Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii (WSZiP) w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kama
  Zarządzanie

  Kadra jest mega zaangażowana i zawsze chętna do pomocy, co naprawdę ułatwia naukę. Program studiów jest super – dużo praktycznych zajęć, które przygotowują do pracy w zawodzie. Atmosfera na uczelni jest bardzo przyjazna, wszyscy są otwarci i życzliwi. No i sam Poznań to rewelacyjne miasto – mnóstwo fajnych knajpek, imprez studenckich i ciekawych miejsc do zobaczenia. Polecam każdemu, kto szuka uczelni z dobrą atmosferą i solidnym poziomem nauczania.

  16-07-2024
 • Paulina Galuhn
  Psychologia

  Polecam uczelnię WSZiP, nigdzie nie spotkałam się z takim przyjaznym nastawieniem do studentów. Wykładowcy, z sercem na ręku, dzielą się z nam praktyczną wiedzą i doświadczeniem, takie zajęcia są bezcenne. Każde kolejne zjazdy to nowe przygody i inspirujące dyskusje, które skłaniają do refleksji i podważania wielu "oczywistych" spraw. Czuję, że jestem w odpowiednim miejscu, z odpowiednimi ludźmi.

  15-06-2024
 • Olaf Barcik
  Psychologia zarządzania

  Jestem absolwentem WSZiB na kierunku Zarządzanie ze specjalnością Psychologia zarządzania. Podczas moich trzech lat nauki na tej uczelni uczęszczałem na zajęcia prowadzone w naprawdę profesjonalny sposób. Podczas wykładów i ćwiczeń można nauczyć się bardzo dużo, odbywają się one zarówno z wykładowcami akademicki, jak i z ludźmi ze świata biznesu. Na uczelni odbywają się dodatkowe zajęcia dla osób chętnych jak na przykład ABS Przedsiębiorczości. WSZiB realizuje również projekt „Czas Zawodowców”, są to spotkania z psychologami, coachami dla studentów uczelni. Polecam

  06-09-2023
 • Radosław B.
  Zarządzanie i stopnia

  Serdecznie polecam zarówno uczelnie, jak i kierunek - zarządzanie. Na zarządzaniu poznałem świetnych specjalistów, którzy sami powadzą swoje firmy, a nie tylko przedstawiają suche fakty z podręczników. Doskonale się słucha i wyciąga dużo większą lekcję z właśnie praktycznego podejścia do tematu. Niemal natychmiast tworzą się pozytywne relacje z prowadzącymi, i czuć, że to właściwi ludzie do nauczania innych. Osobiście również zadowolony jestem z programu doradztwa zawodowego, do którego skorzystania również zachęcam.

  15-03-2022
 • Krzysztof
  Zarządzanie

  Czas studiów w WSZiB wspominam bardzo dobrze. Mając porównanie z inną poznańską placówką muszę stwierdzić, że ta uczelnia wypada zdecydowanie lepiej. WSZiB uczy praktycznej wiedzy i prowadzi wiele specjalizacji, dzięki którym możemy zdecydować, w jakim kierunku chcemy podążać. Na plus oceniam również lokalizację uczelni i duży parking, co znacznie ułatwiła dotarcie na wykłady. Do tego jeszcze duża ilość zajęć dodatkowych, nie tylko związanych z danym kierunkiem, ale również pozwalających na rozwój osobisty. Polecam!!

  24-01-2022
 • Marcin
  Zarządzanie projektem

  Nowoczesność, pasja, zaangażowanie, i duża ilość wiedzy praktycznej - tak wspominam Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Wspaniałe pięć lat, które spędziłem na tej uczelni wniosło bardzo dużo pozytywów do mojego życia, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dyplom uczelni pozwolił mi na zdobycie wymarzonej pracy, a wiedzę zdobytą w czasie wykładów wykorzystuję do chwili obecnej.

  03-02-2021
 • Karol
  Zarządzanie projektem

  Uczelnie oceniam bardzo pozytywnie, przede wszystkim prowadzących. Są to osoby z olbrzymią wiedzą i bardzo dużym autorytetem. Studia traktowałem raczej, jako formę odświeżenia wiedzy.

