WSHIU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu(Niepublliczna)

palceholder

61-485 Poznań

ul. 28 Czerwca 1956 217/219

tel.:

502 837 451,
509 420 756,
502 864 817

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni WSHIU Akademia Nauk Stosowanych w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kornelia Polak
  Administracja

  WSHiU to moja ukochana uczelnia. Wykłady i ćwiczenia prowadzone we wspaniały sposób. Osoby prowadzące zajęcia świetnie rozumieją potrzeby studentów. Wiedza praktyczna to podstawa, a nie jak dla wielu osób tylko teoria. Tutaj wszyscy studenci traktowani są na równi. Nikt nikogo nie prześladuje, nie unosi się wyższością. Świetne miejsce, gdzie można poznać wiele interesujących osób. Osoby, które chcą podjąć studia na WSHiU na tej uczelni muszą jak najszybciej złożyć swoje dokumenty. Administracja to trudny kierunek, lecz dzięki zaangażowaniu prowadzących wszystko staje się jasne.

  21-04-2023
 • Michał
  Zarządzanie

  Jestem absolwentem kierunku Zarządzenie. Spędziłem na tej uczelni kilka ładnych lat. Mieszkam w Poznaniu, dlatego miasto nie jest mi obce. Szukałem studiów, na których nauczę się wiele, bez niepotrzebnego stresu. Tutaj wszystko jest dobrze wytłumaczone, prowadzący mają czas dla studenta. Zajęcia dobywają się regularnie, zdarzają się czasem zmiany, lecz raczej sporadycznie. Uczelnia nie jest duża, jest tutaj kilka innych, przyszłościowych kierunków. Atmosfera bardzo dobra, poznałem tutaj świetne osoby, z którym utrzymuje kontakt do dnia dzisiejszego. Polecam WSHIU za atmosferę i praktyczne podejście do kierunku.

  08-03-2023
 • Baśka P.
  Administracja

  Jestem studentką administracji. Uczelnia bardzo przyjemna, darzę ją dużą sympatią. Poznałam tutaj wspaniałych ludzi. Wykładowcy sympatyczni, życzliwi, bardzo pomocni. Z łatwością można załatwić wszelkie sprawy. Widać, że są to pasjonaci tego co robią. Zajęcia ciekawe, chociaż dużo nauki pamięciowej, jak to na administracji bywa. Języki obce na dobrym poziomie. Uczelnia prywatna, lecz daleko jej do ideału. Zajęcia odbywają się w normalnym trybie, program trzeba zrealizować. Wbrew powszechnym opiniom, że za pieniądze to nic nie trzeba robić. Jestem zadowolona z mojego wyboru. Polecam tę uczelnię.

  01-12-2022