Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marysia
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na drugim roku kierunku finanse i rachunkowość. Wybrałam tą uczelnie ze względu na ofertę studiów dualnych, które pozwalają mi na pracę w jednej ze współpracujących z uczlnią korporacji (AON lub Jacobs) oraz studia dzienne. Dla mnie to była wymarzona ofetra, ponieważ bardzo chciałam zdobywać doświadczenie podczas studiów, a na uczleniach państwowych często ciężko połączyć grafik studiów oraz prace w konkretnych godzinach. Dzięki współpracy obie strony wiedzą o tym że łączymy prace ze studiami i pozwalają, np na miejszą ilość godzin w czasie sesji lub dodatkowe godziny w dniach wolnych na uczlni. Bardzo polecam wszystkim wahającym się ten kierunek.

  21-02-2023
 • Ewelina
  Finanse i rachunkowość

  Uczelnia przekazuje wiedzę teoretyczną, ale również pomaga w zdobywaniu doświadczenia poprzez oferowane praktyki i staże. Na stronie uczelni można znaleźć wiele ciekawych ofert i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Polecam kierunek finanse i rachunkowość, ze specjalnością rachunkowość. Wiedza przekazywana jest w interesujący sposób, a czas zajęć zawsze wykorzystany efektywnie. Dodałabym jedynie więcej godzin rachunkowości.

  24-01-2023
 • Dominik
  Informatyka

  Z czystym sumieniem polecam tą uczelnie! Wykładowcy bardzo mili, wszystko świetnie wytłumaczone. W każdej sytuacji można się jakoś dogadać, Panie w dziekanacie pomogą w błyskawicznym tempie załatwić każdą sprawę. Wykładowcy oprócz standardowych zajęć, prowadzą różnorodne koła naukowe, więc każdy może dodatkowo znaleźć coś dla sobie i swojego rozwoju. Polecam raz jeszcze!

  05-01-2023
 • Studentka 3 roku
  Finanse i rachunkowość

  Po trzech latach studiów zdecydowanie wybrałabym ponownie wszib. Plusem jest zdecydowanie oferta edukacyjna, wykładowcy, plan zajęć. Uczelnia ma dostosowania pod osoby niepełnosprawne. Sa miejsca do spędzania przerw świeżo po remoncie. Bardzo przyjazna atmosfera. Minusem jest parking i czasem zdarzą się zajęcia w dwóch lokalizacjach, ale za to można bez problemu dojechać komunikacją miejską

  05-12-2022
 • Jakub Sz
  Informatyka

  Od dwóch ponad dwóch lat jestem studentem WSZIB, szczerze polecam tą uczelnie ponieważ jestem z niej zadowolony. Wybrałem tą uczelnię ponieważ chciałem pracować i równocześnie się uczyć, a WSZIB mi na to pozwala. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, na ten moment mam wszystko zdalnie i taka opcja nauczania mi pasuje. Miałem okazję być też kilka razy na zajęciach na uczelni i też było wszystko w porządku. Na kierunku informatyka można się wiele nauczyć, jest dużo wiedzy praktycznej co pozwala rozwinąć swoje umiejętności. Polecam :)

  01-12-2022
 • Oliwia
  Marketing cyfrowy

  Studia zaczęłam w październiku w trybie zaocznym. Bardzo się cieszę, ze trafiłam akurat na zupełnie nowy kierunek jakim jest marketing cyfrowy. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób i widać, że wykładowcy posiadają ogromną wiedzę. Aktualnie mamy zajęcia w trybie zdalnym, co jest znacznym ułatwieniem dla osób nie mieszkających w Krakowie. Mimo, że zarówno ćwiczenia jak i wykłady są online - nie odczuwamy, aż tak dużej różnicy. W dalszym ciągu są prowadzone w ciekawy sposób a cała organizacja przebiega bez problemu dzięki SAKE, na którym udostępniane są materiały dydaktyczne. Na uczelni jest wiele kół zainteresowań, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo byłam zestresowana idąc na studia, ale okazało się to zupełnie bez sensu. Wykładowcy potrafią być na prawdę wyrozumiali i tłumaczyć nam wszystko (nawet obsługę systemów) tak, aby każdy zrozumiał i mógł bez problemowo korzystać. Na razie jestem zadowolona i jeśli miałabym ponownie wybierać - wybrałabym WSZiB.

