Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Galeria lubuskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bożena
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

  Studiuje pedagogikę na Akademii w Gorzowie. Uczelnia niby kameralna, ale ponad 5000 osób studiuje tutaj, czyli jakaś malutka też nie jest. Uważam, że atmosfera na uczelni jest bardzo dobra. Kadra wykładowców jest dość sympatyczna i pozytywnie nastawiona. Niektórzy studenci czepiają się że prowadzący wymagają za dużo inni, że za mało, taki tradycyjny hejt żeby się do czegoś przyczepić. Jak dla mnie poziom jest przyzwoity. Jeśli chodzi o pracę w zawodzie to mam nadzieję, że jakiś większych problemów w przyszłości też nie będzie. Co do dyplomu to uważam, że ważniejsze jest to co człowiek sobą reprezentuje, jakie ma predyspozycje do wykonywania tego zawodu, jaki poziom kultury osobistej, umiejętności słuchania, jakim językiem się posługuje to prace w zawodzie znajdzie.

  16-05-2022
 • Jacek
  Filologia germańska

  Uczę się na kierunku filologia germańska. Roboty jest naprawdę dużo. Żeby to wszystko jakoś poogarniać i nie mieć zaległości które póżniej będą Ci tylko bokiem wyłazić to musisz mocno poginać już od pierwszego roku. Nie jest fanie odstawać od grupy. Jak już to lepiej być trochę w przodzie. Myśle, że z punktu widzenia Gorzowa filologia germańska to świetny wybór. Do granicy mamy raptem 50 km, a do Berlina mamy bliżej niż do Poznania. Berlin to tylko 150 km. Myślę, że perfekcyjne opanowanie języka daje dobrą perspektywę pracy. Sama uczelnia na pewno w tym nie przeszkadza, ale jestem przekonany też że to trochę za mało. Ja czytam sporo niemieckiej literatury, niemieckich gazet i myślę, że podstawa to samemu pocisnąć. Jak Ty nie przyciśniesz to sama uczelnia Cię wszystkiego nie nauczy. Jeśli chodzi o wykładowców to uważam, że poziom trzymają.  

  15-03-2021
 • Bisia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Studiuje kierunek bezpieczeństwo narodowe. Sam w sobie kierunek bardzo ciekawy, ale większość zajęć nudna albo prowadzący nie potrafi prowadzić zajęć. Grupa 26plus koszmar. Studenci w większości z wojska, którzy sobą nic nie rezprezentują. Szkoda, że nie utworzyli dla nich osobnego kierunku, bo wprowadzają dużo zamieszania tym co chodzą stacjonarnie. Niesprawiedliwe traktowanie studentów na wydziale Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego. Nie wiem czy zdecyduje się na ukończenie kierunku. Bardzo mnie niektóre przedmioty zniechęcają i plan zajęć ułożony pod studentów 26plus którzy nie przychodzą na zajęcia. Mam nadzieję, że ktoś z uczelni przeczyta komentarz i wyciągnie odpowiednie wnioski.

  03-02-2021