Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ)(Niepublliczna)

palceholder

94-016 Łódź

ul. Wileńska 53/55

tel.:

42 687 00 44

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu (WSKiNoZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paulina P.
  Kosmetologia

  Jestem studentką III roku kosmetologii. Wybrałam tę uczelnię ze względu na prowadzony kierunek. Świetne miejsce, w którym można poznać fantastycznych ludzi z różnych stron kraju. Budynek sam w sobie nie zachwyca. Stara szkoła, która wciąż nie został wyremontowana. W przeciwieństwie do pracowni, gdzie jest czyściutko i znajduje się nowy, dobrej jakości sprzęt. Praktyki na wysokim poziomie. Prowadzący z dużą wiedzą i chęcią współpracy ze studentami. Jestem ogólnie zadowolona, chociaż przydałaby się stołówka czy też większy parking. Studia magisterskie również planuję na tej uczelni. WSKINOZ nie jest idealne, ale z całego serca polecam.

  06-12-2022
 • Zuza
  Kosmetologia i stopnia

  Po 3 latach nauki z czystym sumieniem mogę polecić kosmetologię I stopnia. Ciekawe wykłady, pozytywni wykładowcy i przede wszystkim ogrom godzin spędzonych w pracowni kosmetycznej, podczas których bez pośpiechu ćwiczymy. Na specjalizację wybrałam podologie i to był strzał w diesiątkę. Przede mną obrona, a od października kontynuacja na studiach magisterskich, tym razem makijażu permanentnym oczywiście też w WSKINOZ.

  09-06-2021
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi