Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW)(Niepublliczna)

palceholder

90-212 Łódź

ul. Sterlinga 26

tel.:

(+48) 42 29 95 500,
(+48) 42 63 15 800,
(+48) 42 63 15 801

Opinie o uczelni (9)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Polski Uniwersytet Wirtualny (PUW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • FranekL
  Administracja

  Dla mnie administracja studiowana na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym przez Internet to najlepsze rozwiązanie. Pracuję w administracji państwowej od trzech lat i studiuję z perspektywą awansu w moim miejscu pracy. Mogę łączyć zdobywanie praktyki zawodowej z nauką specjalizacyjną. W tym roku szczególnie doceniam naukę on line, bo w PUW jest bardzo sprawnie zorganizowana.

  01-12-2020
 • Natana
  Ekonomia

  Dla mnie rachunkowość i finanse to kierunek potrzebny do dobrego zarządzania finansami firmy. Potrzebna mi umiejętność oceniania ryzyka finansowego, sporządzania, prezentowania i interpretowania wyników analiz finansowych, ekonomicznych i strategicznych... To wszystko w celu podejmowania najlepszych decyzji. Tego mogę oczekiwać od studiów on line na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym.

  03-11-2019
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Teodor
  Grafika komputerowa i produkcja multimedialna

  Na Grafice PUW prowadzi praktyczne i artystyczne rozumienie projektowania przestrzeni wirtualnej oraz elementów gier komputerowych. To bardzo ciekawe. Poznajemy grafikę 3D i game art, modelowanie i animacja 3D, montażu audio i video, digital painting, prace w programach Autodesk 3Dmax, Adobe Creative Cloud... Realizujemy wiele projektów w grupach i indywidualnie.

  01-11-2019
 • Zosia
  Pedagogika

  Czesc. Ja zapisalam sie na pedagogike. troche nie bylam przekonanana co do samego studiowania online, ale nie mialam innego wyjscia. praca, dzieci,dom nie mialam jak sie ogarnac. A tu byla opcja nauki z domu. No i wybralam pedagogike. Zajecia mamy glownie wieczorem na specjalnej platformie, cos jak czat z wykladowca. zadaja nam rozne projekty do zrobienia na ocene. Czasem ciezko sie zmobilizowac ale ogolnie nie ma tragedii. dostajemy materialy i cos trzeba samemu tez ogarnac, ale to jak na kazdych studiach. Ogolnie polecam

  06-05-2019
 • Karolina
  Biznes i finanse

  Moja ogólna opinia jest pozytywna. Nastawienie dydaktyków jest fajne ponieważ oni tam są dla Ciebie a nie da odwrót. Gdy rozmawiasz z nauczycielami to czujesz ich wsparcie i zaangażowanie. Co na uczelniach państwowych gdy byłam było nie do pomyślenia. Bo tam się czułaś jak osoba która najlepiej powinna całować profesorów po rękach za każde wypowiedziane zdanie. Tutaj tego nie masz. Relacja z nauczycielami jest bardzo pozytywna. Jedyny minus to bałagan w papierach. Dziekanat robi co może ale ten bałagan który robią dydaktyce czy system platformy to to dobija. Kontakt przez mail z profesorami czasami jest wręcz nieosiągalny. Większość nauczycieli odpisuje w krótkim terminie ale zdążają się tacy którzy mimo wysłanych miliona wiadomości nie odpowiadają. Ale całokształt uczelni na plus:)

