Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Krakowie

Kraków

Budynek Technikum Komunikacyjnego nr 25, ul. Ułanów 3

tel.:

12 349 05 75, 885 588 800

ikonka email do uczelni

krakow@wsb.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Krakowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiuję na tej uczelni zarządzanie niestacjonarnie. Uczelnia w mojej ocenie jest na jakąś czwórke. Jeśli chodzi o wykładowców to tragedii nie ma. Ludzie w większości przypadków maja jakąś wiedze do przekazania. Na egzaminach tez nie ma jakiegoś uwalania na siłe. Generalnie jak się nauczyłeś to zdałes. Do minusów muszę zaliczyc ogólny chaos który panuje na Uczelni. Zmiana terminów zajęć, odwoływane zajęcia w ostatniej chwili i tak dalej. Może, nie ma tego jakoś szczególnie dużo, ale jak dla mnie jednak trochę za dużo. Czasem może coś się zdarzyć w ostatniej chwili, ale też bez przesady. Wyobraście sobie, że idziecie do teatru a tu aktor nie przyszedł, bo coś mu wypadło.

  Arek
  Zarządzanie
  01-04-2021
 • Hej wszystkim, trudno mi powiedzieć jak mi się studiuję, bo zajęcia mamy wyłącznie on line.  Być może niektórym to pasuje, że nie muszą dojeżdżać. Ja jestem z Krakowa, także wole nauczanie klasyczne. Zdecydowałam się na ten kierunek, bo interesuję mnie specjalizacje zarządzanie zasobami ludzkimi. Specjalizację wybiera się po 3 semestrze. Wiem, że nia ma 100 % gwarancji czy specjalizacja zostanie uruchomiona, bowiem musi być podobno minimum około 10 osób, żeby opłacało się uczelni uruchomić daną specjalizację. Ale słyszałam, że co roku chętni są także szanse są duże. Trudno mi się teraz wypowiadac na temat kadry wykładowców, bo kontakt mam z nimi dość ograniczony. Wydaja się jednak dość kompetentni. Jeśli chodzi zjazdy, których teraz nie ma ze względu na pandemie to odbwaja się w co drugi weekend, sobota niedziela, bez piątków co jest dla mnie ważne, bo pracuje. Podobno zajęcia czasami odbywają się w piątki, ale to tylko awaryjnie.

  Monika
  Zarządzanie
  18-02-2021