  28-11-2022
 • Szymon
  Zarządzanie

  Od dwóch lat jestem studentem WSZiB i napewno mogę polecić tą uczelnie :) Wiedza przekaz ywana przez wykładowców jest w pełni zrozumiała a także znajduje praktyczne zastosowanie. Jeśli ktoś szuka sposobu, aby pogodzić pracę oraz naukę to ta uczelnia jest jak najbardziej odpowiednia. Materiał na egzaminy na uczelni są wcześniej określone więc nie ma problemu z zaliczeniem

  31-10-2022
 • Dominika
  Finanse i rachunkowość

  Po dwóch latach studiów nie wybrałaby innej uczelni, zdecydowanie polecam. Odpowiedni poziom kształcenia, pozytywna atmosfera, wiele możliwości oraz dobra lokalizacja (blisko przystanków tramwajowych i autobusowych). Egzaminy są z materiału który przerabiamy na zajściach i który został przesłany wiec nie ma obaw o zaliczenia, wykładowcy są wyrozumiali i można się dogadać w każdej sytuacji.

  29-09-2022
 • Natalia
  Inżynieria kosmiczna i satelitarna

  Studiuje zarządzanie na tej uczelni i jestem zadowolona z tego, że zajęcia prowadzone są przez osoby, które pracują w tych dziedzinach, które uczą. Dzięki temu też nie jest przekazywana tylko czysta teoria ale oparta na doświadczeniu i praktyce wykwalifikowanych specjalistów. Niestety uczelnia nie posiada parkingu samochodowego dla studentów, co jest minusem dla osób, które są spoza Krakowa.

  27-09-2022
 • Ewelina
  Finanse i rachunkowość

  Jestem studentką kierunku finanse i rachunkowość - specjalizacja rachunkowość. Treści na zajęciach przekazywane są w interesujący i prosty sposób. Bardzo dużym ułatwieniem jest udostępnianie studentom materiałów z zajęć. Pomaga to w powtórce przed egzaminem lub samodzielnej nauce w przypadku koniecznej nieobecności. Studiuję zaocznie, zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele, dlatego bez problemu mogę pogodzić naukę z pracą, pomimo dużej odległości uczelni od miejsca zamieszkania.

  11-08-2022
 • Katarzyna
  Finanse i rachunkowość

  Studiuję na kierunku finanse i rachunkowość, ze specjalizacją audytu. Polecam uczelnie, a przede wszystkim kierunek finansów, który daje możliwość teoretycznego i praktycznego poznania rachunkowości. Zajęcia na naszej uczelni odbywają się w godzinach porannych, najczęściej do godziny 13, co daje możliwość łączenia studiowania dziennego z pracą. Polecam każdemu :)

  03-08-2022
 • Gabrysia
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na kierunku finanse i rachunkowość- studia dualne. Dzięki uczelni byłam wstanie połączyć studia z pracą w korporacji. Plan lekcji jest bardzo przyzwoity, poniedziałki są wolne na uczelni, a od wtorku do piątku zajęcia maksymalnie do godziny 13. Ponadto wykłady są ciekawe, a wykładowcy kompetetni. Dzięki licznej aktywności które tworzy uczelnia można poznać wiele ciekawych osób i niesamowicie się rozwinąć. Gorąco polecam!

  24-03-2022
 • Magda
  Zarządzanie

  Polecam uczelnię, duży plus za otwartą komunikację, co przekłada się na atmosferę. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie wykładowców. Wysoki poziom i atrakcyjne zajęcia. Przedmioty dopasowane do potrzeb studentów zarządzania. Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń na zajęciach. Grafik rozpisany korzystnie dla osób pracujących, zjazdy co dwa tygodnie sobota i niedziela. Kontakt z dziekanatem i załatwiane spraw bardzo sprawnie. Plusem są również stypendia za dobre wyniki.

  15-03-2022
 • Dorota
  Zarządzanie

  Jako studentka 3 roku studiów niestacjonarnych mogę zdecydowanie polecić tę Uczelnię. Jest to fantastyczna opcja dla osób które chcą połączyć pracę z nauką. Wyrozumiali i pomocni wykładowcy z ogromem wiedzy, przemili pracownicy administracji i dobrze zorganizowane nauczanie zdalne. Dodatkowo lokalizacja WSZiB jest świetna - bez problemu można dojechać tramwajem z różnych części Krakowa. Polecam.

  20-01-2022
 • Wiktoria
  Finanse i rachunkowść

  Cześć, czy łatwo jest się dostać na FiR w rekrutacji na semestr od marca? Chciałabym zacząć tam studia ponieważ czytałam dużo pozytywnych opinii na temat tej uczelni. Podobno wykładowcy lepiej podchodzą do studenta niż na uczelni publicznej (z której uciekam, źle się czuję psychicznie). Obawą jest to, że mogę się nie dostać. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

  17-01-2022
 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Cześć wszystkim, mam pytanie. Czy to prawda że na uczelni WSZIB w Krakowie nie ma zjazdów w piątki ? Jak to wygląda na studiach magisterskich?? Ile trwają studia II stopnia ? Bardzo mnie interesuje, czy są to 2 lata , czy krócej? Proszę o wypowiedź osób już studiujących na drugim stopniu na Uczelni WSZIB w Krakowie. Z góry bardzo dziękuje za wyjaśnienia oraz odpowiedzi.

  13-01-2022
 • Jakub G
  Zarządzanie

  Po pierwszym roku studiów jestem bardzo zadowolony, profesjonalni wykładowcy oraz cała część administracyjna. Organizowanych jest wiele dodatkowych zajęć np. Koła Naukowe. Sam uczęszczam na Naukowe Koło Przedsiębiorczości, spotkania zawszę są w miłej atmosferze, można dowiedzieć się dużo praktycznych informacji od np. przedsiębiorców. Wykładowcy są bardzo zaangażowani.

  03-09-2021
 • Mateusz
  Zarządzanie

  Skończyłem drugi rok nauki na kierunku zarządzanie. Z pewnością mogę stwierdzić, że dla osób, które chcą łączyć prace z nauką nasza uczelnia będzie dobrym wyborem. Elastyczna siatka godzin, dobrze działająca platforma dla wykładowców i studentów (SUSZI i SAKE) oraz naprawdę dobra atmosfera pozwolą każdemu odnaleźć się w społeczności uczelni. Polecam każdemu kto nie podjął jeszcze decyzji odnośnie wyboru uczelni.

  30-08-2021
 • Dwornicka Paulina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Właśnie skończyłam pierwszy rok na WSZIB i z czystym sumieniem mogę polecić tę uczelnię każdemu. Wykładowcy posiadają dużą wiedzę, którą przekazują nam w bardzo ciekawy sposób. Bardzo miła obsługa studentów w Dziekanacie. Bardzo łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Platforma SUSZI i SAKE jest bardzo pomocna. Duży plus za przemyślany rozkład zajęć.

