Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki (WSFI) im. prof. J. Chechlińskiego

91-072 Łódź

ul. Św. Jerzego 10/12

tel.:

42 664-93-10

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsfi.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki (WSFI) im. prof. J. Chechlińskiego. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Szkoła jest katolicka. Stanowisko dziekana sprawuje ksiądz, ale nie czuje się tego jakoś specjalnie. Koncentracje jest na wiedzy. Atmosfera na uczelni jest bardzo dobra. Wykładowcy bardzo się starają, aby przekazać nam podstawy rachunkowości. Jest trochę też przedmiotów bardziej poszerzających horyzonty niż związanych z wiedzą praktyczną. Mi to nie przeszkadza specjalnie, bo horyzont warto poszerzyć. Mam wrażenie jednak, że przygotowanie do zawodu jest tylko częściowe i dużo będziemy musieli się nauczyć jeszcze w pracy. Ogólnie rzecz biorąc podoba mi się w tej szkole i zadowolona jestem również z wyboru kierunku.

  Iza
  Finanse i rachunkowość
  16-04-2021
 • Studiuję na tej uczelni i wybrałem sobie kierunek Menadzer Sprzedaży. Mi to się bardzo podoba i uczelnia mnie nie zawiodła w tym zakresie. Studiuje niestacjonarnie i pracuje. Z mojego punktu widzenia studia nie są jakieś ciężkie. Może dlatego, że interesuje mnie ta tematyka. Jest trochę tematów związanych z psychologią z marketingiem z zarządzaniem. Myśle, że tez trzeba mięć trochę predyspozycję do tego, umieć zjednywać sobie ludzi, przełamywać lody i tak dalej. Jeśli interesuje Was ta tematyka to moim zdaniem uczelnia jest godna polecenia

  Krzysiek
  Zarządzanie
  26-03-2021
 • Zrobiłam licencjat na tej uczelni. Wybrałam kierunek Rachunkowość i Finanse. Sporo przedmiotów ogólnych i póżniej zaczynają się przedmioty kierunkowe. Po licencjacie przeniosłam się na Uniwersytet Łódzki. Trafiłam na pandemię co utrudnia mi porównanie tych uczelni. Na UŁ teraz mam utrudniony kontakt, co wpływa na bardziej negatywna opinię. Myślę, że gdyby zajęcia odbywały się w klasycznym stylu to moja ocena byłaby inna. Poziom kadry na WSFI był zróżnicowany. Niektórych emerytowanych wykładowców spokojne można by wysłać na emeryturę. Jeśli chodzi o przygotowanie do pracy przy prowadzeniu samodzielnego biura księgowego po licencjacie to nie ma na to szans. Muszę jeszcze sporo praktyki zdobyć aby otworzyć własne Biuro.

  Zuzia
  Finanse i rachunkowość
  16-02-2021