Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) w Poznaniu(Niepublliczna)

palceholder

60-778 Poznań

ul. Elizy Orzeszkowej 1

tel.:

61 670-33-11, 61 851-05-18

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kamil Waś
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Poznań to moje ukochane miasto, dlatego też zdecydowałem się tutaj na studiowanie psychologii. Wybrałem tę uczelnię nie tylko ze względu na lokalizację, ale również na ludzi, którzy tutaj pracują. Wykładowcy serdeczni, bardzo pomocni. Zajęcia prowadzone w sposób jasny, bez zawiłości. Na ćwiczenia często przygotować trzeba prezentację. Praca pochłaniająca sporo czasu, lecz niezbyt skomplikowana. Psychologia to moje marzenie, mam nadzieję, że zrealizuję tutaj swój plan. Dziekanat ok, chociaż często zachodzą zmiany w kadrze. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz i czy sprawa, z którą byłeś tydzień temu została rozpatrzona. Polecam WSB.

  22-12-2022
 • Monia N
  Psychologia

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru uczelni, już po pierwszym roku wiedziałam, że studia drugiego stopnia zacznę również tutaj. Polecam tą uczelnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wykładowców. Wspaniali ludzie, zawsze można się dogadać. Ja osobiście studiuję na indywidualnym trybie nauczania, co polecam zwłaszcza osobom zapracowanym :-) można dogadać się z wykładowcami jeśli chodzi o zaliczenia w dogodnym dla obu stron terminie.

  24-10-2022
 • Asia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Bardzo fajna uczelnia i uprzejmi prowadzący. Atmosfera miła. Dużo wyniosłam z praktyk, gdzie naprawdę angażowałam się w powierzone obowiązki. Jeśli komuś zależy na doświadczeniu to warto skorzystać z tylu godzin praktyk. Wykładowcy przekazują masę wiedzy, a jeśli chcesz to zawsze po zajęciach możesz jeszcze uzyskać wiele pomocnych informacji i wskazówek. Polecam

  06-07-2022
 • 19Kornelia95
  Psychologia w biznesie

  Muszę polecić WSB za ich podejście do studiów podyplomowych. Bardzo fachowo i rzetelnie. To co przedstawili mi w rozmowie telefonicznej, było faktycznie zgodne z tym co znalazło się na podyplomówce. Wykładowcy też na poziomie, nie owijali w bawełnę, tylko przechodzili do konkretów. Czasem były pewne problemy z kontaktem z dziekanatem, ale do zniesienia, po prostu trzeba dzwonić do skutku. Ja Jestem bardzo zadowolona.

  10-03-2022
 • JacekJacek
  Bezpieczeństwo narodowe

  Drugi rok Bezpieczeństwa narodowego z tej strony. Napewno nie żałuję wyboru, myślałem długo nad wyborem kierunku na różnych uczelniach ale ostatecznie padło na wsb. Pod względem poziomu nauczania jestem bardzo i to bardzo zadowolony. Wykładowcy są bardzo wyrozumiali nie tylko pod względem oceniania, poziom przekazanej wiedzy oceniam na 4+, zawsze może być lepiej. Co do zarzutów pod względem kontaktów z uczelnią o których nawet sam słyszałem, to z mojej strony zawsze wszysytko było okej. Czasami jest problem z dodzwonieniem się, ale wiadomo jak jest trzeba próbować do skutku. Pozdrawiam wsb i polecam raz jeszcze.

  28-02-2022
 • Wróbel03
  Pedagogika i psychologia człowieka

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa :), skończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika i jestem zadowolona. Dobre przygotowanie studentów do sporządzenia i obronienia pracy (zarówno licencjackiej, jak i magisterskiej), możliwość częstych konsultacji i łatwy kontakt z promotorem :) P.S. Można skorzystać z dodatkowych zniżek za czesne :) Polecam!!!!!!

  23-06-2021
 • Dorota
  Psychologia

  Na początku zdecydowałam się na kulturoznawstwo na innej uczelni. W sumie fajne studia, ale brak zawodowych perspektyw. Potem postanowiłam zmienić kierunek na psychologię. Musiałam nadrobić kilka przedmiotów aby rozpocząć edukacje na studiach magisterskich na kierunku psychologia. Ostatecznie bardzo się cieszę z mojej decyzji, bo psychologia to konkretny zawód. Z resztą bardzo wciągnęłam się w tą tematykę. Aktualnie jestem absolwentką tej uczelni i pracuje w zawodzie zgodnym z kierunkiem, który skończyłam. Jestem bardzo zadowolona, a uczelnie gorąco Wam polecam

  14-04-2021
 • Beata
  Pedagogika

  Cześć! studiowałam w Poznaniu pedagogikę, od marca wracam do WSB na magisterkę na psychologię ;) śmiało mogę polecić dla osób, ktore pracują i chcą studiować w trybie niestacjonarnym. Dla mnie super wybór, na dodatek blisko dworca pkp. Czy ciężko? Wszędzie trzeba się uczyć, tu jest spoko to, że jest dużo praktyków i dzielą się swoim doświadczeniem a to jest bezcenne!!

  30-12-2019

 • studentka12345
  Pedagogika

  Szukam studiów niedaleko mojego miejsca zamieszkania i jedna z filii WSB byłaby idealna (ściślej mówiąc chodzi o Bartoszyce). Bardzo zainteresowała mnie oferta tej uczelni - chodzi o specjalności na pedagogice. Studiował ktoś w tej filii lub ogólnie w tej szkole i może mi coś więcej na jej temat powiedzieć? Jak wykładowcy, ile zjazdów, czy jest ciężko? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

  12-11-2019