Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Collegium Da Vinci . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jarek
  Grafika

  Pierwszy rok studiów to oczywiście ten związany z największym stresem i niepewnością. Zupełnie nowi wykładowcy i osoby mogą budzić niepokój. Ogólnie jednak uczelnia oferuje gładkie wprowadzenie i na samym początku jest stosunkowo dużo czasu wolnego. Dopiero na drugim roku plan robi się bardziej intensywny i ciężej o wolne. Zasadniczo jednak większość zajęć jest przydatna i pozwalają na zdobycie cennej wiedzy, która może przydać się później w pracy. Jedyny minus to kiepsko wyposażona biblioteka i brak dostępu do fachowej literatury. Ogólnie jednak polecam uczelnię i same studia.

  14-11-2023
 • Gosikkk
  Zastosowanie informatyki w biznesie

  Dobry wieczór, czy ktoś studiuje/studiował Information Technology? Warto? Co można później robić tzn. gdzie, jak pracować. Jakby ktoś się mógł podzielić opinią to byłabym wdzięczna, bo jestem właśnie ciekawa????. Jeszcze jedno pytanie, jak wygląda z językiem skandynawskim? Są prowadzone zajęcia w języku szwedzkim, ale nie taka typowa filologia tylko żeby ucząc się go mieć wiedzę z innego zakresu.

  02-03-2022
 • P
  Informatyka

  Cześć wszystkim! Zgadzam się z opiniami poniżej, uczelnia jest naprawdę spoko! Jak chce się czegos nauczuć to na pewno warto tam pójść! Jak na razie jestem bardzo zadowolony, wiekszosc materialow udostepniaja, zawsze mowia jak wyglada zaliczenie i można się dobrze przygotować wiec jak dla mnie bomba. Tylko to sa akurat moje pierwsze studia. Tez spoko jest plan w formie aplikacji na telefon :D

  27-12-2018
 • Anka
  Zarządzanie

  Hej, zajęcia przeprowadzane są bardzo ciekawie, nie ma czysto teoretycznych zajęć no nie licząc wykładów które czasami także zawierają dużo praktyki...Przez to że na zajęciach jest sporo pracy w grupach czas na zajęciach leci dość szybko. Jeśli chodzi o zaliczenia to wszystko zależy od wykładowców jeden na zaliczenie zechce projekt inny kolokwium. Z wykładowcami nie ma jakiegoś wielkiego problemu jeśli chodzi o dogadanie jakiejś sprawy. Jeśli chodzi o studia dzienne ich plusem jest to że z łatwością można pogodzić je z pracą ponieważ zazwyczaj są to 2-3 dni w tyg. Lokalizacja uczelni jest bardzo dobra, blisko na dworzec czy na przystanek tramwajowy, 5 min od szkoły jest lidl wiec w przerwie szybko można skoczyć po jakieś jedzonko:))

  20-12-2018
 • MariA
  Edukacja elementarna

  Cześć wszystkim! Jestem dopiero na pierwszym roku wiec za dużo nie będę mogła opowiedzieć ale chciało mi się napisać osobom które jeszcze mają jakieś wątpliwości co do uczelni... Jest to dopiero początek ale widzę że dobrze trafiłam!!! . Uczelnia jest duża, przystosowana dla osób niepełnosprawnych (w moim przypadku to był priorytet), wykładowcy mile nastawieni, mamy dużo praktyki, ogólnie bardzo polecam.:)

  12-12-2018
 • Patryk
  Informatyka

  Cześć... Studiuję w Collegium Da Vinci i jest super!! Duzo różnych zajęć... Szczerze mówiąc jestem zadowolony z tych zajęć :D Nie wiem co mam dokładniej napisać żeby komus to pomogło... wykłady nie są nudne, ćwiczenia tak samo :P Na razie mialem jeden projekt w grupie, byla mozliwosc wyboru z paru opcji, co jest fajne . Warsztaty to 3/4 praktyki a wyklady to 3/4 teorie. Tak przynajmiej na Informatyce jest i to mi się podoba:)

  10-12-2018
 • Piotr
  Informatyka

  Studiuje informatyke na tej uczelni i moge smialo polecic. Duzo prakatyki uczysz sie stricte to co obralas jako glowny kierunek, co naprawdę jest super, bo z tego słyszałem na uczelniach publicznych tak nie ma:) . W moim przypadku duzo programowania. Jakby bylo malo sa kola naukowe ktore moga jeszcze bardziej rozwinac twoje zainteresowania. Wyklaadowcy sa uprzejmi i wyrozumiali sporo rzeczy mozesz z nimi zalatwic.

  07-12-2018
 • K.
  Zarządzanie

  Uczelnia jest super . Na pewno jest o niebo lepsza od uczelni publicznej . Zdecydowanie wykładowcy bardziej się starają i próbują odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania . Jestem na zarządzaniu kreatywnym i praktyki zaczynam od 2 roku chociaz można zacząć od 2 semestru . To jest uczelni gdzie wykładowca jest dla studenta i idzie Ci na rękę jak tylko może .na uczeni mamy bardzo silnie działające biuro karier ,które pomaga jak tylko może . Ćwiczenia i wykłady odbywają się we wtorki,środy i czwartki . Nie ma ich za dużo ale bardzo absorbują te zajęcia czas po zajęciach i trzeba czasami poświecić trochę czasu na naukę .

  06-12-2018
 • max
  Marketing i nowe media

  Myślę że to jest fajna uczelnia. Wszystko są dla ciebie, da się dogadać z wykładowcami jakby co;) . Nowe sali dla zajęć, siłownia, bardzo fajne wykładowcy. Tutaj trochę inny system wykładów, wszyscy wykładowcy są profesjonaliści. Jestem z Ukrainy, i jeżeli mam jakiś problemy to każdy wykładowca proponuje swoją pomóc, czy jak kiedyś czegoś nie rozumiem to tez zawsze mi wytłumaczą:)

  19-02-2018