Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Gospodarka Turystyczna na UE w Poznaniu – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Gospodarka Turystyczna na UE w Poznaniu – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Gospodarka Turystyczna na UE w Poznaniu na rok 2023/2024


Gospodarka Turystyczna to kierunek prowadzony na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, który cieszy się sporą popularnością. Dokładne warunki naboru na kierunek można znaleźć na stronie zasady rekrutacji na kierunku Gospodarka Turystyczna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu .

Każdy z kandydatów zainteresowany podjęciem edukacji powinien regularnie sprawdzać stronę uczelni w celu zapoznania się z wszystkimi terminami przesyłania dokumentów i najważniejszymi zasadami związanymi z rekrutacją.

Podstawą dostania się na studia jest konkurs świadectw.
 

budynek UE
Uniwersytet Ekonomiczny

 

Studia I stopnia

Podczas rekrutacji na studia I stopnia pod uwagę brane są następujące przedmioty: geografia, historia, informatyka, język obcy, matematyka.

Z uwagi na spore zainteresowanie kierunkiem najlepiej każdy z przedmiotów zdawać na poziomie rozszerzonym.
 

Opis studiów na kierunku Gospodarka Turystyczna na UE
 

Studia na kierunku Gospodarka Turystyczna umożliwiają zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy, która zwiększy szanse na znalezienie dobrego zatrudnienia. Kierunek łączy w sobie zagadnienia z obszaru ekonomii, zarządzania oraz turystyki.

Przygotowuje do zarządzania przedsiębiorstwami działającymi w branży turystycznej czy nadzorowanie inwestycji. Gospodarka Turystyczna to doskonały wybór dla osób uwielbiających podróżowanie, a zarazem świetnie radzącymi sobie z naukami ścisłymi.

W trakcie edukacji studenci mogą w praktyce sprawdzić zdobyte kompetencje poprzez realizowanie praktycznych projektów na potrzeby branży turystycznej.

Więcej informacji o kierunku: Program studiów na kierunku Gospodarka Turystyczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
 

Gospodarka turystyczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
Zasady rekrutacji

 

Opinie o Uniwersytecie Ekonomicznym
 

Wybór uczelni to spore wyzwanie i z tego powodu warto sprawdzić jakimi opiniami cieszą się konkretne szkoły wyższe.

Pod adresem - opinie o Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. można znaleźć wiele informacji na temat uczelni bezpośrednio od absolwentów.

Wiele z ocen dotyczy kierunku gospodarka turystyczna. Strona jest świetnym źródłem wiedzy na temat uczelni.
 

studenci UE
studenci

 

Czego nauczysz się na kierunku Gospodarka Turystyczna na UE?
 

Kierunek Gospodarka Turystyczna pozwala na rozwijanie wielu kompetencji i jest znakomitym połączeniem ekonomii oraz turystyki.

Studenci w programie studiów znajdą takie przedmioty jak:

  • mikroekonomia,
  • ekonomika turystyki,
  • statystyka,
  • międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Program studiów koncentruje się w głównej mierze na przekazywaniu rzetelnej wiedzy i kompetencji, które natychmiast można wykorzystać w praktyce.

Więcej o kierunku dowiesz się z artykułu Studia na kierunku gospodarka turystyczna. Program, zasady rekrutacji i możliwości pracy.

 

Sprawdź również: 


Data publikacji: 30.06.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Poznaniu - Turystyka

Zobacz opinie o innych miastach w Poznaniu
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Turystyka w Poznaniu

Inne uczelnie z kierunkiem Turystyka w innych miastach