Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Toruniu . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Olga Skóra
  Kosmetologia

  Osoby, które myślą, że bez nauki uda im się zaliczyć większość przedmiotów, mogą się bardzo mylić. Niestety nie jest tak kolorowo. Dużo więcej pracy niż w liceum. Na I semestrze sporo przedmiotów, tzw. zapychaczy. Wymagające zajęcia to na pewno anatomia człowieka. Prowadzący są wymagający, lecz nie jest aż tak ciężko, jak w przypadku studiów stacjonarnych. Dużo zaliczeń i różnego typu kolokwiów. Na kosmetologii jest jeszcze ciężka biochemia. Szczególnie dla osób, które w liceum nie były na biol-chemie. Jednym z przyjemniejszych przedmiotów są podstawy makijażu, niestety wszystkie nieobecności trzeba odrabiać.

  17-11-2023
 • Bartek
  Fizjoterapia

  Jako student fizjoterapii na toruńskiej uczelni bardzo jestem zadowolony. Wybrałem ten kierunek z pasji i zamiłowania. Wcześniej odbyłem już liczne kursy i szkolenia, a zdobyta wiedza na uczelni tylko poszerzyła moje horyzonty. Jestem obecnie na III roku, przede mną jeszcze dwa lata. Lecz swojego wyboru jestem pewien. Atmosfera dobra, wiele ciekawych zajęć, praktyk, ćwiczeń. Ludzie wzajemnie sobie pomagają, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest oczywiste. Dziekanat funkcjonuje bez problemu, chociaż nie często w nim bywam. Polecam, każdy powinien przekonać się, że WSNoZ to świetne miejsce.

  28-12-2022