  04-08-2021
 • Karolina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Polecam WSZIB. Jestem po 4tym semestrze i nie mam na co narzekać. Zajęcia są ciekawe, wykładowcy bardzo wyrozumiali. Dziekanat zawsze pomocny - nie ma odsyłania jak na innych uczelniach i niemiłego traktowania. Bez problemu łączę studia weekendowe (2 weekendy w miesiącu) z pracą w korpo od poniedziałku do piątku. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem - polecam, bez zawahania wybrałabym WSZIB ponownie :)

  16-07-2021
 • Ania
  Zarządzanie

  Gorąco polecam uczelnie WSZIB w Krakowie ! Kończę już swoją edukację na tej uczelni- szkoda ! Najlepszy czas spędzony na studiach, teraz co prawda mniej kontaktu z wykładowcami oraz koleżankami, ale uczelnia i tak super wychodzi na przód jeśli chodzi o prowadzenie zajęć on-line Jestem wdzięczna wykładowcom za to że prowadzą zajęcia w taki sposób że chce się na nie uczęszczać. Kontakt jest ekspresowy ponieważ szkoła posiada specjalne strony internetowe gdzie znajdują się nasze oceny oraz można korespondować z każdym wykładowcą w razie pytań. Teraz nawet jest aplikacja WSZIBowaska, dzięki czemu nie muszę się za każdym razem logować przez Internet. Polecam, będzie mi brakowało studenckich czasów.

  29-06-2021
 • Studentka rachunkowości
  Finanse i rachunkowość

  Kończę właśnie trzeci rok studiów na kierunku finanse i rachunkowość na tej uczelni i szczerze polecam każdemu! Super uczelnia, czuję, że przez te trzy lata nauczyłam się naprawdę wiele przydatnych w praktyce zagadnień oraz poszerzyłam swoją wiedzę podczas praktyk studenckich. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze uczelni, z pewnością wybrałabym ponownie WSZiB. Polecam, na pewno nie będziecie żałować!

  31-05-2021
 • Kamil D
  Finanse i rachunkowość

  Studiuję na WSZIB w Krakowie i bardzo polecam! Można zdobyć naprawdę szeroką wiedzę, według mnie na moim kierunku - Rachunkowość wykładowcy prowadzą zajęcia teoretyczne łącząc z przykładami praktycznymi. Do tego w trakcie studiów odbywana jest praktyka zawodowa, co pozwoli nam łatwiej zacząć przygodę z pracą zawodową. Jeszcze raz mogę powtórzyć, że polecam tę uczelnię jeśli ktoś jest na etapie wyboru.

  13-04-2021
 • Monia
  Finanse i rachunkowość

  Szczerze i z całym sercem polecam uczelnię WSZIB w Krakowie. Zapał i otwartość prowadzących zajęcia sprawia że zajęcia są przyjemne, miło się w nich uczestniczy. Super kontakt w każdej sprawie przez strony internetowe SUSZI oraz SAKE. Aktualnie w moim przypadku pisząc prace licencjacką, mam bardzo dobry kontakt z promotorem, bez konieczności specjalnych wizyt w Krakowie. Wszystko za pomocą stron internetowych uczelni (suszi,sake) Bez żadnych zastrzeżeń polecam!

  31-03-2021
 • Julia
  Finanse i rachunkowość

  Jestem studentką trzeciego roku i szczerze polecam tę uczelnię. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, wykładowcy stawiają na wiedzę przydatną w praktyce. Na uczelni panuje miła atmosfera, wykładowcy również zawsze są pomocni. Uczelnia posiada bardzo rozbudowany system stypendialny, zniżki WSZiB, a także bardzo dobrze wyposażone pracownie komputerowe i nowoczesne programy informatyczne.

  28-03-2021
 • Konrad
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na kierunku finanse i rachunkowość, specjalizacja rachunkowość. Poziom kształcenia satysfakcjonujący, super wykładowcy. Zajęcia online prowadzone przez MS teams, i od lat działające systemy internetowe SUSZI oraz SAKE które umożliwiają kontakt z wykładowcami, ponadto na bieżąco można podejrzeć swoje oceny. Studiując 3 lata nie spotkałam się z żadną negatywnie zaskakującą informacją na temat szkoły.

