Akademia Jagiellońska w Toruniu(Niepublliczna)

87-100 Toruń

ul. Prosta 4

tel.:

695 000 014

Opinie o uczelni (7)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Jagiellońska w Toruniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Malina
  Administracja

  W Toruniu najlepszą uczelnią jest właśnie Kolegium Jagiellońskie, bo prezentuje wysoki poziom nauczania, dobrze rozpisuje plan i ma fajnych wykładowców. Studiując nie masz poczucia straconego czasu, a wręcz przeciwnie - ja osobiście chodzę na uczelnie z przyjemnością. Plan jest tak fajnie ułożony, że mogę jeszcze dodatkowo pracować :) i nie jest to trudne do pogodzenia.

  05-01-2020
 • Debora
  Pedagogika

  Cenię sobie tę uczelnie przede wszystkim za praktyczne i sensowne podejście do samego programu nauczania, jak i holistycznego podejścia do studiów i działalności uczelni wyższej. Bardzo lubię kierunek który studiuję - pedagogikę. Program studiów jest bardzo zadowalający. Podejście wykładowców jest super. W ogóle wykładowców mamy świetnych. Potrafią przekazać wiedzę.

  03-12-2019
 • Reklama - Uniwersytet Mikołaja Kopernika (UMK) w Toruniu

 • Alek
  Administracja

  Bardzo lubię tę uczelnię za fajną atmosferę, dobry program nauczania i fajnych pedagogów. Ciekawe wykłady, na które się chce chodzić. Wykładowcy potrafią zainteresować nawet tym najnudniejszym tematem. Super mam też grupę na roku. Sam budynek też jest spoko. Dobrze wyposażony, czysty i przyjemny. No i też w dogodnej lokalizacji. Ja mam to szczęście, że mam jedyne 10 minut pieszo od mojego bloku, także same plusy :)

  30-11-2019
 • Nina
  Administracja

  Bardzo dobre studia. Wysoki poziom nauczania. Prawidłowa organizacja. Zajęcia są w znacznej większości bardzo ciekawe. Fajni wykładowcy, którzy potrafią przykuć uwagę i przekazać wiedzę w sposób ciekawy. Program zajęć jest bardzo przemyślany, bo nie ma zbędnego przedmiotu. W sekretariacie możemy wszystko bez problemu załatwić. Zawsze jesteśmy dobrze o wszystkim poinformowani. Polecam zarówno szkołę, jak i kierunek :)

  25-11-2019
 • alicja
  Administracja

  Według mnie uczelnia staje na wysokości zadania, fajnie i ciekawie prowadzone zajęcia, mili prowadzący i na prawdę kompetentni. Kierunek przedstawiany bardzo ciekawie. Miasto piękne. Jak dla mnie 10/10. Cieszę się, że dałam się namówić koleżance na właśnie te studia w tym miejscu. Toruń też bardzo szybko pokochałam całym serduszkiem oraz ludzi w tym mieście :)

  07-08-2019
 • Marlena
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  uczelnia jest całkiem ok. Dużym atutem jest to, że organizują wyjazdy do Torunia (tj zamawiają autokar więc przebiega to sprawnie). Zjazdy w Toruniu są tylko raz w semestrze więc nie jest to uciążliwe. Wykładowcy są przyjemni chociaż wiadomo, czasem trafi się ktoś mniej przyjemny. Nie ma problemu z przepisywaniem ocen jeżeli dany przedmiot pojawił się na poprzednich studiach. Jeżeli chodzi o poziom nauczania... Muszę przyznać że średni, ale to już zależy od indywidualnych upodobań i oczekiwań.Aaa bo ja ogólnie zajęcia mam w Gdyni... Kolegium ma umowę z kilkoma uczelniami więc nie trzeba koniecznie w samym Toruniu studiować. Tak jak wspomniałam tylko raz w semestrze musimy tam jechać. Także nie wszyscy wykładowcy z którymi mamy zajęcia są z kolegium.Przedmioty są z góry narzucone. Co do wykładów, to jedne są ciekawe inne mniej. To chyba zależy od indywidualnych upodobań:)

  01-02-2018
 • Patrycja
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy przekazują wiedzę bardzo sprawnie i widać, że po prostu nią dysponują. Bardzo lubię Dr Suwińskiego, mężczyzna w średnim wieku z dużym poczuciem humoru, więc na zajęciach jest zabawnie, mimo, że przedmioty raczej teoretyczne. Dr Więcławska też jest świetna. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się taka być, ale przy bliższym poznaniu baaaardzo zyskuje. Szczerze polecam tą uczelnię :)!!!

  31-01-2018