnienia związane z tą uczelnią. Przede wszystkim warto przyjść na SAN dla wykładowców, którzy indywidualnie podchodzą do każdego studenta, są praktykami. Zajęcia są prowadzone w telewizji toya i radio eska. Uczelnia mieści się blisko Piotrkowskiej więc w czasie przerwy można pójść na jakiś obiad.

  22-03-2021
 • Krysia
  Zarządzanie

  Szkoła jest całkiem fajna. Owszem, może nie jest to uniwersytet ani politechnika, jeżeli jednak szuka ktoś dobrej uczelni niepublicznej, polecam. Studiowałam tam Zarządzanie (licencjat + magisterka) i było w porządku. Kolejki w dziekanacie mogą zdarzyć się wszędzie, podobnie jak nagłe odwołanie zajęć. Wypadki losowe się zdarzają. Uważam, że na sanie są dobrzy wykładowcy, którzy potrafią zainteresować przedmiotem. Gdy miałam pytania, czasem pozostawali ze mną po zajęciach, żeby wszytko wyjaśnić. A studenci? Trafiłam na świetną grupę, z którą do dziś utrzymuję kontakt. Na Administracji też byli fajni ludzie.

  04-02-2021
 • Emilian
  Administracja

  Ogólna opinia o uczelni na duży plus. Jestem na ostatnim roku Administracji i prawdopodobnie drugi stopień też zrobię w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Do tej pory nie żałowałem wyboru, noo może jedynie w czasie sesji, gdy trzeba było usiąść do książęk ;D haha. Ale uważam, że było warto. Atmosfera przyjemna, wykładowcy zdecydowanie kompetentni. Jako student kierunku Administracja polecam.

  04-01-2021
 • Anka
  Administracja

  Ja jestem na licencjackich studiach na kierunku administracja. Poszłam na ten kierunek, bo pracuje już w biurze i potrzebny mi był papier z wyższym wykształecniem ;-) Nie myslałam o wiedzy tylko o korzyściach ;-) Ale nie zawiosdłam się na uczelni. Mogę przyznac, że sporo się dowiedziałam i ta wiedz pomaga mi w pracy a to się liczy! Nie wszędzie uczą czegoś co się poźniej przydaje w życiu.Dużo jest zajęć ćiwczń i warsztató, więc nie uczą tylko suchej teorii. Mamy zajęcia z sędzią jak i radcą prawnym , także poznanmy rózne aspekty tego kierunku. Najlepsza moim zdaniem jest Dr. Polak. Jak na razie się nir zawiodłam na uczelni. Pomagają studentowi finasowo, duzo stypendiów i zapomóg. w dzikanacie też sa bardzo mili ! Polecam

  17-06-2019

 • Maciek
  Fizjoterapia

  Jeśli chodzi o fizjoterapie to mogę polecić z czystym sumieniem. Dużo zajęć praktycznych co w tym zawodzie jest tak naprawdę najważniejsze ;) no i oczywiście bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego. zn ja studiowałem zaocznie wiec na licencjacie co drugi weekend jest zjazd i tak od około 8 do 20 zajęcia. Osobiście polecam zaoczne dlatego ze jest dosyć sporo praktyk na każdym semestrze wiec raczej ciężko pracować na dziennych :D

  06-05-2019
 • Daga
  Zarządzanie i marketing

  poszłam tu tylko dlatego, że nie dostałam się na SGH i powiem szczerze,że bardzo się z tego cieszę ;-) Uczlenia na miejscu, z dobrą kadra i lokalziacja. Baza super, do tego dają możliwość szyszego zakończenia nauki lub połączenia kilku kierunków i studiowania razem co znancznie skraca czas. Lubię finanse i zarządzanie to mnie kręci, więc logiczne było, że pójdę na taki kierunek. SPokojnie można ogarnąć naukę i pracę, mi się udaje. Jak na razie bez żadnej kampanii wrześniowej ;-) Brałam udział w wielu konferencjach naukowych i orgaznizowalismy róznego rodzaju spotkania z ludzmi z brazy, żeby studentów było lepiej wejść na wynek pracy. bardzo lubię swoją grupe i wykładowców. W sumie to się chyba zgraliśmy. Co do samej szkoły to oferuje bardzo duzo kierunków studiów i jest nawet możliwośc nauki on line, chociaz nie wiem dokładnie czy jest ti tylko w intenecie czy też jakieś zajęcia na uczloeni tez są.  dziekanat zależy od humoru, ale ogólnie ok

