Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka na Uniwersytecie Łódzkim <br/> - rekrutacja na rok 2023/2024

Logistyka na Uniwersytecie Łódzkim
- rekrutacja na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na kierunek logistyka na UŁ na rok 2023/2024

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przystąpić do rekrutacji na kierunek logistyka w Łodzi, powinieneś odwiedzić stronę Zasady rekrutacji UŁ. To tam znajdziesz najbardziej aktualne i najbardziej kompleksowe dane pochodzące z aktualnego rocznika. Wszelkie terminy i formalności związane z naborem nie będą mieć przed toba żadnych tajemnic!

Uniwersytet Łódzki na potrzeby rekrutacji przeprowadza konkurs świadectw maturalnych.

BudynekUŁ
salaUŁ
 

Studia na kierunku logistyka na Uniwersytecie Łódzkim

 

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: studia I-ego stopnia

Czas trwania: 3 lata

W naborze wyszczególniono trzy pule przedmiotowe na podstawie wyników których przeprowadzana jest rekrutacja. W pierwszej z nich przedmiotem punktowanym jest język obcy. W skład drugiej wchodzi matematyka, geografia, historia, WOS, informatyka (do wyboru).

Trzecia kategoria zawiera przedmioty z drugiej puli, jednak sposób przeliczania punktów jest zgoła odmienny. By poznać szczegóły tego procesu, przejdź do tej zakładki.

magazynUŁ
logistykadokUŁ
 

Opinie o Uniwersytecie Łódzkim

 

Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat uczelni wyższych. Wśród witryn oferujących poznanie opinii na temat uczelni, warto jest zwrócić uwagę na Uniwersytet Łódzki – opinie.

To jeden z niewielu sposobów, by poznać uczelnie dogłębnie i od podszewki, nie tylko na targach edukacyjnych. Poznanie opinii byłych i obecnych studentów jest kluczowym elementem do odnalezienia sprofilowanej uczelni, która najlepiej będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, a te każdy ma inne! 

 

Opis studiów na kierunku logistyka na Uniwersytecie Łódzkim

 

Logistyka na Uniwersytecie Łódzkim to popularny kierunek studiów pozwalący na zdobycie wielu przydatnych umiejętności. Studia umożliwiają zdobycie wiedzy z obszarów  zarządzania dostawami, wykorzystania nowoczesnych technologii w logistyce, zarządzania finansami, a także z dystrybucji i zaopatrzenia.

Uczelnia stawia na przekazywanie praktycznych kompetencji z obszaru logistyki i przygotowanie do pracy w przedsiębiorstwach o różnej wielkości. W trakcie nauki studenci mogą zdobyć bardzo szeroką wiedzę z wielu dziedzin, by ją następnie zweryfikować podczas organizowanych przez szkołę praktyk.

absolwenciUŁ
styudenciUŁ
 

Czego się nauczysz?

 

Absolwenci studiów są dobrze zaznajomieni z zasadami funkcjonowania systemów logistycznych a także z procesami produkcyjnymi. By jednak stali się prawdziwymi ekspertami w tym fachu, uczy się ich również zarządzania jakością i tworzenia wydajnych systemów logistycznych.

Mimo swojego techniczego charakteru, logistyka wymaga również posiadania wielu kompetencji miękkich. Uczelnia pomyślała także i o nich, wprowadzając do swojego programu studiów nauczenie technik zarządzania organizacjami i umiejętności pozyskiwania danych. Kompleksowy program znajdziesz w zakładce: Program studiów na kierunek Logistyka na Uniwersytecie Łódzkim.

 

Odkryj więcej:

Informacje o kierunku Logistyka na 9 uczelniach w Łodzi

Infromacje o kierunku Transport na 5 uczelniach w Łodzi


Data publikacji: 29.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Łodzi

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach