Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


ikonka studia

Kierunek Marketing - Lista 92 uczelnie w Polsce


Marketing

Uczelnie publiczne prowadzące nabór na bezpłatne studia na kierunku marketing

Marketing – Uniwersytet Warszawski

Studia na kierunku marketing w wielu specjalnościach znajdziemy na kilku uczelniach wyższych w Warszawie, między innymi na Uniwersytecie Warszawskim. Oferta kształcenia jest tak skonstruowana, aby jak najpełniej odpowiadać potrzebom aktualnego rynku pracy. Marketing i zarządzanie, komunikacja marketingowa, marketing w social mediach cieszą się ogromnym zainteresowaniem kandydatów ze względu na doskonałe perspektywy zawodowe. Studia prowadzone są w oparciu o świetnie przygotowane plany nauczania. Studenci mają do dyspozycji najnowsze zdobycze technologiczne, kształcą się pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, mają możliwość uczestniczenia w praktykach, warsztatach oraz szkoleniach zawodowych, dzięki którym już na studiach mogą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. Wszystkie marketingowe specjalności dają wiele możliwości na rynku pracy, a ich absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem zatrudnienia w wyuczonym zawodzie.



Ilość miejsc: 180

Chcesz studiować marketing na UW? Wejdź na stronę i sprawdź opinie absolwentów: Uniwersytet Warszawski opinie

Marketing – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Ilość miejsc: 94 Liczba kandydatów: 445

Kierunki związane z marketingiem znajdziemy w Krakowie między innymi na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jednym z ciekawych kierunków jest marketing i komunikacja rynkowa. Uczelnia wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy, który stale potrzebuje doświadczonych specjalistów z różnych obszarów marketingu. Studia prowadzone są dwustopniowo. Na trzyletnich studiach licencjackich studenci mają do wyboru takie specjalności, jak reklama i public relations, marketing miast i regionów, e-marketing, handel i budowanie relacji z nabywcami. Studia drugiego stopnia oferują natomiast specjalności: analityka rynku, marketing międzynarodowy, handel elektroniczny oraz zarządzanie produktem. Wszystkie specjalności zostały przygotowane w oparciu o konsultacje ze specjalistami i praktykami biznesowymi z firm i instytucji współpracujących z Uniwersytetem Ekonomicznym. Absolwenci kierunku marketing mają wiele możliwości zawodowych i świetnie radzą sobie na rynku pracy.

Zobacz także: Uniwersytet Ekonomiczny Kraków opinie

Handel i marketing – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu



Ilość miejsc: 90 Liczba kandydatów: 1170

Osoby, które planują studia w Poznaniu znajdą specjalności związane z marketingiem między innymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Na kierunku zarządzanie funkcjonuje tu specjalność handel i marketing, która obejmuje szeroko pojętą tematykę z zakresu współczesnego handlu oraz zarządzania przedsiębiorstwem, a także coraz bardziej popularnego handlu elektronicznego. W programie studiów znajduje się również sporo informacji na temat e-marketingu i wirtualnej sprzedaży. Studia marketingowe prowadzone są z naciskiem na kształcenie umiejętności praktycznych, które przydadzą się w pracy w działach sprzedaży, promocji, reklamy czy marketingu. Studenci mają do dyspozycji świetną bazę lokalową, profesjonalną kadrę dydaktyczną. W programie studiów sporo jest warsztatów, projektów, praktyk i stażów zawodowych, które w możliwie pełny sposób przygotowują do pracy zawodowej w branży związanej z wyuczonym kierunkiem.

Jesteś ciekawy co o uczelni sądzą jej absolwenci? Zapraszamy na stronę: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu opinie

Marketing – Uniwersytet Wrocławski

Ilość miejsc: 192 Liczba kandydatów: 265

Kierunki związane z profesjonalnym marketingiem znajdziemy we Wrocławiu między na Uniwersytecie Wrocławskim. Studenci studiów pierwszego stopnia mają do wyboru wiele specjalności, między innymi marketing internetowy, public relations czy e-marketing. Program studiów jest tak skonstruowany, aby jak najpełniej przygotowywać absolwentów do pracy w wyuczonym zawodzie. Studia są realizowane w trybie dwustopniowym, najpierw są trzyletnie studia licencjackie, a następnie dwuletnie magisterskie studia uzupełniające. Uniwersytet Wrocławski posiada świetnie wyposażoną bazę dydaktyczną, nowoczesne pracownie, a także wykwalifikowaną kadrę pracowników naukowych. Zajęcia prowadzą jednak nie tylko wykładowcy akademiccy, ale również praktycy, czyli doświadczeni pracownicy działów marketingu w firmach, które współpracują z uczelnią. Studia kładą spory nacisk na naukę praktycznych umiejętności. Od początku nauki studenci mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach, projektach, stażach i praktykach, które przydadzą się w późniejszej pracy zawodowej.

Chcesz studiować na UWr? Zobacz, co mówią o nim absolwenci: Uniwersytet Wrocławski opinie

Marketing – Uniwersytet Łódzki



Ilość miejsc: 60 Liczba kandydatów: 463

Kierunek marketing znajdziemy w Łodzi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Studia realizowane są w formie dwustopniowej: studia licencjackie plus studia magisterskie uzupełniające. W trakcie nauki studenci zdobywają wszechstronną i kompleksową wiedzę z zakresu badania rynku, reklamy, public relations, mediów społecznościowych, e-commerce. Poznają nowoczesne technologie w marketingu oraz podstawy działalności biznesowej. Program studiów jest tak skonstruowany, aby odpowiadać na zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy. Oprócz sporej dawki wiedzy teoretycznej studenci mają również możliwość uczenia się w praktyce od doświadczonych specjalistów w dziedziny marketingu, którzy pracują w łódzkich firmach. Jest również możliwość odbywania stażów i praktyk zawodowych w najlepszych przedsiębiorstwach na lokalnym rynku. Absolwenci studiów marketingowych są wyposażeni w kompleksową wiedzę, która będzie potrzebna ijm w późniejszej pracy.

Opinie o placówce znajdziesz na stronie : Uniwersytet Łódzki opinie
Rozwiń

CENY ZA STUDIA NA KIERUNKU Marketing

Nazwa uczelni Stacjonarne Stacjo. Niestacjonarne Niestacjo.
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

od 5200 zł od 5100 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Bydgoska Szkoła Wyższa (BSW)

Bydgoska Szkoła Wyższa (BSW)

od 2350 zł Dowiedz się więcej
Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci

od 4560 zł Dowiedz się więcej
Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi (SWEiZ)

od 3840 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Uczelnia Łukaszewski (ULU)

Uczelnia Łukaszewski (ULU)

od 2400 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UE)

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (UE)

od 2100 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW)

Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa (WSZ-SW)

od 350 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (WSAiB) im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

od 2400 zł od 2200 zł /Semestr Dowiedz się więcej
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie

od 3400 zł Dowiedz się więcej
Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Olkuszu od 295 zł /Semestr
Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Żywcu od 295 zł /Semestr
Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego 2800 zł 2700 zł
Radomska Szkoła Wyższa 1500 zł / semestr 1400 zł/semestr
Uczelnia ASBiRO 3850 zł/semestr 3850 zł/semestr
Warszawska Uczelnia Ekonomiczna od 3200 zł od 3200 zł /Semestr
Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University, Wydział Zamiejscowy w Tarnowie 400 zł 400 zł