Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ)(Niepublliczna)

palceholder

94-016 Łódź

ul. Wileńska 53/55

tel.:

42 687 00 44

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Piotrekk
  Kosmetologia

  Nauka nie jest przesadnie trudna, szczególnie jeśli masz podstawy z biol-chemu. Pierwszy semestr łatwiejszy, później więcej konkretów. Atmosfera jest ludzka, jestem zadowolony z wyboru uczelni. W dziekanacie na spokojnie można załatwić jakieś ważne rzeczy, z wykładowcami też dogadanie się nie jest trudne ale przedmiot sam w sobie ciężkawy wiec trzeba się poświęcić

  09-05-2024
 • Karina
  Kosmetologia

  Napięcia między studentkami i rywalizacja mogą wpływać na atmosferę. Wykładowcy mają różne podejścia, ale zazwyczaj traktują nas profesjonalnie. Uczelnia jest dobra, ale wszystko zależy od oczekiwań. Kierunek ogólnie okej bo zawsze marzyłam żeby studiować kosmetologię, uwielbiam kosmetyki i makijaż także jest nawet zadowolona, z dziekanatem też idzie się dogadać

  29-03-2024
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Ola
  Kosmetologia

  Jeśli masz doświadczenie z biologii i chemii na poziomie licealnym, studiowanie tutaj okaże się dla ciebie dość łatwe. Wiele zajęć, takich jak chemia kosmetyczna, opiera się na wiedzy z liceum. Obecnie jestem na drugim semestrze i, porównując z innymi uczelniami, mogę powiedzieć, że tutaj traktuje się studentów naprawdę dobrze. Cieszę się z wyboru tej uczelni, głównie dlatego, że chciałam studiować stacjonarnie i tutaj miałam taką możliwość. Atmosfera na uczelni jest generalnie dobra, chociaż wiele zależy od grupy, do której się trafi. Większość wykładowców jest bardzo sympatyczna i przyjazna studentom, łatwo znaleźć z nimi wspólny język. Nikt nie stwarza niepotrzebnych trudności; wszyscy starają się, aby studenci mieli możliwość zaliczenia wszystkiego.

  12-02-2024
 • Daria
  Kosmetologia

  Rzeczywiście, różnica między liceum a studiami jest znacząca - nauki jest dużo, ale przynajmniej dotyczy to przedmiotów, które nas interesują. Wykładowcy wyraźnie dokładają starań i zawsze są otwarci na pytania. Profesorowie są wymagający, więc jeśli ktoś myśli, że przebrnie przez studia bez wysiłku, może się srodze zawieść. Ale większość z nich ma pozytywne podejście do studentów i nie stwarzają niepotrzebnych problemów. Moim zdaniem, jeśli tylko chce się uczyć, można zdobyć dużo wiedzy. Atmosfera na uczelni jest w porządku, chociaż relacje między studentkami czasami są napięte. Rywalizacja o oceny bywa tak intensywna, że czasem psuje między nimi relacje. Ogólnie jestem zadowolona z wyboru mojej uczelni i kierunku.

  01-02-2024
 • Paulina P.
  Kosmetologia

  Jestem studentką III roku kosmetologii. Wybrałam tę uczelnię ze względu na prowadzony kierunek. Świetne miejsce, w którym można poznać fantastycznych ludzi z różnych stron kraju. Budynek sam w sobie nie zachwyca. Stara szkoła, która wciąż nie został wyremontowana. W przeciwieństwie do pracowni, gdzie jest czyściutko i znajduje się nowy, dobrej jakości sprzęt. Praktyki na wysokim poziomie. Prowadzący z dużą wiedzą i chęcią współpracy ze studentami. Jestem ogólnie zadowolona, chociaż przydałaby się stołówka czy też większy parking. Studia magisterskie również planuję na tej uczelni. WSKINOZ nie jest idealne, ale z całego serca polecam.

  06-12-2022
 • Zuza
  Kosmetologia i stopnia

  Po 3 latach nauki z czystym sumieniem mogę polecić kosmetologię I stopnia. Ciekawe wykłady, pozytywni wykładowcy i przede wszystkim ogrom godzin spędzonych w pracowni kosmetycznej, podczas których bez pośpiechu ćwiczymy. Na specjalizację wybrałam podologie i to był strzał w diesiątkę. Przede mną obrona, a od października kontynuacja na studiach magisterskich, tym razem makijażu permanentnym oczywiście też w WSKINOZ.

  09-06-2021