Wyższa Szkoła COSINUS(Niepublliczna)

palceholder

90-515 Łódź

ul. Wólczańska 81

tel.:

42 636-33-66,
42 636-41-70

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła COSINUS. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • NickName1
  Administracja

  Co prawda nie wiem jak szkoła wyższa ale szkoła policealna Cosinus w Łodzi jest super! Skończyłam u nich dwa kierunki i jestem bardzo zadowolona! Od początku zachwyciły mnie sale w których były prowadzone zajęcia, nowoczesny sprzęt itp. Mam super wspomnienia bo poznałam fajnych ludzi, dużo się nauczyłam i nie miałam problemu z pracą po zdanych egzaminach. Polecam szkołę Cosinus w Łodzi! :) Opinia 5 gwiazdek zdecydowanie! :)

  18-05-2023
 • Iga
  Pedagogika pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną

  Rok temu ukończyłam Соsіnus w Krakowie i gorąco polecam. Bardzo profesjonalne podejście i wysoki poziom nauczania. Wszyscy nauczyciele pracują w zawodzie, a w ramach zajęć były prowadzone "wycieczki", na których można było się zapoznać z tym, jak na co dzień wygląda praca terapeuty zajęciowego. Byliśmy zarówno w publicznych DPSach, jak i w zakładach prywatnych, więc każdy mógł zrozumieć co jest mu bliżej

  15-10-2021
 • Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w Łodzi


 • Natalia
  Administracja

  Nie wiem jak wygląda sytuacja z wyższą szkołą, ale szkoła policealna Соsіnus w Krakowie to jest jedyna porządna szkoła policealna! Nauka jest darmowa, nie ma żadnych ukrytych opłat, legitymację można otrzymać od ręki. A do tego super kadra nauczycielska i dużo praktyki! Z całego serca polecam i pozdrawiam swoich nauczycieli. To dzięki Wam zdobyłam kwalifikacje zawodowe

  30-09-2021
 • Beata
  Administracja

  Do tej uczelni skusiła mnie cena. Studiuję tutaj administracje. Wymaganie nie są jakieś wygórowane. Myślę, że bez dużego nakładu pracy otrzymam dyplom, przynajmniej mam taką nadzieję. Trudno jest mi porównać poziom nauczania do jakiejś innej uczelni, bo nigdzie indziej nie studiowałam. Myślę, że aby dostać pracę w administracji to i tak będę musiała do konkretnych przepisów usiąść i się tego wykuć. Jak na razie mi się w miarę podoba. Jeśli chodzi o sam wybór samego kierunku to myślę, że daje perspektywę stabilnej pracy, ale wcześniej się trzeba zaczepić. Mam, nadzieję że praca w urzędach nie jest tylko po znajomości.

  02-04-2021