Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Galeria małopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kuba
  Sieci komputerowe i bazy danych

  Studiuje informatykę na WSZIB i jestem teraz na ostatnim semestrze. Co mi się bardzo podoba na tej uczelni, to fakt, że zajęcia odbywają się co drugi weekend i plan jest dobrze skomponowany, więc nie ma dużych przerw między zajęciami. Na tym kierunku jest dużo praktycznych zajęć w salach komputerowych, które są świetnie wyposażone. Wykładowcy są pomocni i chętni do udzielenia wsparcia, gdy mamy trudności. Studiując tutaj, łatwo jest pogodzić pracę zawodową z nauką informatyki. Zdecydowanie polecam tę uczelnię!

  30-09-2023
 • Ewelina D.
  Finanse i rachunkowość

  Podjęcie nauki w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie to bardzo dobry wybór. Uczelnia kształci w różnych popularnych i aktualnych kierunkach. Plan zajęć układany jest korzystnie dla studentów, aby mogli oni pogodzić pracę z nauką. WSZiB oferuje praktyki i staże dzięki którym można zdobyć doświadczenie. W sytuacji pandemii COVID-19 WSZiB świetnie sobie radziła prowadząc zajęcia zdalnie, a także hybrydowo.

  04-09-2023
 • Studentka
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na pierwszym roku rachunkowości na studiach magisterskich niestacjonarnie i jestem bardzo zadowolona, wiedza jest przekazywana w zrozumiały i interesujący sposób, a wykładowcy chętnie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Uczelnia oferuje również praktyki oraz staże dzięki którym pomaga w zdobyciu potrzebnego w pracy doświadczenia. Jedyne co to dodałabym więcej godzin praktycznych zajęć. Ogólnie polecam :)

  17-08-2023
 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Aktualnie kończę 4 semestr tj. drugi rok studiów niestacjonarnych na kierunku finanse i rachunkowość. Jestem bardzo zadowolona! Zajęcia organizowane są w bardzo fajny i ciekawy sposób wszystkie materiały z zajęć są przez wykładowców przesyłane do studenta aby w każdej chwili można było do nich zajrzeć. Wielu wykładowców organizuje też różne pracy w zespołach, dzięki temu wszyscy możemy się lepiej poznać. Uczelnia organizuje również wiele wyjazdów, kół naukowych, kursów, zbiórek np. na zwierzęta ze schroniska co jest bardzo fajną inicjatywą nie dość, że możemy pomóc to i możemy się dużo nauczyć. W soboty zajęcia akurat w moim przypadku odbywają się na uczelni, a w niedziele zdalnie. Jest to ogromne udogodnienie, szczególnie dla osób, które nie mieszkają w Krakowie i muszą dojeżdżać. Panie w dziekanacie jak i również wykładowcy są bardzo mili i pomocni. Polecam :)

  25-07-2023
 • Dominik
  Programowanie

  Kończę aktualnie trzeci rok studiów Informatycznych i na ten moment mogę powiedzieć, że jeśli jeszcze raz stałbym przed wyborem tej uczelni to nie zastanawiał ani chwili dłużej. Kontakt z dziekanatem na najwyższym poziomie, Panie pomogą w każdej sprawie w błyskawicznym tempie. Plusem jest plan zajęć ułożony w taki sposób że można pogodzić studia dzienne z pracą bądź innymi aktywnościami.

  04-07-2023
 • Patrycja
  Rachunkowość

  Właśnie kończę pierwszy semestr na rachunkowości na studiach magisterskich niestacjonarnie i jestem bardzo zadowolona, wykładowcy w ciekawy sposób prowadzą zajęcia, a dodatkowo umieszczają prezentacje co jest pomocne w nauce. Super opcją jest to, że w jeden dzień wykłady odbywały się zdalnie, a w drugi ćwiczenia na uczelni. Zarówno wykładowcy jak i Panie w dziekanacie są chętni do pomocy.Polecam :)

  27-06-2023
 • Natalia
  Administracja i zarządzanie

  Uczelnia jest bardzo nastawiona na potrzeby studentów, szczególnie studiów niestacjonarnych. Plan jest bardzo przemyślany, nie ma zbędnych luk, zajęcia są ciekawe i realnie mogą się przydać. Dodatkowo uczelnia mocno wspiera w znalezieniu praktyk, a nawet pracy i ogólnie pomaga mocno w rozwoju. Wykładowcy są bardzo w porządku, często nawet można się z nimi pośmiać na zajęciach, a to wprowadza dużo chęci i przyjemności do studiowania tam. Mocno polecam :)

