Galeria kujawsko-pomorskie
Galeria kujawsko-pomorskie
Galeria kujawsko-pomorskie
Galeria kujawsko-pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Powiślańska Szkoła Wyższa Filia w Toruniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kinga
  Pielęgniarstwo

  Pierwszy rok to taki typowo przesiewowy. Jest dużo przedmiotów teoretycznych. Jednak, co semestr zdarza się przedmiot, z którego zdarza się poprawka. Wykładowcy prowadzą zajęcia dość ciekawie, lecz bywają niektóre przedmioty, gdzie wiedza nie jest przekazywana zbyt dokładnie. Większość materiału trzeba nadrobić w domu. Ale są też takie, do których nie trzeba się przykładać. Poza nauką jest również czas na atrakcyjne życie towarzyskie. Można też z łatwością pogodzić studia z pracą. Polecam tę uczelnię. Pomimo wielu różnych sytuacji są tutaj fantastyczni ludzie.

  04-01-2024
 • Monika z Ciechocinka
  Pielęgniarstwo

  Pielęgniarstwo to interesujący kierunek, lecz na tej uczelni można się zniechęcić. Prowadzący dość specyficzni. Często trudno nawiązać z nimi nić porozumienia. W programie jest kilka przedmiotów, które nie mają zbyt wiele wspólnego z kierunkiem, lecz niestety są traktowane bardzo poważnie. Podobnie jest administracją. Wiele sprzecznych informacji. Jedyny plus to świetne stosunki pomiędzy studentami. Pierwszy semestr dość ciężki. Wszelkie książki dostępne są w bibliotece. Nie trzeba nic kupować.

  10-11-2023