Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu (Publiczna)

palceholder

61-745 Poznań

al. Marcinkowskiego 29

tel.:

+48 61 853 00 18,
+48 519 838 945

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Patryk
  Grafika komputerowa i animacja trójwymiarowa

  Jestem na wydziale animacji i jestem w swoim żywiole. Uczelnia ma bardzo dobre zaplecze. Poziom wykadowców jest przyzwoity. Nacisk kładziony jest na klasyczne techniki ale sporo zajęć mamy również w pracowniach komputerowych. Używamy 3D Studio a także Adobe kreative Cloud a także TV pain animation. Ogólnie fajni ludzie, fajne towarzystwo studenckie. Polecam!!!

  19-03-2021
 • Ania
  Architektura wnętrz - profil praktyczny

  Jestem absolwentką UAP w Poznaniu. Skończyłam architekturę wnętrz. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że uczelnia dużo mi dała. Nie tylko dyplom, ale tez konkretna wiedzę. Srodowisko akademickie na tej uczelni jest bardzo ciekawe. Można powiedzieć, że poszerzyłam sobie horyzonty. Podobał mi się to, że miałam wybór. Mogłam decydować czy chcę rozwijać swoje zainteresowania w dziedzinie rzeżby, rysunku czy malarstwa. Aktuanie pracuję zawodowo również w architekturze wnętrz. Dalej się rozwijam. Lubię to. Jeśli chodzi o rynek pracy to z tym nie powinniście mieć problemu. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych predyspozycji, bo wtym zawodzie oprócz twardej wiedzy odrobina talentu również się przydaję. Polecam zarówno kierunek jak i uczelnię.

  19-02-2021