Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT) w Poznaniu(Niepublliczna)

palceholder

61-473 Poznań

ul. Grabowa 22

tel.:

+48 61 839 10 04,
+48 61 839 10 05,
+48 665 999 970,
+48 693 555 504

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT) w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kasia
  Kosmetologia

  wybrałam na tej uczelni kierunek kosmetologia. Średnio mamy dwa zjazdy w miesiącu, chociaż bywa różnie, niekiedy mamy trzy zjazdy w miesiącu. Ciekawą rzeczą jest to,że można wybrać sobie jedną z trzech ścieżek kształcenia na kierunku kosmetologia. Na przykład kosmetologia plus technik masażysta. Kierunek przygotowuje do egzaminu państwowego i po dwóch latach można stać się dyplomowanym masażystą. Taki dyplom pozwala na rozpoczęcie zawodu jeszcze w trakcie studiów w tej branży. Uczelnia daje możliwość kontynuowania studiów w ramach studiów II stopnia na kierunku kosmetologia. Moje doświadczenia z uczelnią są pozytywne, s sama branża jak dla mnie jest bardzo przyjemna. Zdobywam dużo wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.

  21-01-2022
 • Renatka
  Fizjoterapia

  Właśnie będę podchodzić do swojej pierwszej sesji w życiu i ciesze się, że to jest w tej uczelni. Nie ma specjalnie nakręcanego stresu i czuje się pewnie. Uczelnia zachwyca mnie codziennie i ciesze się, że wybrałam studia w tym miejscu. Fizjoterapia na wysokim poziomie, dodatkowo zapewnia technika masażystę. Oczywiście to od studentów zależy czy zdadzą egzamin.Polecam :)

  15-08-2020
 • Gaba
  Kosmetologia

  Uwielbiam robić to czego się tutaj uczę. Wiążę z tym swoją przyszłość i ciesze się, że jest to tak fajnie przekazywane. Niektóre uczelnie potrafią zniechęcić do tego co nas interesuje, ale tutaj jest całkowicie inaczej. Spędzam sporo godzin na zajęciach praktycznych i zdobywam cenne umiejętności. Dzięki temu, że robię to co lubię czas na uczelni leci mi bardzo szybko i bardzo rzadko się nudzę.

  13-01-2020
 • Oliwka
  Fizjoterapia

  Kierunek jest bardzo przyjemny. Jeśli serio cię to interesuje, na pewno spodoba się to jak tu nauczają. Jest sporo godzin praktycznych, dzięki czemu w przyszłości na pewno użyje się tych umiejętności. Wykładowcy są świetni, nawet na wykładach nie nudzą, ciągle trzymają kontakt ze studentem. W dziekanacie zawsze pomogą, a z płatnościami nigdy nie miałam problemu.

  08-01-2020
 • Magda
  Fizjoterapia

  Uczelnia bardzo fajnie zachęca do rozwoju dzięki dużej ilości kursów. Dodatkowo oprócz studiów udało mi się zdobyć tutaj technika masażystę, więc mam kolejne wykształcenie i wiedzę, która na pewno mi się przyda. Atmosfera na studiach jest bardzo fajna i wykładowcy wiedzą jak porozumiewać się z młodzieżą. Czas spędzony tu nie idzie na marne i ciesze się, że wybrałam tę uczelnię.

  03-01-2020
 • Gosia
  Fizjoterapia

  Świetna uczelnia, która bardzo dobrze przygotuje do zawodu, który chcesz wykonywać. Jestem na fizjoterapii, i już na 3 roku studiowania mam technika masażysty. Mamy dużo godzin praktycznych w nowoczesnych salach. Wykładowcy są bardzo mili i ludzcy. Nie miałam jeszcze nieprzyjemnej sytuacji na tej uczelni. W odróżnieniu od innych uczelni tu nie są dla nich najważniejsze pieniądze, a studenci. Polecam

  09-12-2019
 • Filip
  Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika

  Dojeżdżam do WSTiE specjalnie z Warszawy na kursy, które oferują. Skończyłem już kurs z anatomii palpacyjnej i flossingu w sporcie :) Oczywiście to nie koniec i będę zapisywać się na kolejne. Bardzo imponuje mi, że kadra, która tu naucza ma bardzo dużą wiedzę i potrafią fajnie ją przekazać. Polecam tutaj zajrzeć i dowiedzieć się czegoś fajnego. W CV fajnie wyglądają takie ukończone kursy.

  21-11-2019