Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Architektura wnętrz na WSUS w Poznaniu - zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Architektura wnętrz na WSUS w Poznaniu - zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku architektura wnętrz na WSUS na rok 2023/2024


Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych to jedna z renomowanych uczelnia w Poznaniu. Więcej informacji na temat prowadzonych przez nią rekrutacji można znaleźć pod adresem zasady rekrutacji WSUS. Na oficjalnej witrynie publikowane są wszystkie terminy dostarczania dokumentów i najważniejsze zasady naboru.


Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Dodatkowo na wydziale artystycznym przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna.

budynek
kobietaplany
 
 

Studia na kierunku Architektura Wnętrz na WSUS
 

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: studia I stopnia

Czas trwania: 3 lata


Warunkiem przyjęcia na studia jest zdanie rozmowy kwalifikacyjnej, na której wymagane jest przedstawienie własnych prac. Procedura nie różni się zbytnio od tych przeprowadzanych na innych kierunkach artystycznych. 


Opinie o Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych


Serwis Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych – opinie powinien być kolejnym krokiem dla osób, które kandydują na studia. Jeżeli myślisz o studiowaniu architektury wnętrz, to na stronie znajdziesz rzetelne opinie wystawione przez absolwentów uczelni. Pomoże ci to w podjęciu decyzji czy warto rozpoczynać studia na WSUS w Poznaniu.

planyWSUS1
mezczyzniWSUS
 

Opis studiów na kierunku architektura wnętrz na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych


Architektura wnętrz to nowy kierunek studiów na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Uczelnia stawia przede wszystkim na praktyczną naukę, gwarantując, że zajęcia będą prowadzone przez artystów i praktyków w zakresie urządzania wnętrz.

Studenci w trakcie edukacji poznają tajniki związane z projektowaniem wnętrz. Uczą się w przeznaczonych do tego celu laboratoriach, w których to zaznajamiają się z zasadami bezpiecznego projektowania oraz korzystania z nowoczesnych rozwiązań informatycznych na skalę XXI-ego wieku. Ponadto uczelnia daje przestrzeń do nauczenia się podstaw malarstwa i rysunku, rozwijając tym samym lepiej zdolności artystyczne studentów.

W ten sposób uczelnia kształci swoich przyszłych absolwentów na miarę potrzeb i wymagań współczesnego rynku architektonicznego.

Zobacz także na tej uczelniWyższa Szkoła Umiejętności Społecznych - kierunki studiów

planyWSUS2
przyjacieleiWSUS
 


Sylwetka absolwenta
 

Umiejętności absolwentów po skończeniu studiów obejmują pogłebioną wiedzę na temat zasad projektowania wnętrz i sporządzania rysunków projektowych. Studenci zaznajomieni są również z podstawami malarstwa, jego historii i fotografii. Potrafią ponadto wykorzystywać nowoczesne narzędzia w projektowaniu, a pracę ułatwia im zapoznanie się z zasadamii ergonomii.

 

Zobacz więcej:

Program studiów na kierunku Architektura Wnętrz na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu

Informacje o kierunku Architektura na 4 uczelniach w Poznaniu

Informacje o kierunku Ochrona Środowiska na 4 uczelniach w Poznaniu


Data publikacji: 19.06.2023
ikonka kierunki studiów

Opinie o uczelniach w Poznaniu - Architektura

Zobacz opinie o innych miastach w Poznaniu
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w Poznaniu

Inne uczelnie z kierunkiem Architektura w innych miastach