Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (WSB) w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • 19Kornelia95
  Psychologia w biznesie

  Muszę polecić WSB za ich podejście do studiów podyplomowych. Bardzo fachowo i rzetelnie. To co przedstawili mi w rozmowie telefonicznej, było faktycznie zgodne z tym co znalazło się na podyplomówce. Wykładowcy też na poziomie, nie owijali w bawełnę, tylko przechodzili do konkretów. Czasem były pewne problemy z kontaktem z dziekanatem, ale do zniesienia, po prostu trzeba dzwonić do skutku. Ja Jestem bardzo zadowolona.

  10-03-2022
 • JacekJacek
  Bezpieczeństwo narodowe

  Drugi rok Bezpieczeństwa narodowego z tej strony. Napewno nie żałuję wyboru, myślałem długo nad wyborem kierunku na różnych uczelniach ale ostatecznie padło na wsb. Pod względem poziomu nauczania jestem bardzo i to bardzo zadowolony. Wykładowcy są bardzo wyrozumiali nie tylko pod względem oceniania, poziom przekazanej wiedzy oceniam na 4+, zawsze może być lepiej. Co do zarzutów pod względem kontaktów z uczelnią o których nawet sam słyszałem, to z mojej strony zawsze wszysytko było okej. Czasami jest problem z dodzwonieniem się, ale wiadomo jak jest trzeba próbować do skutku. Pozdrawiam wsb i polecam raz jeszcze.

  28-02-2022
 • Wróbel03
  Pedagogika i psychologia człowieka

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa :), skończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika i jestem zadowolona. Dobre przygotowanie studentów do sporządzenia i obronienia pracy (zarówno licencjackiej, jak i magisterskiej), możliwość częstych konsultacji i łatwy kontakt z promotorem :) P.S. Można skorzystać z dodatkowych zniżek za czesne :) Polecam!!!!!!

  23-06-2021
 • Dorota
  Psychologia

  Na początku zdecydowałam się na kulturoznawstwo na innej uczelni. W sumie fajne studia, ale brak zawodowych perspektyw. Potem postanowiłam zmienić kierunek na psychologię. Musiałam nadrobić kilka przedmiotów aby rozpocząć edukacje na studiach magisterskich na kierunku psychologia. Ostatecznie bardzo się cieszę z mojej decyzji, bo psychologia to konkretny zawód. Z resztą bardzo wciągnęłam się w tą tematykę. Aktualnie jestem absolwentką tej uczelni i pracuje w zawodzie zgodnym z kierunkiem, który skończyłam. Jestem bardzo zadowolona, a uczelnie gorąco Wam polecam

  14-04-2021
 • Beata
  Pedagogika

  Cześć! studiowałam w Poznaniu pedagogikę, od marca wracam do WSB na magisterkę na psychologię ;) śmiało mogę polecić dla osób, ktore pracują i chcą studiować w trybie niestacjonarnym. Dla mnie super wybór, na dodatek blisko dworca pkp. Czy ciężko? Wszędzie trzeba się uczyć, tu jest spoko to, że jest dużo praktyków i dzielą się swoim doświadczeniem a to jest bezcenne!!

  30-12-2019

 • studentka12345
  Pedagogika

  Szukam studiów niedaleko mojego miejsca zamieszkania i jedna z filii WSB byłaby idealna (ściślej mówiąc chodzi o Bartoszyce). Bardzo zainteresowała mnie oferta tej uczelni - chodzi o specjalności na pedagogice. Studiował ktoś w tej filii lub ogólnie w tej szkole i może mi coś więcej na jej temat powiedzieć? Jak wykładowcy, ile zjazdów, czy jest ciężko? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

  12-11-2019