Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Kosmetologia na Uniwersytecie JK w Kielcach - rekrutacja na rok 2023/2024

Kosmetologia na Uniwersytecie JK w Kielcach - rekrutacja na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku kosmetologia na UJK na rok 2023/2024


Wszystkie informacje związane z naborem na kierunek kosmetologia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego można znaleźć pod adresem - zasady rekrutacji UJK.

Zmiany w zasadach naboru powinny być powodem, dla którego kandydaci powinni upewnić się, że są dobrze zapoznani z harmonogramem rekrutacji na bieżący rok akademicki. Najlepszą ku temu metodą jest odwiedzenie oficjalnej strony uczelni. W ten sposób będą mieć pewność, że są prawidłowo o wszystkim poinformowani. Harmonogram znajduje się w odpowiedniej zakładce na stronie.


UJK w Kielcach rekrutuje na podstawie konkursu świadectw maturalnych. Pod uwagę brane są: język polski, matematyka i dowolny inny przedmiot.

salachemicznaUJK
mezczyznakosmetyki
 

Studia na kierunku Kosmetologia na UJK
 

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: studia I i II stopnia

Czas trwania: 3 lata (licencjackie) i 2 lata (magisterskie)

 

Opinie o Uniwersytecie JK w Kielcach


Uczelnia posiada w sieci wiele opinii wystawionych jej przez absolwentów. Pod linkiem Uniwersytet Jana Kochanowskiego – opinie można zapoznać się zapoznać z częścią z nich. Studenci opisują tam własne doświadczenia ze studiowania i chętnie dzielą się własnymi przeżyciami.

Informacje z pierwszej ręki umożliwiają dokładne poznanie formy studiowania i relacji wykłaodwca-student. Kandydaci na podstawie ocen uczelni mogą ułatwić sobie wybór szkoły dostosowanej pod indywidualne oczekiwania i potrzeby.

budynekUJK
konferencjaUJK
 

Opis studiów na kierunku kosmetologia na Uniwersytecie JK w Kielcach


Kosmetologia to dziedzina nauk medycznych, która koncentruje się na zabiegach upiększających. Kierunek jest połączeniem nauk o zdrowiu i medycynie z obszarem kultury fizycznej. W toku studiów realizowane są zajęcia przeprowadzane w laboratoriach, podczas to których analizowane są składy kosmetyków, oraz takie w specjalnych gabinetach, umożliwiające przeprowadzanie różnorakich zabiegów.

Na stronie  UJK - kierunek Kosmetologia możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, co oferuje kierunek kosmetologia na Uniwersytecie JK

kosmetyki
kobietazabieg
 

Czego się nauczysz?


Rozbudowany program kształcenia sprawia, że osoby kończące uczelnię posiadają obszerną wiedzę z anatomii, farmakologii, chemii kosmetycznej i profilaktyki zdrowotnej. Studia uczą prawidłowego analizowania składu kosmetyków, planowania zabiegów kosmetycznych, a także ich wykonywania. Pełen program studiów jest do przejrzenia na tej stronie.

 

To może przykuć twoją uwagę :

Inne uczelnie oferujące kierunek Kosmetologia w Łodzi - 7 uczelni

Opis UJK w Kielcach - wszystkie kierunki

 


Data publikacji: 29.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w Łodzi

Inne uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w innych miastach