  22-03-2021
 • Karolina K.
  Zarządzanie i stopnia

  Jestem studentką Zarządzania na drugim roku. Wybrałam specjalizację - Zarządzanie procesem tworzenia aplikacji. Mając prze sobą ofertę wielu uczelni, nie żałuję, że wybrałam właśnie WSZIB. Moje pierwsze wrażenie o uczelni - SZOK. Tak, byłam w szoku że osoby pracujące w dziale rekrutacji, w dziekanacie czy nawet bibliotece są po prostu MILI. Mając styczność z innymi prywatnymi uczelniami nie spotkałam się z tak przyjemną atmosferą. Nigdy nie miałam problemu z komunikacją kiedy pisałam maila, dzwoniłam do dziekanatu czy po prostu poprosiłam Pana z ochrony o przechowanie torby czy pożyczenie kalkulatora na 10 minut przed egzaminem. Nauczyciele/Profesorowie też są ludźmi! Wykłady moim zdaniem są ciekawe, oczywiście mam swoje ulubione i czymś interesuję się bardziej, a czymś mniej. Egzaminy są trudne, ale do wszystkich mamy materiały od wykładowców i także możliwość zadawania im pytań. Nawet w czasie nauczania zdalnego wszystko oceniam na plus, ponieważ wykładowcy są na to świetnie przygotowani - portal SAKE na którym wszystko się znajduje, świetne narzędzie do e-learningu :) Dodatkowo sam budynek jest atrakcyjny wewnątrz - bez czasów PRL-u i wszystko nowocześnie zrobione. Bez problemu łączę studia weekendowe (2 weekendy w miesiącu) z pracą w korpo od poniedziałku do piątku. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem - polecam, bez zawahania wybrałabym WSZIB ponownie :)

  17-03-2021
 • Studentka
  Zarządzanie

  Nawet podczas nauczania online nauka na WSZIB to sama przyjemność.System SUSZI oraz SAKE działają sprawnie i spełniają swoje zadania.Aplikacja umożliwia szybki i wygodny wgląd do ocen,planu zajęć i wiadomości.Wykładowcy przekazują praktyczną wiedzę w zrozumiały sposób,a wykłady są naprawdę ciekawe.Mimo panującej sytuacji uczelnia spełnia moje oczekiwania w 100%, a nauka online jest równie przyjemna jak w sposób stacjonarny.Bardzo polecam!

  23-10-2020
 • Karlos
  Reklama i grafika komputerowa

  Nauka w uczelni 'Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości 'daje mnóstwo satysfakcji w zdobywaniu wyczerpującej wiedzy oraz umiejętności. Generalnie nieszablonowe podejście do studenta, panuje miła i przyjazna atmosfera. Bardzo dobrze przygotowany program oraz profesjonalna kadra, godna polecenia. Nadmieniam również, że uczelnia dysponuje elektronicznym systemem: system obsługi studiów, rekrutacji na studia, itp. Studiuje na wydziale Zarządzania i jestem bardzo zadowolony !

  07-10-2020
 • tk
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Jakiś czas temu podjąłem decyzje, że zaczynam przygodę ze "studiami" na WSZIB'ie. Po 2,5 roku spędzonym w murach tej uczelni stwierdzam, że nie żałuję. Poziom nauczania jest odpowiednio wysoki. Wykładowcy to w dużej mierze ludzie praktykujący zawodowo, którzy w odpowiednim momencie potrafią wykazać się wyrozumiałością. Uczelnia dba o swoich podopiecznych m.in. posiadając szeroki wachlarz zajęć, kursów dodatkowych na wszystkich 3 kierunkach oraz system stypendialny. SUSZI i SAKE dają możliwość kontaktu bez konieczności wizyty na uczelni. Jeżeli ktoś szuka alternatywy na poziomie dla państwowych uczelni to zdecydowanie polecam!

  29-09-2020