Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Agata
  Dietetyka

  Studia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia to był strzał w dziesiątkę. Uczelnia ma super podejście do studentów, wykładowcy są mega pomocni i zawsze można na nich liczyć. Program studiów jest ciekawy i bardzo praktyczny, co jest dużym plusem, bo nie uczysz się tylko teorii, ale też zdobywasz realne umiejętności. Atmosfera na uczelni jest przyjazna, a ludzie są otwarci i życzliwi. No i Kraków to świetne miasto do życia i studiowania, zawsze jest co robić po zajęciach.

  10-07-2024
 • Daniel
  Fizjoterapia

  Aktualnie studiuję na 3. roku fizjoterapii na KWSPZ. Główne zalety to lokalizacja uczelni, kompetentna kadra dydaktyczna, dobrze wyposażone sale oraz dostęp do dodatkowych szkoleń/sympozjów. Pierwszy rok był dość wymagający, ale wykładowcy są kontaktowi więc można na spokojnie wszystko zaliczyć. Aktualny tryb hybrydowy bardzo pomocny, szczególnie jak jest się na niestacjonarnych. Jeśli ktoś się zastanawia nad studiowaniem na KWSPZ to szczerze polecam!

  30-04-2024
 • Karolina
  Kosmetologia

  Jestem studentką drugiego roku studiów stacjonarnych i Kosmetologia na KWSPZ to był bardzo dobry wybór. Uczelnia organizuje warsztaty praktyczne z firmami z branży beauty i producentami kosmetyków, średnio trzy razy w miesiącu. Dodatkowo świetnie wyposażone pracownie, dużo zajęć praktycznych i bardzo sympatyczna kadra. W ramach zajęć mamy zapewniony dostęp do kosmetyków, sprzętu, akcesoriów kosmetologicznych. Niczego nie musimy organizować we własnym zakresie.

  22-04-2024
 • Beata
  Kosmetologia

  Moje wrażenia ze szkoły są bardzo pozytywne. Uczelnia jest dość dobrze zlokalizowana. W sumie niedaleko dworca głównego, a ja dojeżdżam pociągiem to dla mnie to ma znaczenie. Chwilowo, to lokalizacja nie ma takiego znaczenia, bo większość zajęć odbywa się on line, ale wszystko wskazuje na to że od nowego roku wrócimy do klasycznego modelu wykładów na uczelni. Pracownie sa dość dobrze wyposażone także baza jest ok. Jeśli chodzi o kadrę to dużo jest młodszych zaangażowanych wykładowców którzy chcą przekazać wiedzę. Uczelnia jest nastawiona na świadczenie przyzwoitego poziomu nauczania i większości wykładowcom się to udaje.

  27-04-2021
 • Darek
  Fizjoterapia

  Jestem na studiach jednolitych magisterskich, które trwają 5 lat. Wcześniej myślałem, że zrobię sobie licencjat na tym kierunku, ale się nie da. Zmieniły się przepisy i teraz aby mieć uprawnienia fizjoterapeuty trzeba studiować 5 lat, ponieważ jest to kierunek medyczny. Największym minusem moich studiów jest to,że studiuję niestacjonarnie. W weekendy nauka trwa od rana do wieczora. Dużo jest przedmiotów ciężkich, pamięciowych takich jak anatomia, biochemia czy biofizyka. Podobają mi się zajęcia praktyczne. Uważam, że ta praca może dać dużą satysfakcje. Kadra uczelniana jest dość miła i kompetentna. Jeśli wystarczy mi determinacji a mam nadzieję że tak to będę bardzo zadowlony

  05-02-2021
 • Anna
  Kosmetologia

  KWSPZ daje gruntowne wykształcenie,dużo nauki,łatwo nie jest ale wysiłek się opłaca. Wiedza jaką się tam zdobywa z różnych dziedzin medycyny daje perspektywy na przyszłość. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i kreatywny sposób.

  15-04-2019
 • Kinga
  Kosmetologia

  Studia w KWSPZ zdecydowanie polecam. Jeśli chodzi o ten kierunek to tylko szkoły prywatne. Pracownia na której najbardziej zależy nam w tym zawodzie jest bardzo dobrze wyposażona, kadra wykładowców dobrze dobrana. Czasami można jedynie ponarzekać na prace dziekanatu ale mam nadzieje ze jest coraz bardziej ulepszana. Studia mgr to powtórka z lic. Specjalizacja na II stopniu jest za krótka tym bardziej jak ja byłam na studiach już wtedy zaocznych to niestety za mało zajęć.