  21-06-2023
 • Student
  Informatyka

  Studiuje informatykę na WSZIB, aktualnie jestem na końcówce 6 semestru. Podoba mi się na tej uczelni to że zajęcia odbywają się co drugi weekend a plan jest zorganizowany tak że nie ma zbyt wielu "okienek" pomiędzy zajęciami. Na tym kierunku jest duża ilość zajęć ćwiczeniowych/laboratoryjnych w salach komputerowych, które są dobrze wyposażone. Wykładowcy są w porządku chętnie pomagają jeżeli czegoś nie wiemy. Studiując na tej uczelni informatykę można w łatwy sposób pogodzić pracę w zawodzie z nauką informatyki i zdobyciem dyplomu inżyniera. Z czystym sumieniem polecam :)

  19-06-2023
 • Studentka
  Marketing cyfrowy

  Jestem na pierwszym roku kończę drugi semestr i bardzo polecam uczelnie. Wykłady są prowadzone w sposób ciekawy i wiele z nich można wyciągnąć. Dużo fajnych zadań w grupie dzieki czemu można lepiej poznać się z kolegami z grupy . Uczelnia zadbana. Wykładowcy pomocni. Przedmioty ciekawe, jeśli interesuje Cie marketing cyfrowy to polecam. Myśle że to najlepszy wybór!

  06-06-2023
 • Weronika
  Marketing cyfrowy

  Jestem studentka na tej uczelni od października zeszłego roku. Uczelnia bardzo mi się podoba. Super kontakt z dziekanatem oraz wykładowcami. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, często robimy w grupach co bardzo lubię, ponieważ lepiej można poznać osoby z grupy. Wykładowcy zawsze wszystko wytłumaczą. Uczelnia posiada mnóstwo kół naukowych wiec to tez jest na plus. Polecam ☺️

  18-04-2023
 • Dominik
  Informatyka

  Jedna z lepszych uczelni w Krakowie jeśli chodzi o Informatykę. Świetnie wyposażone sale oraz pracownie. Wykładowcy z ogromną wiedzą przekazują tylko to co jest przydatne i ważne. Brak niepotrzebnych zajęć więc na spokojnie można łączyć pracę ze studiami. Spore możliwości rozwijania wiedzy poprzez kursy oraz koła studenckie. Do tego bardzo dobrze ułożony plan zajęć w którym nie ma okienek więc oszczędza się sporo czasu. Polecam każdemu:)

  28-03-2023
 • Marysia
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na drugim roku kierunku finanse i rachunkowość. Wybrałam tą uczelnie ze względu na ofertę studiów dualnych, które pozwalają mi na pracę w jednej ze współpracujących z uczlnią korporacji (AON lub Jacobs) oraz studia dzienne. Dla mnie to była wymarzona ofetra, ponieważ bardzo chciałam zdobywać doświadczenie podczas studiów, a na uczleniach państwowych często ciężko połączyć grafik studiów oraz prace w konkretnych godzinach. Dzięki współpracy obie strony wiedzą o tym że łączymy prace ze studiami i pozwalają, np na miejszą ilość godzin w czasie sesji lub dodatkowe godziny w dniach wolnych na uczlni. Bardzo polecam wszystkim wahającym się ten kierunek.

  21-02-2023
 • Ewelina
  Finanse i rachunkowość

  Uczelnia przekazuje wiedzę teoretyczną, ale również pomaga w zdobywaniu doświadczenia poprzez oferowane praktyki i staże. Na stronie uczelni można znaleźć wiele ciekawych ofert i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Polecam kierunek finanse i rachunkowość, ze specjalnością rachunkowość. Wiedza przekazywana jest w interesujący sposób, a czas zajęć zawsze wykorzystany efektywnie. Dodałabym jedynie więcej godzin rachunkowości.

  24-01-2023
 • Dominik
  Informatyka

  Z czystym sumieniem polecam tą uczelnie! Wykładowcy bardzo mili, wszystko świetnie wytłumaczone. W każdej sytuacji można się jakoś dogadać, Panie w dziekanacie pomogą w błyskawicznym tempie załatwić każdą sprawę. Wykładowcy oprócz standardowych zajęć, prowadzą różnorodne koła naukowe, więc każdy może dodatkowo znaleźć coś dla sobie i swojego rozwoju. Polecam raz jeszcze!