  14-01-2019
 • Sabina
  Psychologia

  Studiuje psychologie, zaczelam wlasnie w tym roku. Jezeli chodzi o moją sytuację, to jestem juz po innych studiach magiesterskich, mieszkam za granicą i postanowiłam rozpocząc kolejne studia drogą elektroniczną. Jeżeli chodzi o cenę, to studia nie są najdroższe, wymagają tylko i wyłącznie własnej pracy. Nikt nie prowadzi za reke, czesto trzeba sobie po prostu radzic samemu. Wykladowcy tez sa rozni, czasem bardziej sie przykladaja, czasem mniej. Jezeli ktoś jestes w podobnej sytuacji jak ja to na pewno bedziesz zadwolony. Jeżeli jednak mają to byc pierwsze w zyciu studia, a nie pracuje się jednoczesnie zawodowo i mozna po prostu studiowc weekendowo, to sklanialabym się bardziej w strone zwyklych studiow zaocznych, a nie weekendowych/online. Myśle, że opninie o PUW bedą bardzo rózne w zależność jakie kto ma oczekiwania i w jakiej sytuacji zyciowej sie znajduje ;-) wykłady to poprostu czaty on-line z wykładowcami na platformie uczelni. Zadają jakieś projekty do zrobienia w domu na ocenę, które wysyła się mailowo.Zajęcia są o różnych porach, moje były wieczorem

  05-11-2018

 • Natalia
  Psychologia

  Studia na PUW są fajną alternatywą jeśli nie ma się możliwości studiować normalnie, ja mieszkam za granicą i ten system studiowania jest jedyną możliwością bym mogła kontynuować naukę. Jestem na psychologii, PUW prowadzi swoje studia przez kilka uczelni, ja studiuje na AHE w Łodzi. Czy jestem zadowolona? I tak i nie, fajne jest to, że mogę uczyć się przez internet a czas nauki rozłożyć tak jak mi pasuje. Raz w semestrze muszę być na wykładach i obowiązkowo na egzaminach, to dobre ułatwienie biorąc pod uwagę odległość jaka mnie dzieli od uczelni. Ma to jednak również swoje ciemne strony, zdążą się, że jesteśmy

  31-10-2018
 • Kinga
  Pedagogika

  Studiowałam on-line na PUW czyli tzw internetowej wersji AHE ;-) Wykłady stacjonarne tylko kilka razy w roku, wszystko inne przez intenet. Macie ustalone z wykładowcami terminy czatów on line, na którym wykładają swoje wykłady i zadaja prace do rozbienia. Wysyła się je mailowo lub przez portal uczleni. Zajęcia są o dowlnych porach np o 22 jak tak pasuje grupie. Chociaż ja miałam raczej o 21, czy 20. Pózniej przyjezdzasz na zjad i zaliczasz jak na normalnych egzaminach.Zadania do zrobienia są różne albo do pisania labo jakis projekt. Raczej samodzilene chociaz grupowe też się zdażają. ja miałam dużo plastycznych rzeczy,bo vyłam na wczesnoszkonej. robiło sie zdjecia i wysyłało.Najgorzej mi było na filozofii i  historii wychowania. Profilaktyka społeczna tez taka sobie., Wwzytsko zależy od wykładowcy. Jedne się przykłada a drugi wyślę plik w wordzie i myśli że to wystarczy. Pózniej masz problem ze zdaniem. Najgorzej jest z pisaniem pracy, bo prwie nie ma spotkań z prmotorem, ale za to Cię przepuszczają hahaha ;-) Ogólnmie polecam dla kogoś kto ma dużo samo zaparcia i nie może bywać so tydzień na uczleni, Trochę tańsze studia niz zwykłe zaoczne. Płaciłam coś około 300 złotych miesięcznie, ale przez cały rok:/

  09-04-2018
 • ania
  Ekonomia

  ja studiuje jako PUW- Polski Uniwerek Wirtualny, system i wykładowcy są spoko, tym bardziej, że nie ma mnie w Polsce. zjazdy sa 2 razy na semestr i extra zjazd egzaminacyjny czy duzo nauki- kazdy z nas daje rade, wiec to tylko zalezy od tego na ile masz checi trudno? nie, nie jest trudno i tak, bedzie motywacja - jest dobrze :D akurat moja grupa podobno jest ewenementem bo jest prawie pelna frekwencja na zajzdach, czesc wykladowcow twierdzila ze wczesniej nie pojawialo sie ludzi z PUW tak duzo co wiecej, jest to tez dobra forma oderwania sie od codziennosci nie wiem co wiecej moglabym napisac, kazdy mam inne wyobrazenie o tej szkole jeden wymaga wiecej, dla drugiego jest za duzo jak dla mnie jest ok ;)

  29-03-2018