  18-03-2019
 • Monika
  Fizjoterapia

  Jestem zadowolona z uczelni. Jest prywatna ale naprawdę można się wiele nauczyć. Polecam zwłaszcza dwa bardzo mocne kierunki czy,i fizjo i dietetyka.  Na fizjo jest dużo anatomii ale da się to ogarnąć :-) Tylko trzeba poświęcić dużo czasu na nauke. Na dietetyce pewnie też jest ciężki przedmiot. Te kierunki nie są najłatwiejsze. Trzeba walczyć i spełniać marzenia! Tak nam powiedziała jedna profesor. Jest dużo rzeczy medycznych do anuki, no wiadmo, że to nie medycyna czy pielęgniarstwo, ale nauczyć się trezba. Na razie mamy więcej wykładow niz ćwiczeń, ale to dopiero początek nauki, więc to nie dziwne. Za to później będzie więcej praktyki niż teorii i na to liczę. Jedynie to mogę narzekać na plan bo zawsze dostajem,y na końcu i jest przeładwoany na maksa. No ale w końcu jestem za zaocznych. 

  04-03-2019
 • k912
  Biologia żywności i żywienia

  Jestem studentką zaocznych studiów na kierunku dietetyka. Polecam uczlenię, bo jak na prywatna to naprawdę można się dużo nauczyć. Na wykładach jest dużo ważnego i przystępnie przedstawionego materiału. Nie ma podejśćia, że jak płacisz to olewasz nic nie robisz a i tak zdasz, wręcz przeciwnie jak nic nie robisz to wylecisz mimo opłącenia czesnego ;-) To nie uczlenia dla leniuchów ;;-) Większośc wykładowców jest komunikatynych, więc łatwo się dogadać np w sprawie za,liczenia w innym terminie czy poprawki egzaminu. Zdarzaja się przypadki

  07-01-2019
 • Ala
  Dietetyka

  Uczelnię moge polecić chociaż nie ma za bardzo porównanaia z innymi, bo nigdzie indziej nie studiowałam. Jak notujesz na wykładach to zdasz bez większego problemu, chociaż przysuiąść przed sesją trzeba. Zaraz mi się właśnie zaczną zaliczenia :-) Co do zajęć to są wykłady i ćwiczenia, ale wykładów jest więcej Na ćwiczeniach np z technologii żywności gotowalismy przez cały semestr . Na towaroznawstwie tez są ciekawe zajęcia praktyczne Teraz mamy analizę żywności i są to zajęcia w laboratorium trochę jak na chemii w liceum. Wykładowcy są na ogle w porządku i pomocni zwłaszcza w laboratorium. Nie miałam jak na razie problemów z zaliczeniem, wystarczyła mi obecność na zajęciach i trochę zakuwania przed sesją i ogarniałąm temat. Może jakbym nie chodziła na wykłady to byłoby cięzej, bo nie wiedziałabym z

  19-11-2018
 • Zosia
  Dietetyka

  Studiuję zaocznnie na kierunku dietetyka. Polecam swoją uczlenię, bo nie tak jak na innych prywatna to naprawdę można się dużo nauczyć. Wykładowcy przekazują naprawdę sporo materiałówi do tego tłumaczą całkiem dobrze. Tutaj nie ma płacisz i masz ;-) Ogólnie łatwo się dogadać ze wszsytkimi, ale zdarzaja się przypadki cięzkich osobistości  ;-) ale to odosobnione przypadki. Jeśli chodzi o przedmioty to najgorsza jest analiza żywności. Mamy tam taką księgę do opanowania chyba ponad 100 stron !! Baza lokalowa całkiem fajna, jest wiele pracowni np dla kosmetologów. Dziekanat też daje radę .nigdy nie utknęłam tam w kolejce czy coś. 

  12-08-2018
 • PatryKK
  Fizjoterapia

  studiowało mi się fajnie, wrażenia również pozytywne w porównaniu do innej uczelni na której kończyłem magistra ;) powiem tak... ja skończyłem kwspz kilka lat temu i grupy były spore na początku, potem się rozpadały szczególnie po 1 sesji i pod koniec 1 roku :D co do specjalności to dzwonić najlepiej do dziekanatu w tej sprawie, to zależy jakie przedmioty:P szkoła kształci praktycznie pod warunkiem że się sam człowiek kształci ;) w sumie ja wszędzie ;) Ci co są leniami to ich nic nie wykształci ni praktycznie ni teoretycznie żadna uczelnia :) kształcenie praktyczne odbywa się głównie na praktykach, ale te najlepiej sobie zrobić w jakimś fajnym miejscu w swojej okolicy, takim gdzie jest większa renoma, gdzie coś można się faktycznie nauczyć a nie tylko wypełniać rubryki dzienniczka