  05-01-2023
 • Studentka 3 roku
  Finanse i rachunkowość

  Po trzech latach studiów zdecydowanie wybrałabym ponownie wszib. Plusem jest zdecydowanie oferta edukacyjna, wykładowcy, plan zajęć. Uczelnia ma dostosowania pod osoby niepełnosprawne. Sa miejsca do spędzania przerw świeżo po remoncie. Bardzo przyjazna atmosfera. Minusem jest parking i czasem zdarzą się zajęcia w dwóch lokalizacjach, ale za to można bez problemu dojechać komunikacją miejską

  05-12-2022
 • Jakub Sz
  Informatyka

  Od dwóch ponad dwóch lat jestem studentem WSZIB, szczerze polecam tą uczelnie ponieważ jestem z niej zadowolony. Wybrałem tą uczelnię ponieważ chciałem pracować i równocześnie się uczyć, a WSZIB mi na to pozwala. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, na ten moment mam wszystko zdalnie i taka opcja nauczania mi pasuje. Miałem okazję być też kilka razy na zajęciach na uczelni i też było wszystko w porządku. Na kierunku informatyka można się wiele nauczyć, jest dużo wiedzy praktycznej co pozwala rozwinąć swoje umiejętności. Polecam :)

  01-12-2022
 • Oliwia
  Marketing cyfrowy

  Studia zaczęłam w październiku w trybie zaocznym. Bardzo się cieszę, ze trafiłam akurat na zupełnie nowy kierunek jakim jest marketing cyfrowy. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób i widać, że wykładowcy posiadają ogromną wiedzę. Aktualnie mamy zajęcia w trybie zdalnym, co jest znacznym ułatwieniem dla osób nie mieszkających w Krakowie. Mimo, że zarówno ćwiczenia jak i wykłady są online - nie odczuwamy, aż tak dużej różnicy. W dalszym ciągu są prowadzone w ciekawy sposób a cała organizacja przebiega bez problemu dzięki SAKE, na którym udostępniane są materiały dydaktyczne. Na uczelni jest wiele kół zainteresowań, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo byłam zestresowana idąc na studia, ale okazało się to zupełnie bez sensu. Wykładowcy potrafią być na prawdę wyrozumiali i tłumaczyć nam wszystko (nawet obsługę systemów) tak, aby każdy zrozumiał i mógł bez problemowo korzystać. Na razie jestem zadowolona i jeśli miałabym ponownie wybierać - wybrałabym WSZiB.

  28-11-2022
 • Szymon
  Zarządzanie

  Od dwóch lat jestem studentem WSZiB i napewno mogę polecić tą uczelnie :) Wiedza przekaz ywana przez wykładowców jest w pełni zrozumiała a także znajduje praktyczne zastosowanie. Jeśli ktoś szuka sposobu, aby pogodzić pracę oraz naukę to ta uczelnia jest jak najbardziej odpowiednia. Materiał na egzaminy na uczelni są wcześniej określone więc nie ma problemu z zaliczeniem

  31-10-2022
 • Dominika
  Finanse i rachunkowość

  Po dwóch latach studiów nie wybrałaby innej uczelni, zdecydowanie polecam. Odpowiedni poziom kształcenia, pozytywna atmosfera, wiele możliwości oraz dobra lokalizacja (blisko przystanków tramwajowych i autobusowych). Egzaminy są z materiału który przerabiamy na zajściach i który został przesłany wiec nie ma obaw o zaliczenia, wykładowcy są wyrozumiali i można się dogadać w każdej sytuacji.

  29-09-2022
 • Natalia
  Inżynieria kosmiczna i satelitarna

  Studiuje zarządzanie na tej uczelni i jestem zadowolona z tego, że zajęcia prowadzone są przez osoby, które pracują w tych dziedzinach, które uczą. Dzięki temu też nie jest przekazywana tylko czysta teoria ale oparta na doświadczeniu i praktyce wykwalifikowanych specjalistów. Niestety uczelnia nie posiada parkingu samochodowego dla studentów, co jest minusem dla osób, które są spoza Krakowa.

  27-09-2022
 • Ewelina
  Finanse i rachunkowość

  Jestem studentką kierunku finanse i rachunkowość - specjalizacja rachunkowość. Treści na zajęciach przekazywane są w interesujący i prosty sposób. Bardzo dużym ułatwieniem jest udostępnianie studentom materiałów z zajęć. Pomaga to w powtórce przed egzaminem lub samodzielnej nauce w przypadku koniecznej nieobecności. Studiuję zaocznie, zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele, dlatego bez problemu mogę pogodzić naukę z pracą, pomimo dużej odległości uczelni od miejsca zamieszkania.

