Uczelnia ASBiRO(Niepublliczna)

palceholder

90-508 Łódź

ul. Gdańska 112

tel.:

518303618

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia ASBiRO. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paweł
  Zarządzanie

  ASBIRO to miejsce, gdzie można czerpać wiedzę od sukcesywnych przedsiębiorców. Zajęcia inspirują do działania, a kontakt z ludźmi pełnymi pasji i wiedzy jest nieoceniony. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka inspiracji i praktycznej wiedzy. jakbym miał wybierać jeszcze raz to raczej wybrałbym ten sam kierunek i tę samą uczelnie bo jeszcze mnie nie zawiodła, polecam

  08-04-2024
 • Kacper
  Zarządzanie

  Na mojej uczelni miałem okazję spotkać się z wykładowcami, którzy są praktykami – zarówno właścicielami mniejszych firm, jak i tych, którzy odnieśli duże sukcesy. To wykładowcy, z którymi normalnie nie miałbym szansy się spotkać bez tego kursu. Każdy z nich jest otwarty na pytania studentów i chętnie rozmawia w przerwach między wykładami. Także uczestnicy kursu to niezwykli ludzie, nie są to osoby, które uczęszczają na szkolenia tylko dla certyfikatu. Przybyli oni po konkretną wiedzę i kontakty. Wielu z nich już prowadzi własne biznesy, inni dzięki kursowi zaczynają stawiać pierwsze kroki w biznesie. Trzeba przyznać, że przedsiębiorcy często nie mogą liczyć na wsparcie czy dobrą radę od rodziny czy znajomych, ponieważ ci myślą inaczej. Kursy takie jak ten są świetną okazją do spotkania innych przedsiębiorczych osób. Zdecydowanie polecam!

  09-01-2024
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Maria
  Zarządzanie

  ASBIRO to chyba jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, inicjatyw tego rodzaju w Polsce. Odejście od tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania na rzecz bardziej kreatywnych i nowoczesnych podejść naprawdę się opłaciło. W odróżnieniu od konwencjonalnych szkół, gdzie nauka odbywa się głównie od wykładowców, tutaj uczestnicy uczą się również od siebie nawzajem, reprezentując różne obszary biznesu. Możliwość spotkania tak wyjątkowych osób, jakimi są zarówno wykładowcy, jak i słuchacze, sprawia, że z entuzjazmem polecam ASBIRO każdemu.

  28-11-2023