APEIRON Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego (WSBPiI) w Krakowie ( zobacz więcej )

31-123 Kraków

ul. Krupnicza 3

tel.:

12 422 30 68, 663 350 870

ikonka email do uczelni

zapisy@apeiron.edu.pl

dziekanat2@apeiron.edu.pll

Krakowska Akademia (KA) im. A. Frycza Modrzewskiego ( zobacz więcej )

30-705 Kraków

ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1

tel.:

12 252 44 00

ikonka email do uczelni

rekrutacja@afm.edu.pl

Społeczna Akademia Nauk (SAN) w Krakowie ( zobacz więcej )

31-112 Kraków

ul. Smoleńsk 14

tel.:

48 604 573 194

ikonka email do uczelni

krakow@san.edu.pl

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki (WSEI) w Krakowie ( zobacz więcej )

31-150 Kraków

ul. Św. Filipa 17

tel.:

12 431-18-90 w. 110

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsei.edu.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie ( zobacz więcej )

30-079 Kraków

al. Kijowska 14 pok. 105 (dziekanat, I piętro)

tel.:

012 635 68 05, 12 635 68 06

ikonka email do uczelni

wszib@wszib.edu.pl

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego - Wydział Zamiejscowy w Krakowie ( zobacz więcej )

30-612 Kraków

ul. Witosa 9

tel.:

12 654 54 69, 12 654 48 62, infolinia rekrutacyjna: 508 587 925

ikonka email do uczelni

dziekanat@krakow.janski.edu.pl

Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Krakowie ( zobacz więcej )

Kraków

Budynek Technikum Komunikacyjnego nr 25, ul. Ułanów 3

tel.:

12 349 05 75, 885 588 800

ikonka email do uczelni

krakow@wsb.edu.pl


Uczelnie niepubliczne (prywatne) Kraków

1. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera

uczelnia prywatna Tishnera Kraków

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie powstała w 2003 roku. W ofercie uczelni znajdują się studia pierwszego i drugiego stopnia, a także studia podyplomowe i spory pakiet szkoleń. Kierunki na studiach pierwszego stopnia to: zarządzanie strategiczne, game design, psychologia, grafika reklamowa i multimedia, skandynawistyka, lingwistyka dla biznesu. W ofercie studiów drugiego stopnia jest natomiast filologia angielska. Na studiach podyplomowych można natomiast wybierać spośród 21 kierunków.

W skład kadry uczelnianej wchodzi kilkudziesięciu wykładowców, wśród których znajdują się zarówno naukowcy, jak i przedstawiciele mediów, polityki czy biznesu. Na wszystkich kierunkach, włącznie ze studiami podyplomowymi Wyższa Szkoła Europejska kształci około 3 tysiące studentów.

Wyższa Szkoła Europejska stawia na nowoczesne metody kształcenia, nieustannie dostosowując swoją ofertę do zmieniających się potrzeb biznesu. Uczelnia współpracuje z wieloma zagranicznymi szkołami, a także przedsiębiorstwami działającymi na różnych obszarach biznesu. Studenci WSB mają możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych praktykach, stażach i projektach, dzięki którym już w trakcie nauki mogą zdobywać cenne doświadczenia zawodowe.

Lokalizacja:
al. Jana Pawła II 39A, 31-864 Kraków

2. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

uczelnia prywatna KWSPZ Kraków

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia powstała w 2002 roku i od tej pory nieustannie rozwija swoją ofertę kształcenia, dostosowując ją do aktualnych potrzeb rynku pracy. Szkoła ma siedzibę w Krakowie, a wszystkie jej budynki znajdują się w dobrych lokalizacjach z wygodnym dojazdem.

Uczelnia kształci na kierunkach dietetyka, fizjoterapia oraz kosmetologia w systemie zarówno stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Dostępne są studia pierwszego i drugiego stopnia, a także spory wybór kształcenia podyplomowego. W skład kadry dydaktycznej uczelni wchodzą doskonali wykładowcy z wieloma tytułami naukowymi, a także doświadczeniem w swojej dziedzinie. Co więcej, uczelnia współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, instytutami badawczymi, ośrodkami sportowymi czy laboratoriami, co pozwala studentom na zdobywanie wiedzy w komfortowych warunkach. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia to doskonała propozycja dla osób, które swoją przyszłość zawodową widzą w branży zdrowia i urody.

Lokalizacja:
ul. Krowoderska 73, 31-158 Kraków

3. Akademia WSB w Krakowie

uczelnia prywatna WSB Kraków

Do 2015 roku Akademia WSB funkcjonowała pod nazwą Wyższa Szkołą Biznesu w Krakowie. Wraz z rozwojem uczelni oraz powstawaniem nowych oddziałów zmieniła się również nazwa. Siedzibą Akademii WSB jest Kraków, na jednak ona swoje filie w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Olkuszu, Żywcu i Krakowie.

Akademia WSB kształci na studiach licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich. Studenci mają do wyboru takie kierunki, jak: administracja, bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, filologia angielska, finanse i rachunkowość, fizjoterapia, informatyka, kosmetologia, logistyka, pedagogika, ratownictwo medyczne, socjologia, transport i zarządzanie. Co roku uczelnię opuszcza około 1500 absolwentów. Do wyboru są studia stacjonarne i niestacjonarne, co pozwala na połączenie nauki z pracą zawodową. Uczelnia cieszy się pozytywnymi opiniami wśród absolwentów, a wysoki poziom kształcenia i doskonała kadra dydaktyczna gwarantują, że absolwenci są świetnie przygotowani do wyuczonych zawodów.

Lokalizacja:
ul. Ułanów 3, 31-450 Kraków