Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie(Niepublliczna)

palceholder

31-450 Kraków

ul. Ułanów 3

tel.:

12 349 05 75,
885 588 800

Studia dyplomowe - kierunki
Bezpieczeństwo narodowe
Inżynieria zarządzania

Opis Uczelni

AKADEMIA WSB - WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W KRAKOWIE

Początkiem działalności uczelni było powołanie do życia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, na mocy decyzji Ministra Edukacji Narodowej 04-08-1995r., uzyskując wpis do rejestru niepaństwowych uczelni wyższych. Rozwój uczelni i duże zainteresowanie studiami biznesowymi, zaowocowało utworzeniem oddziału zamiejscowego, który rozpoczął działalność 15-04-2018r. pod nazwą Akademii WSB wydziału zamiejscowego w Krakowie.

Od początku swojego istnienia akademia kształci specjalistów zasilających kadry przyszłych finansistów, pracowników społecznych, ekonomistów i techników. Uczelnia utrzymuje wysoki poziom kształcenia, prowadzony według standardów wymaganych w zachodnioeuropejskich placówkach edukacyjnych.

W rankingu niepublicznych szkół wyższych, przeprowadzanym przez portal „Perspektywy” krakowska szkoła wyższa zajęła 6 miejsce w kraju. Wraz z misją edukacyjną akademia prowadzi szereg prac badawczo-naukowych, które w znaczący sposób wpływają na rozwój regionu.

Trzywydziałowa struktura uczelni oferuje studia inżynierskie, licencjackie i magisterskie. Krakowska szkoła wyższa prowadzi również studia podyplomowe, organizuje szkolenia i kursy kwalifikacyjne.

 

Misja Uczelni

Centrum edukacyjne w sercu Małopolski, Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie stanowi ważny punkt na mapie akademickiej Polski. Lokalizacja w malowniczym i historycznym Krakowie dodaje dodatkowy urok, a jednocześnie zapewnia doskonałe możliwości dla rozwoju edukacyjnego i kulturalnego.

Misja uczelni jest jasno określona - dostarczać studentom najwyższej jakości edukację, przygotowując ich do wyzwań we współczesnym, globalnym świecie. Istotnie, Akademia WSB kieruje się wartościami takimi jak pasja do nauki, profesjonalizm, interdyscyplinarność, troska o studenta oraz innowacyjność.

Wszystkie kierunki studiów są dobrze zorganizowane i prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców. Uczelnia oferuje różnorodne programy na poziomie licencjata, magistra oraz studiów podyplomowych. Inwestuje także w najnowocześniejsze metody dydaktyczne i technologie edukacyjne, aby zapewnić studentom najlepsze warunki do nauki.

Akademia WSB w Krakowie to nie tylko miejsce do nauki, ale przede wszystkim społeczność, która wspiera rozwój osobisty i zawodowy każdego studenta. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie.

 

Studia podyplomowe

Kosmopolityczne miasto Kraków stanowi siedzibę wydziału zamiejscowego renomowanej Akademii WSB. Zarówno dla mieszkańców, jak i osób z zewnątrz, jest to idealne miejsce do podjęcia dalszej nauki na studiach podyplomowych. Szeroki wybór kierunków oferowanych przez Akademię WSB w Krakowie pozwala na znalezienie czegoś dla siebie niezależnie od branży, w której pracujesz.

Jeśli poszukujesz nowych umiejętności w zakresie zarządzania, Akademia WSB w Krakowie zapewnia kursy takie jak Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Lean Manufacturing. Z kolei jeśli interesujesz się finansami, możesz skierować uwagę na studia podyplomowe z zakresu Controllingu czy Bankowości.

Dla osób pasjonujących się nowymi technologiami, uczelnia umożliwia zdobycie wiedzy w obszarach takich jak Cyberbezpieczeństwo czy Data Science. Bez względu na wybrany kierunek, Akademia WSB w Krakowie gwarantuje doświadczenie nauki na najwyższym poziomie, z nauczycielami będącymi aktywnymi profesjonalistami w swoich dziedzinach.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie to renomowana uczelnia, która oferuje całe spektrum programów dla studentów poszukujących wykształcenia na poziomie licencjatu, inżyniera czy magistra. Akademia WSB jest ceniona za innowacyjność i praktyczne podejście do nauki. Znajduje się w sercu malowniczego miasta - Krakowa.

Jedną z podobnych do Akademii WSB uczelni w Krakowie jest Uniwersytet Ekonomiczny. Ta instytucja również koncentruje się na praktycznym podejściu do nauki z szerokim zakresem kursów gospodarczych i zarządczych. Jest to idealne miejsce dla studentów poszukujących solidnej podstawy w dziedzinie ekonomii.

Politechnika Krakowska jest kolejną cenioną uczelnią w Krakowie, oferującą wiele programów inżynierskich i technicznych. Jest to doskonałe środowisko dla osób zainteresowanych naukami ścisłymi i inżynierią.

Akademia Górniczo-Hutnicza jest renomowaną instytucją o długiej historii edukacyjnej. W swojej ofercie posiada kierunki związane z geologią, metalurgią oraz inżynierią i technologią materiałów, co czyni ją atrakcyjną alternatywą dla studentów Akademii WSB zainteresowanych naukami technicznymi i przyrodniczymi.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Bezpieczeństwo narodowe24702160
Inżynieria zarządzania24702160

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

PRAWO - jednolite studia w Krakowie. Pierwsze takie studia w Polsce! WSBPI Apeiron 477 subskrybentów
Poznaj szeroką ofertę edukacyjną WSB-NLU! ???? Uwolnij z nami swój potencjał!
W WSE czas leci szybciej!