Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Architektura krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu -<br/> zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Architektura krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu -
zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku architektura krajobrazu na UP w Poznaniu na rok 2022/2023


Jeżeli interesują cię studia na kierunku architektura krajobrazu to odwiedź stronę zasady rekrutacji UP, na której znajdziesz ważne informacje o naborze na studia.
Zmieniające się zasady związane z przyjęciami na uczelnię sprawiają, że osoby aplikujące na uczelnię powinny systematycznie sprawdzać oficjalną stronę uczelni. Pozwala ona na zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi, które są związane z przyjmowaniem na kierunek.
Nabór odbywa się na podstawie konkursu świadectw.


Studia na kierunku Architektura Krajobrazu na UP

 

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: studia I stopnia

Czas trwania: 3,5 roku studia stacjonarne / 4 lata studia niestacjonarne

Punktowane na rekrutacji przedmioty maturalne to: biologia, geografia, matematyka, historia, chemia. Kandydaci na studia mogą również zwiększyć liczbę otrzymywanych punktów poprzez zdawanie przedmiotów na poziomie rozszerzonym.


Opinie o Uniwersytecie Przyrodniczym


Pod linkiem Uniwersytet Przyrodniczy – opinie dostępnych jest wiele opinii na temat samej uczelni i kierunku architektura krajobrazu. Serwis gromadzi oceny wystawione przez aktualnych studentów oraz absolwentów. Dzięki temu kandydaci mogą ułatwić sobie wybór odpowiedniej dla siebie uczelni, która zagwarantuje nauczanie na najwyższym poziomie. Możliwe będzie wybranie szkoły, która w pełni wpasuje się w potrzeby i oczekiwania młodych osób.


Opis studiów na kierunku architektura krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym


Architektura krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym to kierunek studiów kierowany w głównej mierze dla osób z duszą artysty. Osoby w trakcie studiów poznają tajniki urządzania przestrzeni miejskiej w taki sposób, aby była ona funkcjonalna i wyglądała bardzo dobrze. Poznają kwestie projektowania oraz oceny stanu gleb czy dobierania gatunków drzew i krzewów do przestrzeni miejskiej. Szeroka wiedza przekazywana na studiach sprawia, że absolwenci są ekspertami w swojej dziedzinie i bez problemu mogą znaleźć zatrudnienie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców i nastawione są na przekazywanie praktycznych kompetencji z różnych obszarów.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - kierunki studiów


Program studiów/czego się nauczysz?


Studenci w trakcie edukacji nabywają wiele przydatnych kompetencji. Umiejętności, którymi mogą poszczycić się osoby kończące studia to:

  • Rozpoznawanie i opisywanie gatunków roślin
  • Ocena gleb
  • Prowadzenie badań terenowych
  • Sporządzanie kosztorysów materiałowych
  • Planowania przestrzeni miejskiej

Program studiów na kierunku Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Informacje o kierunku Architektura na 4 uczelniach w Poznaniu

Informacje o kierunku Ochrona Środowiska na 4 uczelniach w Poznaniu


Data publikacji: 28.03.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w Poznaniu

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w innych miastach