Galeria wielkopolskie
Galeria wielkopolskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Collegium Humanum - Filia w Poznaniu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Natalie
  Psychologia

  Pierwszy rok to przede wszystkim przedmioty ogólne, co może trochę frustrować. Z biegiem czasu pojawia się jednak coraz więcej przedmiotów kierunkowych. Dużym plusem fakt, że wszystkie książki są udostępniane w formie elektronicznej. W kwestii poziomu to są zarówno trudne przedmioty, do których trzeba się przyłożyć, jak i zdecydowanie łatwiejsze. Wykładowcy również na duży plus. Przede wszystkim widać, że prowadzą zajęcia z zaangażowaniem i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Relacje z innymi studentami również są bardzo poprawne i oferowanych jest wiele wydarzeń, które umożliwiają integrację.

  20-12-2023
 • Krzysztof
  Zarządzanie

  Jeżeli chodzi o ilość nauki to nie jest źle. Odpowiednio zarządzając czasem można zarówno łatwo przygotować się do zajęć, jak i cieszyć się sporą ilością czasu wolnego. Zwłaszcza w pierwszym semestrze jest luźno. Drugi semestr to więcej zajęć praktycznych w grupach i konieczność realizacji projektów. Ogólnie jednak wszystko da się ogarnąć i łatwo przejść przez sesję. Podsumowując jestem zadowolony z wyboru uczelni oraz kierunku. Mogę nawet pracować w czasie studiów dziennych, co jest dla mnie niezwykle korzystną opcją. Zdecydowanie polecam ten kierunek również innym osobom.

  23-11-2023