  13-01-2021
 • Emil
  Zarządzanie logistyką

  Jak najbardziej polecam studia w tejże uczelni. Poziom naprawdę solidny, wykładowcy z renomowanych uczelni - większość. Osobiście już jako student wiedziałem że chce wiązać swoją przyszłość z logistyką, zatem dla mnie kierunek zarządzania logistyką pozwolił mi znacznie poszerzyć wiedzę i zdobyć szlify które teraz procentują. Obszar logistyki ma bardzo szeroki wybór ofert na rynku pracy. Kadra profesorska w ogromnej większości to specjaliści, którzy na prawdę angażują się w przekazywanie wiedzy i doświadczeń. Zajęcia w trybie niestacjonarnym odbywały się w weekendy długo, ale jeśli kogoś interesowały omawiane zagadnienia czas szybko płynął. Dodam jeszcze tylko że dojeżdżałem do uczelni 260km :) i nie żałuje że nie wybrałem uczelni np. z Wawy czyli sporo bliżej. P. S. Przy okazji Poznań to przepiękne miasto i po zajęciach można się także świetnie tam pobawić, poznałem też na roku mnóstwo wartościowych ludzi z którymi mam kontakt do dziś. Ogólnie polecam, jak dla mnie same plusy ;))

  20-03-2020
 • Dominika
  Zarządzanie

  WSZiB jest moim zdaniem jedną z najlepszych uczelni w mieście i cieszę się, że rozpoczęłam tu studia. Wybrałam kierunek Zarządzanie i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz zaangażowania wykładowców. Przez prowadzone przez nich wykłady przebija doświadczenie i ogromy profesjonalizm, co w dużej mierze motywuje studentów do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów myślowych. Szczerze polecam uczelnię wszystkim młodym ludziom, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości!

  10-02-2020
 • Tomek
  Zarządzanie

  Jestem bardzo zadowolony z WSZiB w Poznaniu. Byłem na kierunku Zarządzanie i przyznam szczerze, że studia były dla mnie bardzo ciekawe. Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Dziekanat też był pomocny i zawsze dało się dogadać z jego pracownikami. Końcową ocenę dałbym 4/5. W lipcu obroniłem pracę dyplomową i już widzę znakomite perspektywy na rynku pracy :)

  04-09-2019
 • Dawid
  Programowanie

  Witam, a więc do rzeczy.. Lubiłem tą uczelnie, ale niestety ale nie mam dużo powiedzenia, ponieważ już nie studiuje na tej uczelni z powodów osobistych. Powiem tyle że profesorowie są ok, godziny zajęć też dobre. Jak dla mnie nie ma minusów, gdybym miał możliwość to studiował bym dalej. I zapomniałem o najważniejszym, ludzie na tej uczelni są świetni! Z czasem można wyjść na jakiegoś browarka albo melanżyk :D Pozdrawiam!

  13-11-2018
 • Artur
  Administracja

  Świetna uczelnia stawiająca na jakość wiedzy i praktyczną naukę. Wykładowcy zarażają swoją pasją i wspólnie ze studentami tworzą wyjątkowo przyjazną atmosferę na uczelni. Rozkład zajęć znakomicie przekłada się na efektywność nauki i pozwala na realizację dodatkowych pasji w czasie wolnym. Studia w WSZiB były najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć z myślą o swojej przyszłości.

  21-09-2018
 • Michał
  Zarządzanie projektami

  Jeszcze nie skończyłem tej uczelni (został mi jeszcze rok), natomiast pracę znalazłem już wczesniej (1 stopień studiów skończyłem na kierunku informatyka). Na te studia poszedłem, żeby nie uczyć się tego samego tylko dowiedzieć czegoś nowego i pomieszać sobie 2 kierunki :) Sam sposób prowadzenia zajęć jest super, widać, że wykładowcy rzeczywiście są tam dla studentów i robią to z pasji. Oczywiście zdarzają sie z 2 przedmioty na semestr, z trudniejszymi wykładowcami (najczęściej z uczelni publicznych, którzy prowadzą zajęcia w typowo akademicji sposób). I na pewno komuś kto ukończył 1 sotpień na kierunku zarządzanie byłoby łatwiej, ale jak dla mnie jest ok to każdy inny też da radę :) Pozdrawiam :)

