Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych w Koninie . Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Asia
  Finanse i rachunkowość

  Hej studiowałam Finanse i Rachunkowość na tej uczelni. Sama szkoła jest bardzo, w porządku. Osobiście polecam ! Poziom wykładowców jest wysoki. Miło wspominam zajęcia z profesorem Mirosławem Hamrolem który wykładał też na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznani czy zajęcia z dr. Dariuszem Stronką. Pracuję obecnie w Poznaniu. Niekórzy myślą, że dyplom że z dyplomem szkoły Poznańskiej łatwiej zdobyć pracę. Powiem Wam, że z mojego doświadczenia to nie miało znaczenia. Liczy się na rynku cała masa innych czynników jak to jakim jesteś człowiekiem. Zaangażowanie czy kultura osobista na przykład. Liczy się również to czy kierunek jaki wybierasz ma perspektywę na rynku pracy i będzie zapotrzebowanie na konkretne usługi i z jakim wynagrodzeniem możesz się liczyć. Także dyplom tej szkoły nie będzie dla Was ograniczeniem w przyszłości. A szkoła jest na prawdę w porządku.

  19-02-2021
 • Basia
  Filologia germańska

  Cześć. Jestem studentką PWSZ w Koninie. Studiuje filologie germańską na tej uczelni. Uczelnia bardzo mi się podoba. Same budynki robia pozytywne wrażenia. Kadra też jest spoko, sporo osób to wykładowcy z Poznania. Podoba mi się , że na uczelni mogę się uczyć dodatkowo języka hiszpańskiego. Ja w sumie to uczę się jeszcze angielskiego. Niektórzy twierdza, że angielski wystarcza ja jednak myślę, że jęsli ktoś dobrze nauczy się dwóch języków typu angielski i hiszpański ta ma dużą przewagę nad kimś kto zna tylko angielski. Szczególnie w naszym położeni geograficznym, gdzie Niemcy sa głównym partnerem handlowym Polski.

  12-02-2021
 • Reklama - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)