  11-03-2019
 • F.BartEK
  Fizjoterapia

  Jeśli chodzi o ogół to pozytywnie, nawet bardzo... Ogólnie mówiąc to kierunek i specjalność bardzo duzo decydują, ma to ogromne znaczenie. Myślę ze w każdym albo prawie każdym mieście są różni wykładowcy. Tyczy się to również kierunku na jakim zamierza sie zacząć studiowanie. Ja mogę wypowiedzieć się jedynie o jednym - który studiuje - fizjoterapii..studia są naprawdę spoko, wykładowcy nie robią pod górkę, nie jest trudno zaliczyć, ale uczyć się trzeba

  09-11-2018
 • martynka walentynka
  Fizjoterapia

  Ogólnie akademia SAN jest całkiem w porządku. Nie jest ciężko zaliczyć semestru. Są przedmioty i nudniejsze i ciekawsze, ogólnie jak zawsze . Ale man wrażenie że wcześniejsze semestry były ciekawsze. Oczywiście zależy czym się interesujesz. Wykładowcy raczej są spoko z każdym idzie się dogadać. Jedyny minus tej szkoły to organizacja. Zdarza się ze szybko zmieniają sale godziny albo odwołują zajęcia. A informacja bywa na 2 godziny przed rozpoczęciem.

  05-11-2018
 • Pprzemysław
  Psychologia

  Ja jestem zadowolony, ze tam studiowałem i raczej mam dobre wspomnienia z tej szkoły. Jeśli chodzi o znalezienie pracy to nie można bazować na samych studiach, liczy się doświadczenie zawodowe i umiejętności praktyczne. W Społecznej Akademii Nauk w Łodzi pracują wykładowcy z Uniwersytetu Łódzkiego.

  23-10-2018
 • Agnieszka
  Zarządzanie

  Zgadzam się z Krysią, ja też wybrałam san i jak na razie nie narzekam za bardzo. Wiadomo, że są różne niedociągnięcia, ale studiowałam też zaocznie na uniwerku i wcale nie było lepiej. Moim zdaniem społeczna ma dobre kierunki, wykładowcy myślą o studentach i jest ogólnie fajna atmosfera. Najfajniejsze imprezy sa wlasnie z ludźmi ze studiów. Mam też znajomego na zaocznej logistyce i generalnie nie narzeka. dziekanat też spokojnie można polecić, ale to zależy od człowieka który akurat tam ogarnia. Ja jestem zadowolona.

  07-09-2018
 • Szymon
  Bezpieczeństwo narodowe

  Osobiście kończyłem bezp. narodowe w tym roku i dalej poszedłem na studia magisterskie także na SAN. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ciekawi wykładowcy którzy są głównie praktykami i w czynnej służbie.Mój promotor Dr Michał Stępiński który był szefem Biura Operacji Antyterrorystycznych oraz wcześniej szturmanem w jednostce AT bardzo pomógł mi się ukierunkować i i rozwinąć moje zainteresowania.Tak więc ogólnie bardzo polecam!

  06-09-2018
 • T-T
  Informatyka

  studiuje w Społecznej Akademii Nauk tam dopiero pół roku na informatyce jak na razie wszystko jest okey :D wykładowcy jeden lepszy drogi gorszy tak jak wszędzie :D zależy na kogo się trafi;) na pewno podchodzą do tematu bardzo wyrozumiale gdyż jest to prywatna uczelnia są wyrozumiali ale nie obniżają poziomu, co osobiście dla mnie jest bardzo ważne! także polecam jak najbardziej ;)

  22-02-2018
 • Kasia
  Bezpieczeństwo narodowe

  Obecnie jestem dopiero na drugim roku Bezpieczeństwa Narodowego. Ale póki co chwalę sobie te studia, zobaczymy jak będzie to wyglądać w przyszłości

  24-11-2017