Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Społeczna Akademia Nauk (SAN) Warszawa(Niepublliczna)

palceholder

00-842 Warszawa

ul. Łucka 11

tel.:

22 656 36 18

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja
Bezpieczeństwo narodowe
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
E-business & Digital Marketing
Filologia angielska
Finanse i rachunkowość
Fizjoterapia
Grafika
Informatyka
International Business Management
International Tourism and Hospitality Management
IT Management
Kosmetologia
Logistyka
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej
Pedagogika
Psychologia
Socjologia – Socjokryminologia
Stosunki międzynarodowe
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie

Opis Uczelni

SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK (SAN) WARSZAWA


Społeczna Akademia Nauk (SAN)
to nowoczesna i innowacyjna uczelnia o silnym wkładzie w edukacyjny krajobraz Warszawy. Znajduje się w sercu stolicy, oferując doskonałe warunki dla studentów z Polski i z zagranicy.

Społeczna Akademia Nauk położony jest przy ul. Sienkiewicza 9, w Warszawie. Szkoła oferuje bogaty wybór programów studiów na poziomie licencjatu, inżyniera, magistra oraz doktora. Wśród oferowanych programów są zarówno kierunki humanistyczne, jak również ścisłe. SAN jest szczególnie znana z wysokiej jakości kształcenia w dziedzinie nauk społecznych.

Wyjątkowe podejście do edukacji na SAN skupia się na tworzeniu intensywnych, interaktywnych doświadczeń nauczania, które przygotowują studentów do sukcesów w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Jakość kształcenia na uczelni jest wysoko oceniana, z wieloma programami studiów uznanymi za najlepsze w kraju.

Podsumowując, Społeczna Akademia Nauk to idealne miejsce dla ambitnych studentów, którzy pragną zdobyć solidne wykształcenie i rozwinąć swoje umiejętności. Zapraszamy do skorzystania z oferty tej dynamicznie rozwijającej się społeczności akademickiej.

 

Misja Uczelni

Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Warszawie to wysoko ceniona instytucja kształcąca przyszłe pokolenia liderów poprzez edukacje opartą na kierunku skali międzynarodowej.

Misją SAN jest tworzenie kreatywnego środowiska, które wspiera rozwój osobisty i akademicki studentów, promuje wartości społeczne i innowacyjne myślenie. Wyjątkowości tej uczelni dodaje fakt, że szczególnie skupia się na rozwijaniu umiejętności, które są niezbędne w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Społeczna Akademia Nauk z dumą oferuje interdyscyplinarne podejście do nauki, które promuje wszechstronne zrozumienie świata. Dzięki temu, studenci są przygotowani do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami, jakie napotkają w swojej przyszłej karierze. Uczelnia kładzie nacisk na praktyczną aplikację teorii, co pomaga studentom zastosować wiedzę zdobytą na wykładach bezpośrednio w świecie pracy.

Misja Społecznej Akademii Nauk nie kończy się na kształceniu. Robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać długotrwałe relacje z absolwentami, przekonując o sile sieci kontaktów i znaczenia bycia częścią społeczności SAN.

 

Studia podyplomowe

Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Warszawie to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się uczelnia, która oferuje szeroki wybór studiów licencjackich, magisterskich, a także podyplomowych. Znajduje się w stolicy Polski, co daje studentom dostęp do wielu atrakcji i możliwości, jakie oferuje Warszawa.

Studia podyplomowe w SAN zaprojektowane są tak, aby umożliwić studentom zdobywanie wiedzy i doświadczenia, które są bezpośrednio związane z ich dziedziną pracy czy zainteresowań. Szeroka gama kierunków pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających studentów.

SAN oferuje studia podyplomowe w takich dziedzinach jak:

  • psychologia biznesu, która koncentruje się na badaniu procesów psychicznych w kontekście pracy i organizacji.
  • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla tych, którzy chcą usprawnić procesy zarządzania w swojej organizacji.
  • Coaching i doradztwo skierowane są do osób zainteresowanych rozwojem zawodowym swoim czy innych osób.

Studia podyplomowe w SAN to doskonały wybór dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę w wybranej dziedzinie. Uczelnia oferuje elastyczne plany nauki oraz wykładowców, którzy są doświadczeni w swojej dziedzinie i pasjonują się swoją pracą.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Warszawie to prestiżowa uczelnia gwarantująca wysokiej jakości kształcenie. Lokalizowana w samym sercu stolicy, oferuje szeroki wachlarz programów i specjalizacji opartych na teorii i praktyce.

W bliskim sąsiedztwie SAN znajdują się inne renomowane instytucje edukacyjne, które także cieszą się dużym uznaniem wśród studentów. Jednym z nich jest Uniwersytet Warszawski, najstarsza i największa uczelnia w kraju, znana z silnego nacisku na nauki humanistyczne. Podobnie jak SAN, oferuje ona wiele atrakcyjnych kierunków i specjalności, które zapewniają studentom gruntowne przygotowanie do przyszłego zawodu.

Niewiele dalej znajduje się Szkoła Główna Handlowa (SGH), jedna z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce. SGH, podobnie jak SAN, koncentruje się na naukach ekonomicznych, dając studentom dogłębne zrozumienie globalnej gospodarki.

Znajduje się tu również Koźmiński, prywatna uczelnia, która oferuje programy zarówno na stopniu licencjackim, jak i magisterskim, a także MBA. Kozminski jest międzynarodowo uznanym ośrodkiem naukowym specjalizującym się w dziedzinie nauk ekonomicznych, stąd jego popularność wśród studentów wybierających kierunek związany z ekonomią czy zarządzaniem.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Zarządzanie16501650
Logistyka19501950
Filologia angielska20002000
Administracja15002000
Informatyka20002000
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna20002000
Bezpieczeństwo narodowe15001500
Finanse i rachunkowość18501850
Fizjoterapia21502150
Kosmetologia 21002100
Stosunki międzynarodowe16501650
Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej31503150
Grafika25002500
Pedagogika 15501550
Psychologia 22002200
Turystyka i rekreacja15501550
Socjologia – Socjokryminologia16501650
IT Management3000
International Business Management3000
International Tourism and Hospitality Management3000
E-business & Digital Marketing3000
Społeczna Akademia Nauk (SAN) Warszawa - Aktualności