Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


ikonka studia

Studia Poznań Kierunek Logistyka - 5 uczelni

Politechnika Poznańska (PP) ( zobacz więcej )

60-965 Poznań

pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5

tel.:

61 665-35-48

ikonka email do uczelni

rekrutacja@put.poznan.pl

Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) ( zobacz więcej )

61-755 Poznań

ul. E. Estkowskiego 6

tel.:

61 850 47 76

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsl.com.pl

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania (WSKiZ) ( zobacz więcej )

61-577 Poznań

ul. św. Czesława 6

tel.:

502 297 481

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wskiz.edu

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu ( zobacz więcej )

61-895 Poznań

ul. Powstańców Wielkopolskich

tel.:

61 655-33-00

ikonka email do uczelni

rekrutacja-1stopien@wsb.poznan.pl

CENY ZA STUDIA NA KIERUNKU Logistyka w Poznaniu

Nazwa uczelni Stacjonarne Stacjo. Niestacjonarne Niestacjo.
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) od 2225 zł od 1975 zł /Semestr

Studia na kierunku Logistyka w innych miastach


Uczelnie z kierunkiem logistyka w Poznaniu

Kierunek Logistyka na Uczelniach publicznych w Poznaniu 2022 /2023 - zasady rekrutacji

Logistyka - Uniwersytet Ekonomiczny - Zasady rekrutacji 2022 / 2023

Plan studiów na kierunku logistyka na Uniwersytecie EkonomicznymLogistyka - Politechnika Poznańska - Zasady rekrutacji 2022 / 2023

Plan studiów na kierunku logistyka na Politechnice Poznańskiej


Politechnika Poznańska

Kierunek: Logistyka
Limit miejsc: 120
Przyjęci od liczby punktów: 545,5

zdjecie


Kierunek logistyka na Politechnice Poznańskiej realizowany jest na Wydziale Inżynierii i Zarządzania. Są to studia dwustopniowe, na które składają się 3,5-letnie studia inżynierskie oraz półtoraroczne studia magisterskie. Studia pierwszego stopnia prowadzone są bez specjalności. W trakcie kształcenia studenci zdobywają rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu logistyki, zarządzania, transportu, a także zaawansowanych systemów informatycznych, które są niezbędne w pracy nowoczesnego logistyka. Na studiach magisterskich są natomiast do wyboru dwie specjalizacje: logistyka przedsiębiorstwa oraz logistyka łańcuchów dostaw. Kształcenie obejmuje wiedzę z zakresu organizacji procesów, projektowania i wytwarzania produktów, transportu, spedycji, magazynowania, a także projektowania i analizowania systemów logistycznych. W trakcie nauki duży nacisk kładzie się na wykształcenie u studentów praktycznych umiejętności oraz wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce.

Uniwersytet Ekonomiczny

zdjecie


Logistyka krajowa i międzynarodowa to specjalność na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Przygotowuje studentów do zarządzania logistycznego zarówno na poziomie przedsiębiorstwa, jak i większego łańcucha dostaw. Kształcenie przygotowuje do zarządzania procesami transportu, magazynowania, obsługi zapasów, a także do obsługi zaawansowanych systemów informatycznych, które są obecnie powszechnie wykorzystywane w logistyce. Wśród przedmiotów pojawiających się na tej specjalności, warto wymienić międzynarodowe strategie logistyczne przedsiębiorstw i łańcuchów dostaw, ocenę systemów logistycznych, prawo transportowe, systemy transportowe, zarządzanie zapasami czy koszty logistyki. Studia łączą w sobie przekazanie rozbudowanej wiedzy teoretycznej w przedmiotach kierunkowych i specjalizacyjnych, a także kształcenie praktyczne w postaci warsztatów, szkoleń, laboratoriów, ćwiczeń i praktyk zawodowych. Wysoki poziom nauczania, świetna kadra dydaktyczna i dobrze wyposażone zaplecze naukowe to gwarancja pełnej satysfakcji z wybranego profilu kształcenia.

Wyższa Szkoła Logistyki

zdjecie


Studia logistyczne w Wyższej Szkole Logistyki to bogata oferta zarówno form studiów, jak i kierunków. Logistykę można studiować na trzyletnich studiach licencjackich, 3,5 letnich studiach inżynierskich, a także studiach magisterskich drugiego stopnia. Na studiach licencjackich do wyboru są specjalności: transport i spedycja oraz logistyka handlu i dystrybucji. W ofercie studiów inżynierskich są specjalności: e-commerce i technologie mobilne w logistyce oraz inżynieria systemów logistycznych. Każda specjalność na kierunku logistyka jest opracowana na podstawie współpracy z otoczeniem biznesu, dzięki czemu studia kształcą nie tylko na poziomie teoretycznym, ale również na poziomie praktycznym. Studenci w trakcie nauki mają szereg ćwiczeń, laboratoriów, warsztatów oraz innych form praktycznego nauczania, dzięki którym mogą zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. Absolwenci studiów logistycznych są kompleksowo przygotowani do pracy w wybranym przez siebie obszarze logistyki.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi pokrewnymi kierunkami, sprawdź również: oferta studiów na kierunku Stosunki międzynarodowe w Poznaniu.

Oferta kształcenia na kierunku: Transport w Poznaniu

Sprawdź również: studia w Poznaniu na kierunku Ochrona środowiska .

Studia w Poznaniu na kierunku Logistyka - waszym zdaniem - opinie / rekomendacje