Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki (WSEI) w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Absolwent
  Marketing

  Studia podyplomowe na wysokim poziomie. Prowadzący to osoby, które na co dzień pracują w branży, więc wiedzą jaka wiedza przydaje się w pracy zawodowej. Dużo ćwiczeń i praktycznych zajęć, popartych przykładami z życia. Miła atmosfera, sprzyjająca nauce. Podczas studiów podyplomowych poznałam wielu ciekawych ludzi. Gdybym miała wybierać ponownie, na pewno po raz kolejny wybrałabym tą samą uczenie. Polecam!

  24-04-2024
 • Michał K.
  Informatyka

  Jestem studentem Informatyki na tej uczelni. Myślałem, że studia na uczelni prywatnej to drobnostka, lecz myliłem się. Zajęcia bardzo wymagające, sporo odbywa się w trybie zdalnym, co jest dla mnie sporym ułatwieniem. Lecz trzeba ogarnąć wiele materiału. Na zaliczenia trzeba się przygotować, niestety nie jest łatwo. Zajęcia prowadzone są w bardzo fajny sposób, materiały udostępnione. Ludzie sympatyczni, można poznać tutaj wiele ciekawych osób. Z mojego wyboru jestem zadowolony, a już kilka lat nauki za mną. Nie wiem jak jest na innych kierunkach, lecz informatyka prowadzona jest super.

  13-01-2023
 • Bartek P.
  Finanse i rachunkowość

  Jestem studentem III roku kierunku Finanse i Rachunkowość w trybie niestacjonarnym. Miejsce ogólnie ok. Ludzie sympatyczni, koleżeńscy. Nawet w czasie nauki zdalnej utrzymywaliśmy kontakt. Prowadzący pozostawiają wiele do życzenia, lecz wszystkich nie można sklasyfikować na jednym poziomie. Bywają osoby bardzo kompetentne, prowadzące zajęcia w świetny sposób, ale też wykładowcy, którzy wszystko olewają. Stan techniczny nienajgorszy, lecz można by było zadbać o lepsze wyposażenie sal. Szczególnie uwagę warto zwrócić na komputery i krzesła. Polecam WSEiI, Lokalizacja bardzo dobra. Centrum miasta, można dojechać własnym samochodem, lecz niestety nie ma gdzie zaparkować.

  03-01-2023
 • NOrbert
  Finanse i rachunkowość

  Jestem absolwentem  WSEiI w Krakowie. Skończyłem kierunek Rachunkowość i Finanse. Obecnie prowadzę usługi księgowe razem ze wspólnikiem. Szkoła daje pewną podstawową wiedzę. Jeśli chcesz wykonywać ten zawód to będziesz musiał bardzo dużo się jeszcze nauczyć. Ja nie robiłem sobie certyfikatu księgowego, bowiem nie ma już takiego obowiązku. W 2014 roku zmieniły się przepisy w związku z uwalnianiem zawodów i żaden certyfikat nie jest wymagany. Usługi księgowe możesz otworzyć nawet po ukończeniu tylko szkoły podstawowej. Pracy jest sporo, zarobić też można w tej branży. Podoba mi się to, że pracuje na własny rachunek i sam jestem sobie szefem. A jak robię nadgodziny to sam podejmuję taką decyzję. Jeśli chodzi o certyfikaty to słyszałem, ze to może się zmienić, bo nie wszystkim to się podoba, że każdy może wykonywać ten zawód. Uzasadnieniem oficjalnym jest to, że jakość usług spadła podobno. Jeśli chodzi o atuty samej szkoły to uważam, że lokalizacja jest świetna. A także to, że szkoła jest w Krakowie. Miło to wspominam, bo ja nie jestem z Krakowa, ale uwielbiam to miasto.

  22-02-2021
 • Marek
  Finanse i rachunkowość

  estem studentem dugiego roku WSEiI w Krakowie,. Szkoła jest ok., , wykładowcy są w miarę kompetentni i mili chociaż komunikacja w systemie zdalnego nauczania pozostawia sporo do życzenia. Atutem szkoły niewątpliwie jest jej lokalizacja. Szkoła jest usytuowana w dzielnicy Kleparz czyli zarówno blisko rynku jak i dworca kolejowego. Ja studiuję na kierunku finanse i rachunkowość. Na pierwszym roku mieliśmy dużo przedmiotów podstawowych typu matematyka, ekonomia, prawo. Po 3 semestrze jest do wyboru klika modułów ja chcę pójś na controling i rachunkowość zarządca. Ja chciałbym pracować w jakiejś dużej firmie consultingowej. Nie wiem jak wygląda rynek pracy , ąle mam jeszcze czas. Na razie nie pracuję w zawodzie, ale szkoła deklaruje, że już po 2 roku będziemy posiadali kompetencje do pracy w zawodzie. Mam nadzieje, że na 3 roku wrócimy do nauczania klasycznego, bo model on line nie pasuje mi.

  15-02-2021
 • GS
  Informatyka i ekonometria

  Gorąco polecam uczelnię. warunki minimalnego zaliczenia - czesne na bieżąco warunki lepszego zaliczenia - czesne i frekwencja. Jeżeli chodzi o poziom nauczania - jak w każdej prywatnej uczelni. Zapłacisz czesne zaliczysz ale żeby się nauczyć to lepiej samemu - ale bez papierka. Dyplom może uzyskać nawet trep o ile będzie płacił czesne. Szkoła idealna do uzyskania papierku,

  13-04-2019