Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Filologia angielska ANS w Koninie - <br/> zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Filologia angielska ANS w Koninie -
zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku filologia angielska na ANS w Koninie na rok 2023/2024


Jeżeli rozważasz złożenie dokumentów na studia na ANS w Koninie to wiele wartościowych informacji znajdziesz w zakładce zasady rekrutacji ANS w Koninie. Szkoły wyższe z różnych powodów wprowadzają zmiany w zasadach swoich rekrutacji, a na oficjalnych witrynach można znaleźć najważniejsze i najbardziej aktualne informacje na temat kierunku i zasad przyjmowania na niego. 

Warto zaznaczyć, że na stronie zawarte są również terminy naborów. Pierwszy trwa od 26 czerwca do 31 lipca, a drugi od 1 sierpnia do 18 września. Rekrutacja na studia odbywa się na podstawie wyników egzaminu maturalnego z języka angielskiego bądź niemieckiego.

wykladfilo
studenciANS


Studia na kierunku Filologia Angielska na ANS

 

Forma studiów: stacjonarne 

Poziom studiów: studia I-ego stopnia

Czas trwania: 3 lata 

Punkty rekrutacyjne ANS w Koninie nalicza na podstawie wyników z egzaminu maturalnego z języka angielskiego lub języka niemieckiego. Większą liczbę punktów można zdobyć poprzez zdawanie przedmiotów na poziomie rozszerzonym.


Opinie o PWSZ w Koninie


Jednym z najlepszych źródeł wiedzy o uczelni jest strona PWSZ w Koninie – opinie. Serwis gromadzi najużyteczniejsze informacje o uczelni i pozwala na dokładne zapoznanie się z jej programem nauczania. Zebrane w jednym miejscu opinie od samych absolwentów posiadają bardzo dużą wartość i w rzetelny sposób przedstawiają samą uczelnię. Zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji o tym, czy warto rozpocząć studiowanie filologii angielskiej na PWSZ w Koninie.

aula
absolutorium


Opis studiów na kierunku filologia angielska na PWSZ w Koninie


Uczelnia stawia na najwyższy poziom kształcenia i na dostosowanie programu studiów do wymagań studentów, dlatego na filologii angielskiej będziesz mieć do wyboru aż trzy specjalności: filologię z językiem hiszpańskim/niemieckim/ukraińskim, filologię z kształceniem lektorów i filologię z tłumaczeniem specjalistycznym. Studenci mogą zatem dopasować program nauczania pod swoje potrzeby i plany zawodowe. Nie uczą się zbędnych dla nich wiadomości, a zdobywają praktyczne i przyszłościowe kompetencje pozwalające na łatwiejsze znalezienie zatrudnienia w przyszłości. Szukający najlepszej uczelni powinni jak najbardziej zainteresować się ofertą edukacją ANS w Koninie.

Może rozważasz podjęcie studiów na filologii germańskiej? ANS proponuje również i ten kierunek z równie atrakcyjnymi specjalnościami. Więcej informacji znajdziesz tu: Akademia Nauk Stosowanych - Filologia

dziewczynakomputer
londonbridge


Sylwetka absolwenta

Absolwent studiów filologicznych na ANS będzie mógł szczycić się opanowaniem języka angielskiego na poziomie minumum C1. Ten poziom zaawansowania znacząco ułatwia mu wykonywanie tłumaczeń zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Wybrane moduły przygotowują również studentów do pracy w charakterze nauczyciela języka angielskiego, a dodatkowe zajęcia debatanckie świetnie sprawdzą się dla przyszłych negocjatorów i dyskutantów.

Może to również cię zainteresuje ? :

Program studiów na kierunku Filologia Angielska na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

Informacje o kierunku Filologia Angielska na 3 uczelniach w Poznaniu

Informacje o kierunku Turystyka na 7 uczelniach w Poznaniu


Data publikacji: 23.06.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Poznaniu - Filologia angielska

Zobacz opinie o innych miastach w Poznaniu
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Filologia angielska w Poznaniu

Inne uczelnie z kierunkiem Filologia angielska w innych miastach