Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) w Poznaniu

60-778 Poznań

ul. Elizy Orzeszkowej 1

tel.:

61 670-33-11, 61 851-05-18

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsb.net.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Na początku zdecydowałam się na kulturoznawstwo na innej uczelni. W sumie fajne studia, ale brak zawodowych perspektyw. Potem postanowiłam zmienić kierunek na psychologię. Musiałam nadrobić kilka przedmiotów aby rozpocząć edukacje na studiach magisterskich na kierunku psychologia. Ostatecznie bardzo się cieszę z mojej decyzji, bo psychologia to konkretny zawód. Z resztą bardzo wciągnęłam się w tą tematykę. Aktualnie jestem absolwentką tej uczelni i pracuje w zawodzie zgodnym z kierunkiem, który skończyłam. Jestem bardzo zadowolona, a uczelnie gorąco Wam polecam

  Dorota
  Psychologia
  14-04-2021
 • Cześć! studiowałam w Poznaniu pedagogikę, od marca wracam do WSB na magisterkę na psychologię ;) śmiało mogę polecić dla osób, ktore pracują i chcą studiować w trybie niestacjonarnym. Dla mnie super wybór, na dodatek blisko dworca pkp. Czy ciężko? Wszędzie trzeba się uczyć, tu jest spoko to, że jest dużo praktyków i dzielą się swoim doświadczeniem a to jest bezcenne!!

  Beata
  Pedagogika
  30-12-2019
 • Szukam studiów niedaleko mojego miejsca zamieszkania i jedna z filii WSB byłaby idealna (ściślej mówiąc chodzi o Bartoszyce). Bardzo zainteresowała mnie oferta tej uczelni - chodzi o specjalności na pedagogice. Studiował ktoś w tej filii lub ogólnie w tej szkole i może mi coś więcej na jej temat powiedzieć? Jak wykładowcy, ile zjazdów, czy jest ciężko? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

  studentka12345
  Pedagogika
  12-11-2019