  06-09-2018
 • Agnieszka
  Psychologia zarządzania

  W tym roku skończyłam WSZiB na kierunku Zarządzanie, specjalność Psychologia zarządzania. Przez 3 lata miałam przyjemność brać udział w zajęciach z wykładowcami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i którzy nie tylko chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również potrafili zachęcić do poszerzania wiedzy. I to nie tylko z przedmiotów specjalnościowych. Zajęcia na WSZiB'ie odbywają się zarówno z wykładowcami akademickimi jak i z praktykami biznesu - ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, działającymi w wielu różnych branżach. Przekazują oni przede wszystkim praktyczne zastosowania teorii, podsuwają rozwiązania, które się sprawdziły, prezentują różne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Zajęcia - teoria i warsztaty - prowadzone są w sposób zrozumiały, a wykładowcy w sposób jasny i klarowny przedstawiają nawet skomplikowaną tematykę. Wiele zależy od nas, studentów i od tego co chcemy wynieść z zajęć, czy i jakie zadajemy pytania. Na tej uczelni nie spotkałam się z tym, żeby jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - raczej w każdej dziedzinie uzyskiwałam pomoc, nawet przy bardziej skomplikowanych problemach. Fajną inicjatywą ze strony uczelni są dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych - ABS Przedsiębiorczości. Uczelnia dzięki dofinansowaniu z Unii realizuje również projekt "Czas Zawodowców" - spotkania z psychologami, coachami dla Studentów Uczelni. Mają one na celu wspomóc nasz rozwój osobisty, poszerzyć nasze kompetencje, nawet ułatwić nam zmianę pracy. Uzyskane dzięki temu programowi portfolio można przedstawić naszemu obecnemu lub potencjalnemu pracodawcy. Czy warto studiować na tej Uczelni? Hmm.. Od października będę kontynuować naukę - studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe - właśnie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Warto tu studiować, zdecydowanie polecam :)

  29-08-2018
 • Agnieszka
  Psychologia zarządzania

  W tym roku skończyłam WSZiB na kierunku Zarządzanie, specjalność Psychologia zarządzania. Przez 3 lata miałam przyjemność brać udział w zajęciach z wykładowcami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i którzy nie tylko chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również potrafili zachęcić do poszerzania wiedzy. I to nie tylko z przedmiotów specjalnościowych. Zajęcia na WSZiB'ie odbywają się zarówno z wykładowcami akademickimi jak i z praktykami biznesu - ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, działającymi w wielu różnych branżach. Przekazują oni przede wszystkim praktyczne zastosowania teorii, podsuwają rozwiązania, które się sprawdziły, prezentują różne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Zajęcia - teoria i warsztaty - prowadzone są w sposób zrozumiały, a wykładowcy w sposób jasny i klarowny przedstawiają nawet skomplikowaną tematykę. Wiele zależy od nas, studentów i od tego co chcemy wynieść z zajęć, czy i jakie zadajemy pytania. Na tej uczelni nie spotkałam się z tym, żeby jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - raczej w każdej dziedzinie uzyskiwałam pomoc, nawet przy bardziej skomplikowanych problemach. Fajną inicjatywą ze strony uczelni są dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych - ABS Przedsiębiorczości. Uczelnia dzięki dofinansowaniu z Unii realizuje również projekt "Czas Zawodowców" - spotkania z psychologami, coachami dla Studentów Uczelni. Mają one na celu wspomóc nasz rozwój osobisty, poszerzyć nasze kompetencje, nawet ułatwić nam zmianę pracy. Uzyskane dzięki temu programowi portfolio można przedstawić naszemu obecnemu lub potencjalnemu pracodawcy. Czy warto studiować na tej Uczelni? Hmm.. Od października będę kontynuować naukę - studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe - właśnie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Warto tu studiować, zdecydowanie polecam :)

  24-08-2018
 • Ania
  Zarządzanie projektami

  Studiowałam na WSZiB-ie Zarządzanie ze specjalnością Zarządzanie Projektami. Zdecydowaną zaletą uczelni są wykładowcy, którzy są praktykami w dziedzinach, które wykładają. Uczelnia w ogóle stawia na praktykę - dużo przedmiotów odbywało się w formie warsztatów, ciekawą możliwością jest też bronienie pracy licencjackiej i magisterskiej w formie projektu, zamiast pisania klasycznej pracy. Poza tym, bardzo na plus odebrałam uczelnię jeśli chodzi o załatwiania spraw związanych z indeksem, dziekanatem, dokumentami itp. - wszyscy byli bardzo pomocni i nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja jak ze studenckich anegdotek o ,,paniach z dziekanatu''.

  15-08-2018
 • Agata
  Zarządzanie projektami

  W zeszłym roku we wrześniu rozważałam powrót na studia. Mój wybór padł na Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Po roku studiów - nadal dokonałabym dokładnie takiego samego wyboru. Dlaczego? Cóż - lubię wiedzieć w co inwestuję swój czas. Program studiów dostępny na stronie uczelni był pierwszym wyznacznikiem, że to jest właściwe miejsce i kierunek rozwoju. Szeroki zakres specjalności podążający za trendami i potrzebami rynku pracy wskazuje, że uczelnia jest aktywnym uczestnikiem w środowisku biznesu. Po roku na uczelni, mam pewność, że to był doskonały wybór. Zajęcia prowadzone przez praktyków biznesu są tu kluczowym aspektem. Rozważając teraz założenie własnej działalności gospodarczej czuję się do tego coraz lepiej przygotowana - ot chociażby przez naukę jak należy zaplanować stanowisko pracy dla przyszłego pracownika (zakres zadań, budżet, ocena pracownicza i motywacja), analizę biznesową planowanego przedsięwzięcia, aby zredukować ryzyko niepowodzenia, co przy strartup'ie jest obarczone wysokim ryzykiem jak i poruszany aspekt marketingowy, bez którego biznes nie istnieje. Uczelnia daje solidny fundament by wyposażyć studenta w niezbędną wiedzę by ruszyć dalej i się rozwijać. Wkrótce będę poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania sobą w czasie, co przy łączeniu pracy etatowej z prowadzeniem działalności gospodarczej jest kluczowe. Utrudnieniem bywają upały, gdyż w salach brak klimatyzacji, rozwiązaniem jest na to prowadzenie zajeć w letniej sali wykładowej na świeżym powietrzu. Czy polecam? Zdecydowanie tak!

  09-08-2018
 • Hubert
  Zarządzanie

  Uczelnia w latach, kiedy studiowałem była na bardzo dobrym poziomie, jako jedna z pierwszych zatrudniała praktyków, to był najlepszy etap edukacji, dzisiaj sam jestem rektorem niepublicznej uczelni i nie ukrywam, ze czerpie pomysły jeszcze z przeszłości ... właśnie z WSZIB.

  28-08-2017
 • Dominik
  Zarządzanie

  pracuje zgodnie z tym co studiowałem i większość znajomych co ze mną kończyła studia również prace znalazła bez problemów. Szkoła ok nie można było narzekać człowiek się nauczył bo chciał zwłaszcza fajne podejście do języka angielskiego było.

  10-08-2017
 • Artur
  Zarządzanie przedsiębiorstwem europejskim

  Bardzo miła i fajna Uczelnia , szczerze nawet nie czułem ze studiowalem. Po ukonczeniu kierunku żarzadzanie przedsiebiorstwem w UE- dzis pracuje w zawodzie , w handlu zagranicznym jako import- eksport manager. Szczerze polecam, jestem zadowolony.

  10-08-2017
 • Adrian
  Zarządzanie

  Robiłem tu magisterkę z zarządzania i byłem bardzo zadowolony. Wykładowcy mają bardzo profesjonalne podejście i widać, że lubią swoją prace. Uczelnia dba o studentów. Bardzo chętnie bym tam wrócił na kolejne 5 lat.

  07-08-2017

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii (WSZiP) w Poznaniu - Aktualności

Zgodnie z najnowszym zestawieniem przygotowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, absolwenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu osiągają najwyższe zarobki spośród wszystkich studentów szkół wyższych w regionie Wielkopolski. Wyniki dotyczą kształcenia na kierunkach Zarządzanie oraz Administracja, realizowanych przez uczelnie państwowe i niepubliczne. Badanie losów zaw [..]

Zobacz więcej