  11-08-2022
 • Katarzyna
  Finanse i rachunkowość

  Studiuję na kierunku finanse i rachunkowość, ze specjalizacją audytu. Polecam uczelnie, a przede wszystkim kierunek finansów, który daje możliwość teoretycznego i praktycznego poznania rachunkowości. Zajęcia na naszej uczelni odbywają się w godzinach porannych, najczęściej do godziny 13, co daje możliwość łączenia studiowania dziennego z pracą. Polecam każdemu :)

  03-08-2022
 • Gabrysia
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na kierunku finanse i rachunkowość- studia dualne. Dzięki uczelni byłam wstanie połączyć studia z pracą w korporacji. Plan lekcji jest bardzo przyzwoity, poniedziałki są wolne na uczelni, a od wtorku do piątku zajęcia maksymalnie do godziny 13. Ponadto wykłady są ciekawe, a wykładowcy kompetetni. Dzięki licznej aktywności które tworzy uczelnia można poznać wiele ciekawych osób i niesamowicie się rozwinąć. Gorąco polecam!

  24-03-2022
 • Magda
  Zarządzanie

  Polecam uczelnię, duży plus za otwartą komunikację, co przekłada się na atmosferę. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie wykładowców. Wysoki poziom i atrakcyjne zajęcia. Przedmioty dopasowane do potrzeb studentów zarządzania. Bardzo dużo praktycznych ćwiczeń na zajęciach. Grafik rozpisany korzystnie dla osób pracujących, zjazdy co dwa tygodnie sobota i niedziela. Kontakt z dziekanatem i załatwiane spraw bardzo sprawnie. Plusem są również stypendia za dobre wyniki.

  15-03-2022
 • Dorota
  Zarządzanie

  Jako studentka 3 roku studiów niestacjonarnych mogę zdecydowanie polecić tę Uczelnię. Jest to fantastyczna opcja dla osób które chcą połączyć pracę z nauką. Wyrozumiali i pomocni wykładowcy z ogromem wiedzy, przemili pracownicy administracji i dobrze zorganizowane nauczanie zdalne. Dodatkowo lokalizacja WSZiB jest świetna - bez problemu można dojechać tramwajem z różnych części Krakowa. Polecam.

  20-01-2022
 • Wiktoria
  Finanse i rachunkowść

  Cześć, czy łatwo jest się dostać na FiR w rekrutacji na semestr od marca? Chciałabym zacząć tam studia ponieważ czytałam dużo pozytywnych opinii na temat tej uczelni. Podobno wykładowcy lepiej podchodzą do studenta niż na uczelni publicznej (z której uciekam, źle się czuję psychicznie). Obawą jest to, że mogę się nie dostać. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

  17-01-2022
 • Kasia
  Finanse i rachunkowość

  Cześć wszystkim, mam pytanie. Czy to prawda że na uczelni WSZIB w Krakowie nie ma zjazdów w piątki ? Jak to wygląda na studiach magisterskich?? Ile trwają studia II stopnia ? Bardzo mnie interesuje, czy są to 2 lata , czy krócej? Proszę o wypowiedź osób już studiujących na drugim stopniu na Uczelni WSZIB w Krakowie. Z góry bardzo dziękuje za wyjaśnienia oraz odpowiedzi.

  13-01-2022
 • Jakub G
  Zarządzanie

  Po pierwszym roku studiów jestem bardzo zadowolony, profesjonalni wykładowcy oraz cała część administracyjna. Organizowanych jest wiele dodatkowych zajęć np. Koła Naukowe. Sam uczęszczam na Naukowe Koło Przedsiębiorczości, spotkania zawszę są w miłej atmosferze, można dowiedzieć się dużo praktycznych informacji od np. przedsiębiorców. Wykładowcy są bardzo zaangażowani.

  03-09-2021
 • Mateusz
  Zarządzanie

  Skończyłem drugi rok nauki na kierunku zarządzanie. Z pewnością mogę stwierdzić, że dla osób, które chcą łączyć prace z nauką nasza uczelnia będzie dobrym wyborem. Elastyczna siatka godzin, dobrze działająca platforma dla wykładowców i studentów (SUSZI i SAKE) oraz naprawdę dobra atmosfera pozwolą każdemu odnaleźć się w społeczności uczelni. Polecam każdemu kto nie podjął jeszcze decyzji odnośnie wyboru uczelni.

  30-08-2021
 • Dwornicka Paulina
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Właśnie skończyłam pierwszy rok na WSZIB i z czystym sumieniem mogę polecić tę uczelnię każdemu. Wykładowcy posiadają dużą wiedzę, którą przekazują nam w bardzo ciekawy sposób. Bardzo miła obsługa studentów w Dziekanacie. Bardzo łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Platforma SUSZI i SAKE jest bardzo pomocna. Duży plus za przemyślany rozkład zajęć.

  04-08-2021