Opinie o uczelniach - Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Śląski w Katowicach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studia na UŚ wspominam dobrze. Generalnie mi się podobało. Nie miałem zastrzeżeń do poziomu jaki prezentuje UŚ. Jedynym mankamentem był rozkład zajęć. Zdarzało się, że miałem obowiązkowe ćwiczenia o 8:00 rano, przerwę do 13:00 i jakiś wykład o niczym, a o 18:00 znowu obowiązkowe ćwiczenia, to zabierało cały dzień. Takie sytuacje powtarzały się jak refren, ale poza tym studia na UŚ mogę polecić :-)

  Norbert
  Politologia
  23-10-2018
 • ja studiuje Nauki o Rodzinie na Wydziale Teologicznym. Uczelnia troszke malo zorganizowana ale studiowanie polecam mega . jest bardzo milo wyklady calkiem profesjonalne ogolnie powiem ze studia bardzo mnie rozwinely i uwazam ze US to dobry wybor, Wykladowcy na moim wydziale swietni da sie dogadac i w ogole ,aczkolwiek wiadomo ludzie sa rozni i slyszalam ze na innych wydzialach jest roznie . Ogolnie dziekanat jest strasznie nieogarniety, kolezance np zgubili indeks takze no wiadomo na kogo się trafi, ale ja nie chciała bym być na jej miejscu. Nie moge narzekac na swoją uczlenię. Plan zajęc tez całkiem wporządku. Duzo zajęć w jednym ciągu co daje możliwości dostsowania do no dodatkowej pracy czy wcześniejszego urwania się na weekend ;-) 

  Ania
  Praca socjalna w środowisku rodziny
  07-05-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły