Galeria kujawsko-pomorskie
Galeria kujawsko-pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu (WSNoZ) w Bydgoszczy. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Gosia
  Pielęgniarstwo

  Jestem absolwentka tej uczelnii na kierunku pielęgniarstwo. Uczelnia przygotowała nas wstępnie do zawodu. Niektórzy zrezygnowali na pierwszym roku, bo okazało się że sprawa ich przerosła. Po skończeniu studiów nie miałam wiekszych problemów ze znalezieniem pracy. Społeczeństwo się starzeje także myślę, że tym którzy teraz zaczynają studia będzie jeszcze łatwiej o pracę. Natomiast jak zaczełam pracować w szpitalu to tak jakbym zaczeła swoje doświadczenie od nowa. Praca w szpitalu wiaże się z odpowiedzialnością. Praktyki studenckie, bardziej polegaja na tym żeby pokazać co i jak. Samą uczelnię wspominam bardzo dobrze. To był super czas w moim życiu. Teraz teraz też nie jest żle. Uczelnie spokojnie mogę Wam polecić.

  04-05-2021


 • Marika
  Kosmetologia

  Studiuję tutaj kosmetologię. Wykłady aktualnie mamy on – line i to jest absolutnie zrozumiałe, bo jest to decyzja rzadu, że w takiej formie maja się odbywać. Niestety lock down wprowadził pewne zamieszanie i nie wszystkie planowane zajęcia się odbywały. Minusem jest to, że uczelnia nie chciała nam zrekompensować finansowo tych zajęć które się nieodbyty. Z jednej strony można uczelnie niby usprawiedliwić, że nie była przygotowana na taka sytuacje w listopadzie, ale z drugiej strony pandemie mamy już od marca 2020 i dużo się mówiło na temat drugiej fali. Także moim zdaniem było wystarczająco dużo czasu na ogarniecie tematu. I stad się wzięła nasza propozycja rekompensaty finansowej która została odrzucona przez władze uczelni.

  12-04-2021