Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Poznaniu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Poznaniu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Hej.. Jeżeli mam być 10000% szczera to nie jestem mega super zadowolona, ale jakbym miała wybierać jeszcze raz uczelnie to bym wybrała WSB . Dużo zajęć, szkoda że nie wszysttkie związane z turystyką, ale wiadomo jak to jest na studiach. Może dlatego ze jest to szkoła bardziej bankowa niż turystyczna. Wykładowcy większość są super, ale są niektórzy nie ogarniające tego tematu. Obowiązkowe dodatkowo płatne ćwiczenia terenowe, to + i -, + bo jednak dużp mozna sie nauczyć, odpocząć:) no a "-" to oczywiście koszt takiego wyjazdu.

  Kla
  Turystyka i rekreacja
  06-12-2018
 • Zacznę od tego, że studiuje zaocznie Zarządzanie. Jestem dopiero na pierwszym roku ale w porównaniu do tego jak studiowałem na politechnice to na WSB jest dużo lżej. Mniej naciskają na teorie. Tak na prawdę wszystko jest do ugadania z prowadzącymi. Niektórzy prowadzący są przemili a nawet wręcz określiłbym ich stand up-owcami. Mają super poczucie humoru i przyjemnie się uczy na zajęciach. W mojej grupie aktualnie nie trafiłem na żadną "kose" jeśli chodzi o prowadzących,poki co wszyscy spoko. Gościu od matmy tylko trochę słabo tłumaczy i daje trudne testy ale ocenia je baaardzo przychylnie i łatwo idzie zaliczyć, bo można zrobić dodatkowe zadanka.

  Marcin
  Zarządzanie
  05-12-2018
 • Moje wspomnienia po dwóch kierunkach studiów podyplomowych w WSB są bardzo pozytywne. Studia na pewno warte polecenia, szczególnie pod względem kontaktów jakie można zdobyć. Jeden z kierunków robiłem jeszcze jako student studiów magisterskich i z perspektywy czasu myślę, że w zupełności wystarczyłyby studia po zakończeniu edukacji.

  Michał
  Zarządzanie zasobami ludzkimi
  29-10-2018
 • Uczelnię oceniam jako bardzo dobrą, dla tych, którzy chcą się nauczyć :) Jeżeli nie chcą i tak się prześlizgną. Jak na polski tryb edukacji wyższej polecam. Skończyłem licencjat z FiR. Jeżeli chodzi o perspektywy pracy, to czasy , gdy dyplom gwarantował prestiż i pracę minęły. Liczy się człowiek i to jakim jest i co potrafi.

  Maciej
  Finanse i rachunkowość
  19-10-2018
 • Studiowało się super, wykładowcy byli z najwyższej półki, ale niekoniecznie każdy pracodawca cieszy się podnoszeniem kwalifikacji przez podwładnych, dlatego też odszedłem z urzędu marszałkowskiego. Ukończenie tego kierunku nijak się ma do znalezienia nowej lepszej pracy. Moje doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w pracy + ukończone studia z zakresu administracji oraz menadżerskie skłoniły mojego pracodawcę do wysłania mnie na studia z zakresu zarządzania w transporcie kolejowym:)

  Janusz
  Zarządzanie przedsiębiorstwem
  06-09-2018
 • Moja opinia jest bardzo pozytywna, aczkolwiek należy pamiętać o tym, że wiedza zdobyta na zajęciach to wierzchołek góry lodowej i wszystko zależy od tego jak ją rozwiniemy. Generalnie polecam :)

  Artur
  Marketing
  12-10-2017
 • Polecam tę uczelnię jako praktyczną i tworzącą studia pod realne potrzeby współczesnego rynku pracy.

  Alina
  Zarządzanie
  05-10-2017
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły