Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Administracja na Uniwersytecie Łódzkim – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Administracja na Uniwersytecie Łódzkim – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Administracja na UŁ na rok 2023/2024

 

Każda osoba kandydująca na studia i chcąca zdobyć pełne informacje na temat naboru powinna odwiedzić stronę zasady rekrutacji na Wydziale Prawa i Administracji na UŁ. Uczelnia na swojej oficjalnej stronie systematycznie publikuje informacje na temat terminów rekrutacji i wymaganych dokumentów.

Każdy z kandydatów powinien tym samym regularnie sprawdzać informacje zamieszczone na oficjalnych witrynach. Nabór odbywa się w oparciu o konkurs świadectw.

Studia I stopnia Uniwersytet Łódzki w przypadku rekrutacji na studia I stopnia bierze pod uwagę takie przedmioty jak: geografia, historia, język obcy, matematyka, wiedza o społeczeństwie, język polski. Z uwagi na wysokie zainteresowanie kierunkiem warto przedmioty zdawać na poziomie rozszerzonym, aby zdobyć więcej punktów w trakcie rekrutacji.

Administracja na UŁ
UŁ Biblioteka

 

Opinie o Uniwersytecie Łódzkim

 

Na stronie Uniwersytet Łódzki – opinie możliwe jest znalezienie rzetelnych opinii na temat samej uczelni. Studenci kierunku administracja chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami ze studiami i przekazują rzetelną wiedze na temat samego poziomu kształcenia na studiach.

Dzięki temu można bardzo komfortowo zapoznać się z uczelnią i zdobyć na jej temat szeroką wiedzę. Każdemu z kandydatów bardzo mocno pomoże to w wybraniu najlepszej szkoły wyższej dla siebie.

Opinie - UŁ
UŁ Studenci

 

Opis studiów na kierunku Administracja na Uniwersytecie Łódzkim

 

Kierunek Administracja to jeden z kierunków interdyscyplinarnych, który umożliwia zdobycie rozległej wiedzy z różnych obszarów. Studenci poznają zagadnienia z obszaru prawa, finansów, socjologii oraz zarządzania. Tym samym są świetnie przygotowani do pracy w sektorze publicznym oraz oferować wsparcie dla przedsiębiorstw prywatnych.

Administracja biuro
Kierunek administracja


Uczelnia nacisk kładzie na kompleksowe przygotowanie do pracy w różnych przedsiębiorstwach i pozwala na zdobycie wielu zróżnicowanych kompetencji. Dzięki temu kierunek umożliwia szeroki rozwój kompetencji i nauka na studiach może być znakomitym wyborem.

Program studiów na kierunku Administracja na UŁ.

 

Czego się nauczysz na kierunku Administracja na UŁ?

 

Absolwent kierunku administracja na Uniwersytecie Łódzkim posiada wiedzę z obszaru:

  • Prawidłowego interpretowania tekstów prawnych,
  • Samodzielnego przygotowywania pism procesowych,
  • Ochrony własności intelektualnej i przemysłowej,
  • Podejmowania skutecznych działań w administracji,
  • Prawa ubezpieczeń społecznych,
  • Prawa Unii Europejskiej.

 

Zobacz również:

Administracja w Łodzi - 7 uczelni

Prawo w Łodzi - 8 uczelni


Data publikacji: 05.07.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w Łodzi

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w innych miastach