Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Muzyczna (AMUZ) im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kacper
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

  Akademia Muzyczna w Łodzi to było moje marzenie od wielu lat. Od dziecka jestem muzykiem i marzyłem, by zostać nim również w przyszłości. Wybrałem kierunek teoretyczny, jakoś codzienne ćwiczenie na instrumencie strasznie mnie zniechęciło. Atmosfera bardzo fajna, lecz już na samym początku widać wszelkie konszachty. Tutaj doskonale wiadomo, kto od kogo jest. Jeśli nie masz znajomości widniejesz na szarym końcu długiej listy. Niestety. Podsumowując. Polecam to miejsce, poznałem tutaj fajne osoby, z którymi do dziś się przyjaźnię. Dużo nauki, czasem nie idzie nadążyć z materiałem. Jestem studentem III roku.

  13-03-2023
 • Łukasz
  Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

  Studiuje na kierunku muzykoterapia. Nie jest to bardzo popularny kierunek, właściwie to dziedzina która się rozwija. Ten zawód łączy w sobie zawód terapeuty z osobą która dużą wiedzę na temat teorii muzyki. Te studia w mojej ocenie sa zaadresowane do humanistów którzy maja artystyczne zacięcie. Uczymy się takich przedmiotów jak historia sztuki, historia sztuki współczesnej, historia muzyki i literatury, czy etyka zawodu psychoterapeuty. W muzykoterapii podoba mi się to, że celem nie jest sama estetyka muzyki tylko pomoc drugiemu człowiekowi w jego problemach. Podoba mi się to, że możemy pomagać przy pomocy muzyki. Jak na razie jestem pozytywnie nakręcony na te studia.

  13-04-2021
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi