Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii (WSHiG)(Niepublliczna)

palceholder

61-022 Poznań

ul. Nieszawska 19

tel.:

61 871-15-30,
61 877-10-82

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii (WSHiG). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Mirka
  Turystyka i rekreacja

  Mam 26 lat i jestem absolwentką WSHiG na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalnością Zarządzanie i marketing w hotelarstwie, gastronomii, turystyce i rekreacji. Spędziłam tutaj kilka ładnych lat i bardzo miło wspominam tę uczelnię. Kierunek ten wybrałam z zamiłowania. Uważam, że dokonałam świetnego wyboru. Zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Organizowane są praktyki, dzięki czemu co roku wyjeżdżałam za granicę nie tylko w celach turystycznych, ale również aby zdobyć cenne doświadczenie. Nie jest to jedyna możliwość odbycia praktyk. W Polsce można je samemu zorganizować lub skorzystać z oferty uczelnianej. Polecam

  07-12-2022
 • Maciek
  Hotelarstwo i gastronomia

  jeżeli interesuje Was turystyka to uczelnia będzie miała kilka kierunków do wyboru. Ja zdecydowałem się na hotelarstwo i gastronomię. Na pierwszym roku będziecie mieli 2 jeżyki obce obowiązkowe, angielski i francuski. Na tym wydziale będziecie mieli kilka specjalizacji do wyboru. Ja wybrałem analizę sytuacji finansowej hotelu i restauracji. Zajęcia są ciekawe i widzę, że sporo można się tutaj nauczyć. W ciągu 3 lat macie 6 miesięcy obowiązkowych praktyk. Na pierwszym roku, obowiązkowo 4 tygodnie, na drugim również. Można też więcej. Mamy 3 zjazdy w każdą niedzielę, bez piątku na szczęście. Uczelnia jest bardzo ok jak dla mnie, także mogę ją spokojnie polecić.

  21-01-2022