Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Toruniu

87-100 Toruń

ul. Młodzieżowa 29

tel.:

533 274 001

ikonka email do uczelni

studia.torun@wsnoz.pl

Studia dyplomowe
Kosmetologia

Opis Uczelni

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu Filia w Toruniu

Pierwsza niepubliczne szkoła wyższa o profilu medycznym w regionie kujawsko-pomorskim, powstała w Bydgoszczy w 2005r. na mocy decyzji Ministra Edukacji Narodowej, powołując Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. Mając na uwadze jak najlepsze przygotowanie do zawodów medycznych, niezbędną wiedzę studenci pozyskują zarówno podczas wykładów, jak i w trakcie zajęć praktycznych, które odbywają się w toku pracy szpitali i placówek klinicznych.

Doskonale wyposażone pracownie i współpraca z regionalnymi szpitalami, w tym Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii, Centrum Diagnostycznym ALAB, 10 Wojskowym Szpitalem Klinicznym, specjalistycznymi przychodniami i laboratoriami, pozwalają wykształcić przyszłych specjalistów w zawodach medycznych.

Studenci wybierający kierunki związane z rehabilitacją, mają okazję zapoznać się z praktyczną stroną zawodu podczas praktyk odbywających się w inowrocławskich i ciechocińskich uzdrowiskach oraz w specjalistycznych poradniach rehabilitacyjnych. Bydgoska uczelnia posiada wydziały zamiejscowe w Toruniu, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Toruńska Filia Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu oferuje studia I-ego i II-ego stopnia, studia jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe z kierunkami nauk o zdrowiu. W ramach wyrównywania szans, uczelnia prowadzi również zajęcia podnoszące kwalifikacje skierowane do seniorów, w ramach Medycznego Uniwersytetu III Wieku. 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

WSBINOZ film promocyjny
Studiuj w Krakowie - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
Dlaczego warto studiować Kosmetologię w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie?

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni kujawsko-pomorskie