Opinie o uczelniach - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Witam! ja już skończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu już jakis czas temu i ogólnie było dobrze, drobne jakieś tam były niedogodności typu ktoś nie przyszedł na zajęcia a jak się jest na zaocznych to jest to problem;) ale zdarzyło coś takiego chyba ze 2 razy za cały czas studiów więc nie jest to tragedia, fajnych rzeczy było zdecydowanie więcej! Pracuję teraz w zawodzie i jestem bardzo zadowolona!!

  Alexa
  Lekarski
  17-12-2018
 • UMed w Poznaniu jest moim zdaniem bardzo dobrą uczelnią, choć nie oznacza to że studia są łatwe i proste. Ilość nauki jest dość duża, nawet w porównaniu z innymi uczelniami medycznymi. Wykładowcy władają dużo energii, by przekazać wiedzę w sposób jasny i przyswajalny dla studentów. Widać w nich duże zaangażowanie i pasję do kształcenia. Praktyki jest dość sporo, szczególnie w ostatnich miesiącach. Uczelnia bardzo dobrze przygotowuje do pracy w zawodach medycznych, szczególnie na kierunku lekarskim.

  Karol
  Lekarski
  29-10-2018