Reklama - Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

APEIRON Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego (WSBPiI) w Krakowie

31-123 Kraków

ul. Krupnicza 3

tel.:

12 422 30 68, 663 350 870

ikonka email do uczelni

zapisy@apeiron.edu.pl

dziekanat2@apeiron.edu.pll

Studia dyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Bezpieczeństwo wewnętrzne

Opis Uczelni

Krakowska niepubliczna uczelnia wyższa powstała w 2005r., z inicjatywy Juliusza Piwowarskiego –dr hab., wieloletniego wykładowcę i instruktora walk służb mundurowych i jednostek specjalnych. Od początku swojego istnienia, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie, stawiała sobie za cel przygotowania swoich studentów i słuchaczy do pracy związanej ze służbami mundurowymi i w dziedzinach związanych zarówno z bezpieczeństwem publicznym jak i indywidualnym.

Krakowska uczelnia oferuje studentom wybór jednego z 11wyspecjalizowanych kierunków studiów I-ego stopnia z tytułem zawodowym licencjata jak i studia magisterskie. Wysoka jakość edukacyjna uczelni, pozwala kandydatom wstępującym do policji na zwolnienie z części zajęć teoretycznych podczas podstawowego szkolenia, jeżeli okażą się dyplomem ukończenia wyższej szkoły „Apeiron”.

Jakość edukacyjna krakowskiej uczelni została doceniona przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, uzyskując tytuł „Lidera Szkół”, a Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej w 2016r. przyznała placówce tytuł „Uczelni Roku”.


 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Bezpieczeństwo wewnętrzne 2200 2100
Bezpieczeństwo wewnętrzne 2000 1900

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Dlaczego warto studiować na UJ?
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Wirtualny spacer kampusem UEK

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni małopolskie