Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


ikonka studia

Kierunek Marketing - Lista 110 uczelni w Polsce


Marketing

Uczelnie publiczne prowadzące nabór na bezpłatne studia na kierunku marketing

Marketing – Uniwersytet Warszawski

Studia na kierunku marketing w wielu specjalnościach znajdziemy na kilku uczelniach wyższych w Warszawie, między innymi na Uniwersytecie Warszawskim. Oferta kształcenia jest tak skonstruowana, aby jak najpełniej odpowiadać potrzebom aktualnego rynku pracy. Marketing i zarządzanie, komunikacja marketingowa, marketing w social mediach cieszą się ogromnym zainteresowaniem kandydatów ze względu na doskonałe perspektywy zawodowe. Studia prowadzone są w oparciu o świetnie przygotowane plany nauczania. Studenci mają do dyspozycji najnowsze zdobycze technologiczne, kształcą się pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, mają możliwość uczestniczenia w praktykach, warsztatach oraz szkoleniach zawodowych, dzięki którym już na studiach mogą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. Wszystkie marketingowe specjalności dają wiele możliwości na rynku pracy, a ich absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem zatrudnienia w wyuczonym zawodzie.Ilość miejsc: 180

Chcesz studiować marketing na UW? Wejdź na stronę i sprawdź opinie absolwentów: Uniwersytet Warszawski opinie

Marketing – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Ilość miejsc: 94 Liczba kandydatów: 445

Kierunki związane z marketingiem znajdziemy w Krakowie między innymi na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jednym z ciekawych kierunków jest marketing i komunikacja rynkowa. Uczelnia wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy, który stale potrzebuje doświadczonych specjalistów z różnych obszarów marketingu. Studia prowadzone są dwustopniowo. Na trzyletnich studiach licencjackich studenci mają do wyboru takie specjalności, jak reklama i public relations, marketing miast i regionów, e-marketing, handel i budowanie relacji z nabywcami. Studia drugiego stopnia oferują natomiast specjalności: analityka rynku, marketing międzynarodowy, handel elektroniczny oraz zarządzanie produktem. Wszystkie specjalności zostały przygotowane w oparciu o konsultacje ze specjalistami i praktykami biznesowymi z firm i instytucji współpracujących z Uniwersytetem Ekonomicznym. Absolwenci kierunku marketing mają wiele możliwości zawodowych i świetnie radzą sobie na rynku pracy.

Zobacz także: Uniwersytet Ekonomiczny Kraków opinie

Handel i marketing – Uniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuIlość miejsc: 90 Liczba kandydatów: 1170

Osoby, które planują studia w Poznaniu znajdą specjalności związane z marketingiem między innymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Na kierunku zarządzanie funkcjonuje tu specjalność handel i marketing, która obejmuje szeroko pojętą tematykę z zakresu współczesnego handlu oraz zarządzania przedsiębiorstwem, a także coraz bardziej popularnego handlu elektronicznego. W programie studiów znajduje się również sporo informacji na temat e-marketingu i wirtualnej sprzedaży. Studia marketingowe prowadzone są z naciskiem na kształcenie umiejętności praktycznych, które przydadzą się w pracy w działach sprzedaży, promocji, reklamy czy marketingu. Studenci mają do dyspozycji świetną bazę lokalową, profesjonalną kadrę dydaktyczną. W programie studiów sporo jest warsztatów, projektów, praktyk i stażów zawodowych, które w możliwie pełny sposób przygotowują do pracy zawodowej w branży związanej z wyuczonym kierunkiem.

Jesteś ciekawy co o uczelni sądzą jej absolwenci? Zapraszamy na stronę: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu opinie

Marketing – Uniwersytet Wrocławski

Ilość miejsc: 192 Liczba kandydatów: 265

Kierunki związane z profesjonalnym marketingiem znajdziemy we Wrocławiu między na Uniwersytecie Wrocławskim. Studenci studiów pierwszego stopnia mają do wyboru wiele specjalności, między innymi marketing internetowy, public relations czy e-marketing. Program studiów jest tak skonstruowany, aby jak najpełniej przygotowywać absolwentów do pracy w wyuczonym zawodzie. Studia są realizowane w trybie dwustopniowym, najpierw są trzyletnie studia licencjackie, a następnie dwuletnie magisterskie studia uzupełniające. Uniwersytet Wrocławski posiada świetnie wyposażoną bazę dydaktyczną, nowoczesne pracownie, a także wykwalifikowaną kadrę pracowników naukowych. Zajęcia prowadzą jednak nie tylko wykładowcy akademiccy, ale również praktycy, czyli doświadczeni pracownicy działów marketingu w firmach, które współpracują z uczelnią. Studia kładą spory nacisk na naukę praktycznych umiejętności. Od początku nauki studenci mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach, projektach, stażach i praktykach, które przydadzą się w późniejszej pracy zawodowej.

Chcesz studiować na UWr? Zobacz, co mówią o nim absolwenci: Uniwersytet Wrocławski opinie

Marketing – Uniwersytet ŁódzkiIlość miejsc: 60 Liczba kandydatów: 463

Kierunek marketing znajdziemy w Łodzi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Studia realizowane są w formie dwustopniowej: studia licencjackie plus studia magisterskie uzupełniające. W trakcie nauki studenci zdobywają wszechstronną i kompleksową wiedzę z zakresu badania rynku, reklamy, public relations, mediów społecznościowych, e-commerce. Poznają nowoczesne technologie w marketingu oraz podstawy działalności biznesowej. Program studiów jest tak skonstruowany, aby odpowiadać na zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy. Oprócz sporej dawki wiedzy teoretycznej studenci mają również możliwość uczenia się w praktyce od doświadczonych specjalistów w dziedziny marketingu, którzy pracują w łódzkich firmach. Jest również możliwość odbywania stażów i praktyk zawodowych w najlepszych przedsiębiorstwach na lokalnym rynku. Absolwenci studiów marketingowych są wyposażeni w kompleksową wiedzę, która będzie potrzebna ijm w późniejszej pracy.

Opinie o placówce znajdziesz na stronie : Uniwersytet Łódzki opinie
Rozwiń

CENY ZA STUDIA NA KIERUNKU Marketing

Nazwa uczelni Stacjonarne Stacjo. Niestacjonarne Niestacjo.
Bydgoska Szkoła Wyższa (BSW)

Bydgoska Szkoła Wyższa (BSW)

od 2350 zł od 2350 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci

od 4530 zł Dowiedz się więcej
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)

od 3840 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UE)

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UE)

od 2100 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW)

Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW)

od 350 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

od 2400 zł od 2200 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Akademia Ekonomiczna (AE) w Poznaniu - Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Kaliszu 2200-2800
Akademia Ekonomiczna (AE) w Poznaniu - Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Koninie 2200-2800
Akademia Ekonomiczna (AE) w Poznaniu - Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Lesznie 2200-2800
Akademia Techniczno-Humanistyczna (ATH) w Bielsku-Białej od 1500 zł od 1700 zł /Semestr
Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Olkuszu od 295 zł /Semestr
Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Żywcu od 295 zł /Semestr
Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego 2800 zł 2700 zł
Radomska Szkoła Wyższa 1500 zł / semestr 1400 zł/semestr
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Wydział Zamiejscowy w Tarnowie 400 zł 400 zł
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania (WSFiZ) w Białymstoku od 400 zł od 400 zł /Semestr
Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) we Wrocławiu od 2700 zł od 2160 zł /Semestr
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie 2000 zł 2250 zł
Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem (WSZP) 2150 zł 1850 zł