Akademia Jagiellońska w Toruniu(Niepublliczna)

palceholder

87-100 Toruń

ul. Prosta 4

tel.:

695 000 014

Opinie o uczelni (9)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Jagiellońska w Toruniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcin P.
  Zarządzanie

  Uczelnia bardzo przyjazna. Studiuje się tutaj przyjemnie. Zdarzają się różni wykładowcy, lecz to zapewne jak wszędzie. Poziom nauczania nie jest zły. Zależy od prowadzącego. Jedni wymagają więcej, inni mniej. Atmosfera fajna. Ludzie pozytywni, chętni do współpracy i wspólnego poimprezowania. Kierunek jest bardzo przyszłościowy, lecz niestety, aby coś osiągnąć trzeba przyłożyć się do nauki i poszukać jakiejś firmy, gdzie można zdobyć doświadczenie. Kierunek dla osób lubiących pracę z ludźmi. Polecam

  07-12-2023
 • Piotrek Toruń
  Informatyka

  Jestem studentem studiów stacjonarnych. Pomimo, że uczelnia jest prywatna nauki jest naprawdę dużo. Nie różni się niczym od państwowych szkół, no może poza tym, że nie ma do nauki aż tak dużo matematyki i fizyki. Informatyka prowadzona jest w bardzo interesujący sposób. Dużo przedmiotów kierunkowych, są też takie związane z biznesem, przedsiębiorczością i rozwojem osobistym. Od IV semestru zaczynają się specjalizacje. Jest sporo projektów, lecz większość realizowana podczas zajęć. W domu nie trzeba zbyt wiele robić. Można wolny czas poświęcić na prace własne lub na dodatkową pracę na pół etatu. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż zdarzają się osoby, które twierdzą, że jest kiepsko.

  27-11-2023
 • Malina
  Administracja

  W Toruniu najlepszą uczelnią jest właśnie Kolegium Jagiellońskie, bo prezentuje wysoki poziom nauczania, dobrze rozpisuje plan i ma fajnych wykładowców. Studiując nie masz poczucia straconego czasu, a wręcz przeciwnie - ja osobiście chodzę na uczelnie z przyjemnością. Plan jest tak fajnie ułożony, że mogę jeszcze dodatkowo pracować :) i nie jest to trudne do pogodzenia.

  05-01-2020
 • Debora
  Pedagogika

  Cenię sobie tę uczelnie przede wszystkim za praktyczne i sensowne podejście do samego programu nauczania, jak i holistycznego podejścia do studiów i działalności uczelni wyższej. Bardzo lubię kierunek który studiuję - pedagogikę. Program studiów jest bardzo zadowalający. Podejście wykładowców jest super. W ogóle wykładowców mamy świetnych. Potrafią przekazać wiedzę.

  03-12-2019
 • Alek
  Administracja

  Bardzo lubię tę uczelnię za fajną atmosferę, dobry program nauczania i fajnych pedagogów. Ciekawe wykłady, na które się chce chodzić. Wykładowcy potrafią zainteresować nawet tym najnudniejszym tematem. Super mam też grupę na roku. Sam budynek też jest spoko. Dobrze wyposażony, czysty i przyjemny. No i też w dogodnej lokalizacji. Ja mam to szczęście, że mam jedyne 10 minut pieszo od mojego bloku, także same plusy :)

  30-11-2019
 • Nina
  Administracja

  Bardzo dobre studia. Wysoki poziom nauczania. Prawidłowa organizacja. Zajęcia są w znacznej większości bardzo ciekawe. Fajni wykładowcy, którzy potrafią przykuć uwagę i przekazać wiedzę w sposób ciekawy. Program zajęć jest bardzo przemyślany, bo nie ma zbędnego przedmiotu. W sekretariacie możemy wszystko bez problemu załatwić. Zawsze jesteśmy dobrze o wszystkim poinformowani. Polecam zarówno szkołę, jak i kierunek :)

  25-11-2019
 • alicja
  Administracja

  Według mnie uczelnia staje na wysokości zadania, fajnie i ciekawie prowadzone zajęcia, mili prowadzący i na prawdę kompetentni. Kierunek przedstawiany bardzo ciekawie. Miasto piękne. Jak dla mnie 10/10. Cieszę się, że dałam się namówić koleżance na właśnie te studia w tym miejscu. Toruń też bardzo szybko pokochałam całym serduszkiem oraz ludzi w tym mieście :)

  07-08-2019
 • Marlena
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  uczelnia jest całkiem ok. Dużym atutem jest to, że organizują wyjazdy do Torunia (tj zamawiają autokar więc przebiega to sprawnie). Zjazdy w Toruniu są tylko raz w semestrze więc nie jest to uciążliwe. Wykładowcy są przyjemni chociaż wiadomo, czasem trafi się ktoś mniej przyjemny. Nie ma problemu z przepisywaniem ocen jeżeli dany przedmiot pojawił się na poprzednich studiach. Jeżeli chodzi o poziom nauczania... Muszę przyznać że średni, ale to już zależy od indywidualnych upodobań i oczekiwań.Aaa bo ja ogólnie zajęcia mam w Gdyni... Kolegium ma umowę z kilkoma uczelniami więc nie trzeba koniecznie w samym Toruniu studiować. Tak jak wspomniałam tylko raz w semestrze musimy tam jechać. Także nie wszyscy wykładowcy z którymi mamy zajęcia są z kolegium.Przedmioty są z góry narzucone. Co do wykładów, to jedne są ciekawe inne mniej. To chyba zależy od indywidualnych upodobań:)

  01-02-2018
 • Patrycja
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy przekazują wiedzę bardzo sprawnie i widać, że po prostu nią dysponują. Bardzo lubię Dr Suwińskiego, mężczyzna w średnim wieku z dużym poczuciem humoru, więc na zajęciach jest zabawnie, mimo, że przedmioty raczej teoretyczne. Dr Więcławska też jest świetna. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się taka być, ale przy bliższym poznaniu baaaardzo zyskuje. Szczerze polecam tą uczelnię :)!!!

  31-01-2018