  21-05-2018
 • Mona
  Fizjoterapia

  Ja jestem zadowolona z wyboru zarówno kierunku jak i uczelni. Wiele osób zastanawia się nad tym czy prywatna uczelnia ma wystarczjący poziom, ale ta na pewno gwarantuje wysoki poziom. Zwłaszcza kierunki o tematyce okołomedycznej jak fizjo i dietetyka. Tutaj mamy wykładowców z państwowych uczleni  UJ i AWF u, więc poziom nie może byc gorszy niż tam. Na fizjoterapi jest dużo anatomi do nauki ale jak się postara i przysuiądzie do nauki to na pewno da się to ogarnąć. Dietetyka podobnie tu trochę lepiej bo mniej ale i tak trzeba się postarać.  Anatomia, fizykoterapia, kinezyterapia to są moim zdaniem najtrudniejsze przedmioty. 

  18-05-2018
 • Claudia
  Dietetyka

  Ja studiuje dietetykę niestacjonarnie,  jestem na drugim roku. Polecam bardzo ten kierunek i ta uczlenię, dużo się nauczyłam chociaż mogłabym uczestniczyć w większej ilośći zajęć praktycznych. Wykłady z najważniejszych przedmiotów są na wysokim poziomie, nie jest to uczelnia prywatna typu płace to zdam. Naprawdę trzeba się przyłożyć Wykładowcy wiadomo, jeden lepszy drugi może nie aż tak, zależy od przedmiotu, z tych mniej ważnych idą nam w miarę na rękę. Atmosfera jest bardzo fajna, Ludzie tym bardziej, Jestem zadowolona, świetnie mi się to studiuję Jedne co mnie denerwuje, to dział planowania... jakoś plan na cały semestr nasz rocznik dostaje na końcu w sensie blisko przed rozpoczęciem nowego semestru, dzienni mają zdecydowanie szybciej

  09-05-2018
 • Karolina
  Kosmetologia

  Cześć, Ja studiowałam tam dwa lata temu, nie wiem czy jeszcze jest tak jak wtedy czy już dużo się pozmieniało. Wiadomo wykłądowcy się zmieniają czy sam plan zajęć itd. Mam nadzieję, że atmosfera jest taka sama :-) Jeśli chodzi o działanie sekretariatu/dziekanatu to o ile pamiętam nie miałam żadnych zastrzeżeń bo obsługa szybka i miła :-) ale ja tam nie musiałam bywać zbyt często na szczęście ;-) Jeśli chodzi o wykłady czy zajęcia to były fajne a z wykładowcami można się było dogadać, chociaż to zależy od człowieka :-/ Choć zdarzył się jeden co nie powiem nie zachowywał się jak wykładowca a nawet gorzej.. Zajęcia te typowo praktyczne z mojego kierunku, no cóż... Mogłoby być lepiej, ja dużo umiałam przed bo pracowałam z osobami które mnie nauczyły wielu rzeczy, ale niestety nie było wszystkiego co miało być W sumie polecam coś się nauczyłam a nie było aż tak najgorzej. A w ogóle to studiowałam podologię :-D

  09-05-2018

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ) - Aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22.01.2016 o godzinie 17:00 w sali nr.10 odbędzie się spotkanie Studenckiego Koła Naukowego.Gościem honorowym spotkania będzie Pani dr hab. Anna Gądek- Michalska (Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie). Program spotkania: 1. Dr hab. Anna Gądek-Michalska Tajemnice nikotyny. 2. Dominika Buchowska (absolwentka KWSPZ) Profilaktyka zmian s [..]

Zobacz więcej

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22.01.2016 o godzinie 17:00 w sali nr.10 odbędzie się spotkanie Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.Gościem honorowym spotkania będzie Pani dr hab. Anna Gądek- Michalska (Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie). Program spotkania: 1. Dr hab. Anna Gądek-Michalska - Tajemnice nikotyny. [..]

Zobacz więcej

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukową pt.: „Ekologiczna żywność i dietetyka – szanse, wyzwania i zagrożenia”.Konferencja odbędzie się w ramach projektu dofinansowanego z Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego utworzonego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz środków krajowych: Rozwój Polskich Uczelni pt.: „Studia II [..]

Zobacz więcej